Ciekawe

Współwłaściciel „Sidreria” otwarty w barze The Basement Garden Bar

Jeden ze współwłaścicieli baru Sidreria Leonid Noreen otwiera projekt na Sadovayi, 13-15 - Bar piwnicy. Jedną z cech tej instytucji jest sala wykładowa dla trzydziestu osób, gdzie ich własne wydarzenia będą się odbywać na bieżąco w formie edukacyjnej i rozrywkowej.

Bar skupi się na klasycznych koktajlach zgodnie z oryginalnymi przepisami i na nich skręca. Obiecują również duży wybór cydru, piwa, wina i alkoholi. Ponadto piwnica ma własną kuchnię, w której przygotowywane są włoskie makarony, klasyczne risotto z serem, kilka dań wyrafinowanej kuchni francuskiej i orientalnej, różne przekąski i kanapki. Prowadził ją szef kuchni Daniil Kryukov (Capuletti, Brichmula, Wołga-Wołga i Bachczaj).

 

Leonid Noreen

właściciel

To mój drugi projekt po Sidrerii. Zdobyłem doświadczenie, spotkałem ludzi o podobnych poglądach, a kiedy znalazłem odpowiedni pokój, zdałem sobie sprawę, że sam jestem gotowy, aby otworzyć bar. Kiedy wraz z moimi partnerami z Sidrerii szukaliśmy dla niej nowego miejsca, znaleźliśmy w Sadovaya dwa osobne miejsca - sklep z kosmetykami i zamknięty bar. Chłopaki nie lubili tego miejsca, ale zdecydowałem: właśnie tego potrzebuję. W trakcie pracy nad projektem dołączył do mnie dyrektor zarządzający i barman Jewgienij Molochko, szef kuchni Daniil Kryukov, projektant Margarita Molchanova i współzałożyciel Federacji Debat w Petersburgu David Bokuchava, i ostatecznie powstała wizja baru. W przeciwieństwie do pierwszego projektu, który jest interesujący ze względu na wąską specjalizację, bar ten stanie się uniwersalny pod względem alkoholu i kuchni, zachowując jednocześnie ciepłą i przytulną atmosferę.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Księżycowe zaćmienie na Instagramie
Galerie

Księżycowe zaćmienie na Instagramie

Dzisiaj miało miejsce drugie zaćmienie Księżyca Czterech, które następują po sobie w krótkim czasie. Pierwszy miał miejsce 15 kwietnia, a ostatni 29 września 2015 r. Księżyc przeszedł w cień Ziemi, a potem wyszedł z niego w czerwonawym odcieniu. Krwawy księżyc obserwowali mieszkańcy Australii, Azji Południowo-Zachodniej i wybrzeża Pacyfiku.
Czytaj Więcej
Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu
Galerie

Blast z przeszłości: jak wyglądaliśmy 10 lat temu

W tym roku Look At Media obchodzi pierwszą poważną rocznicę - w październiku 2007 roku Wasilij Esmanow, Aleksiej Ametow i Ekaterina Bazilevskaya uruchomili Lookatme.ru. Wkrótce łuki stały się jedynie dodatkiem do wiadomości, osobistych blogów, materiałów o muzyce, kinie i współczesnej kulturze. Życie wokół pojawiło się w części Look At Me.
Czytaj Więcej
Święto Dziękczynienia na Instagramie
Galerie

Święto Dziękczynienia na Instagramie

Święto Dziękczynienia, rodzinne wakacje i jeden z najbardziej pracowitych dni w roku dla Instagrama, który w swojej historii zajmował dwa rekordowe lata 10 milionów zdjęć dziennie z tagiem # Dziękczynienia, tradycyjnie obchodzony był 27 listopada w Stanach Zjednoczonych. W tym roku nie było możliwe pobicie rekordu, ale nie mniej inspirujące ujęcia - życie wokół obserwowało, jak Amerykanie świętują święto w domu i na procesjach ulicznych.
Czytaj Więcej
Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie
Galerie

Godzina dla Ziemi w Moskwie na zdjęciach na Instagramie

# Chaszemli # chaszemlli2014 „Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna. Jego istotą jest wyłączenie prądu na godzinę i odpoczynek na planecie. Moskwa uczestniczy w akcji od kilku lat. Życie wokół zgromadziło wybrane zdjęcia aktywnie działających na rzecz środowiska Moskali, którzy spędzili godzinę w ciemności.
Czytaj Więcej