Ciekawe

Współwłaściciel „Sidreria” otwarty w barze The Basement Garden Bar

Jeden ze współwłaścicieli baru Sidreria Leonid Noreen otwiera projekt na Sadovayi, 13-15 - Bar piwnicy. Jedną z cech tej instytucji jest sala wykładowa dla trzydziestu osób, gdzie ich własne wydarzenia będą się odbywać na bieżąco w formie edukacyjnej i rozrywkowej.

Bar skupi się na klasycznych koktajlach zgodnie z oryginalnymi przepisami i na nich skręca. Obiecują również duży wybór cydru, piwa, wina i alkoholi. Ponadto piwnica ma własną kuchnię, w której przygotowywane są włoskie makarony, klasyczne risotto z serem, kilka dań wyrafinowanej kuchni francuskiej i orientalnej, różne przekąski i kanapki. Prowadził ją szef kuchni Daniil Kryukov (Capuletti, Brichmula, Wołga-Wołga i Bachczaj).

 

Leonid Noreen

właściciel

To mój drugi projekt po Sidrerii. Zdobyłem doświadczenie, spotkałem ludzi o podobnych poglądach, a kiedy znalazłem odpowiedni pokój, zdałem sobie sprawę, że sam jestem gotowy, aby otworzyć bar. Kiedy wraz z moimi partnerami z Sidrerii szukaliśmy dla niej nowego miejsca, znaleźliśmy w Sadovaya dwa osobne miejsca - sklep z kosmetykami i zamknięty bar. Chłopaki nie lubili tego miejsca, ale zdecydowałem: właśnie tego potrzebuję. W trakcie pracy nad projektem dołączył do mnie dyrektor zarządzający i barman Jewgienij Molochko, szef kuchni Daniil Kryukov, projektant Margarita Molchanova i współzałożyciel Federacji Debat w Petersburgu David Bokuchava, i ostatecznie powstała wizja baru. W przeciwieństwie do pierwszego projektu, który jest interesujący ze względu na wąską specjalizację, bar ten stanie się uniwersalny pod względem alkoholu i kuchni, zachowując jednocześnie ciepłą i przytulną atmosferę.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ile kosztuje pogrzebanie osoby w Moskwie
Liczby pierwsze

Ile kosztuje pogrzebanie osoby w Moskwie

Prawdopodobnie nie jest przesadą stwierdzenie, że każda osoba przynajmniej raz w życiu stoi przed koniecznością pochowania kogoś: krewnego, bliskiego przyjaciela lub przyjaciela. Jednocześnie śmierć i pochówek pozostają tematem tabu, jednym z głównych nierozwiązanych rytuałów kultury, a gdy staje się wobec nich bezpośrednio, człowiek często nie wie, jak się zachować.
Czytaj Więcej
Znacznie taniej latać na wakacjach późnym latem
Liczby pierwsze

Znacznie taniej latać na wakacjach późnym latem

Pisaliśmy już, że bardziej opłaca się odpoczywać we wrześniu niż w lecie. Ale jesień jest bardziej podatna na złą pogodę. Rozwiązaniem kompromisowym jest odlecieć pod koniec lata i spędzić ostatnie dni sierpnia i początku września na wakacjach. Ceny będą już niższe, a pogoda będzie nadal latem. Specjaliści serwisu „Tutu.
Czytaj Więcej
Ile kosztuje gra<br>ślub w Moskwie?
Liczby pierwsze

Ile kosztuje gra
ślub w Moskwie?

Według statystyk rocznie w Moskwie zawieranych jest około stu tysięcy małżeństw. Pomimo kryzysu wciąż nie oszczędzają pieniędzy na weselach, ponieważ ten dzień powinien stać się jednym z najszczęśliwszych i najbardziej niezapomnianych w życiu. Limuzyny Hummer, bujne krynoliny, wykluczenia panny młodej na lądowaniu i sesje zdjęciowe z gołębiami to już przeszłość.
Czytaj Więcej
Jakich posłańców używają Rosjanie
Liczby pierwsze

Jakich posłańców używają Rosjanie

Na prośbę Life around Megafon przeanalizował, z czego korzystają komunikatory komórkowe i sieci społecznościowe w całej Rosji. W szczególności okazało się, że główną siecią społecznościową, którą ludzie czytają ze smartfonów, jest VKontakte (37,5%), a następnie Odnoklassniki (19,1%), Instagram (16,8%), Twitter (10 , 5%) i Facebook (9,1%).
Czytaj Więcej