Jedzenie

Składniki: Kanapka z wędzonym łososiem z kafeterii Golubka

Francuska bagietkaŁosoś WędzonySos Serowy PhiladelphiaRukolaOgórek

ALEXEY KIM

Szef kuchni kawiarni i kawiarni „Dove”

„Sami pieczemy chleb, a wszystkie kanapki w stołówce są robione z naszej własnej bagietki. Oprócz kanapki z wędzonym łososiem oferujemy również bagietki z indykiem, szynką i serem. Wkrótce w menu planujemy wprowadzić śniadanie, w kanapce pojawią się również nowe kanapki, na przykład z szynką parmeńską, salami i pieczoną wołowiną.

Kiedy w Dove zostanie otwarty dział mięsny, będzie również uczestniczył w tej historii. Na przykład przynieśliśmy coś ciekawego, na przykład mostek wieprzowy lub kiełbasę, i od razu skomponowaliśmy z nich nową kanapkę, która może pojawić się w naszym menu tylko na dzień lub kilka dni. ”

NOWE MIEJSCE:ELEKTROWNIA „DEEP”

W poprzednich wydaniach:

CIEPŁA KANAPKA Z HAMEM I SEREM „KROK-MESIER”

 

Kanapka z masłem wołowym

 

Kanapka z bakłażanem, fetą i szparagami

Obejrzyj wideo: CZY WYJDZIE Z TEGO SLIME?! DOMOWE SKŁADNIKI (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?
Zjedz pytanie

Czy kucharze muszą nosić rękawiczki?

Moda na otwarte kuchnie w restauracjach nie przemija: możliwość oglądania, jak gotują jedzenie, stała się prawie dobrą formą. Jednak pomimo przejrzystości instytucji wciąż pojawia się pytanie dla klientów: czy kucharze powinni nosić rękawiczki i czapki, a ich brak stanowi naruszenie? Rozmawialiśmy z szefem kuchni, dyrektorem generalnym i lekarzem, aby dowiedzieć się, jak naprawdę są rzeczy.
Czytaj Więcej
Jaka jest różnica między Longo i Americano?
Zjedz pytanie

Jaka jest różnica między Longo i Americano?

Istnieje wiele sposobów parzenia kawy i nie zawsze łatwo jest ustalić, czym się one różnią. Coraz więcej kawiarni odmawia gotowania Americano i oferuje gościom alternatywę w postaci longo. Jaka jest różnica między tymi dwoma napojami i jakie są korzyści, dowiedzieliśmy się od ekspertów w branży kawowej.
Czytaj Więcej
Który alkohol ma najmniej cukru?
Zjedz pytanie

Który alkohol ma najmniej cukru?

Coraz więcej osób myśli o zmniejszeniu spożycia cukru, a to nie jest łatwe zadanie: cukier występuje prawie wszędzie. Aby ułatwić Ci wybór napoju o najniższej zawartości cukru, wspólnie z Michaiłem Pugaczowem, głównym barmanem Less Sugar Bar, opracowaliśmy ocenę alkoholu. Michaił Pugaczow, szef kuchni barman Less Sugar Bar Nie jest tajemnicą, że cukier zawiera cukier: jest to albo cukier resztkowy użytych składników, albo dodatek cukru z powodu różnych syropów w kompozycji.
Czytaj Więcej