Ciekawe

Zespół Coffee Room otworzył restaurację Mickey & Monkeys na rogu Gorokhovaya i Kazania

Zespół Coffee Room otworzył szósty projekt z rzędu - restaurację Mickey & Monkeys. Znajduje się naprzeciwko baru, za który jestem wdzięczny za dziś, który jest własnością tych samych właścicieli, przy ulicy Gorokhovaya, 27.

Mickey & Monkeys stała się największą instytucją zespołu: powierzchnia 500 metrów kwadratowych przeznaczona jest na 130 miejsc. Panoramiczne okna wychodzą bezpośrednio na trzy ulice - Kazańską, Gorochowaja i Kanał Griboedow. W restauracji znajduje się kwiaciarnia, pokój dziecinny i strefa śniadaniowa.Menu restauracji nie jest powiązane z żadną kuchnią narodową: jest też curry z kurczakiem lub rybą (250 rubli), trzy rodzaje makaronów (350-420 rubli), burger i francuska kanapka croc, amerykańska zupa z zupy z małży (380 rubli), tajska sałatka z wołowiną (360 rubli) i rybą z frytkami (290 rubli). Duża sekcja z deserami obejmowała bezy, graham, czeremchę i ciasta marchewkowe, Red Velvet, domowy sernik i ciastka. Menu barowe obejmuje duży wybór alkoholi, klasyczne koktajle i niewielki wybór win przy kieliszku.

Oficjalne otwarcie gry Mickey & Monkeys odbędzie się 8 sierpnia o godzinie 19:00. Teraz restauracja działa w trybie technicznym, ale tryb operacyjny został już zatwierdzony: w dni powszednie od 08:00 do 23:00, w weekendy od 09:00 do 01:00.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej