Jedzenie

Składniki: kurczak z kofeiną i kanapka z boczkiem

Chleb z makiem i sezamem
Filet z piersi kurczaka
Pomidory
Rukola, natka pietruszki i bazylia
Boczek
Orzechy włoskie

Patrick Schonave

Szef kuchni w sieci kawiarni Caffeine

„Do tej kanapki opartej na kuchni prowansalskiej używamy chleba z makiem i sezamem. Posmaruj dno chleba masłem, zielenią, czosnkiem i orzechami włoskimi. Połóż rukolę na wierzchu, a następnie pieczoną pierś z kurczaka marynowaną w imbiru. Przykryj pierś sosem. „Majonez z pesto.” Następnie - plasterki suszonych pomidorów doprawione suchym oregano. Przykryj talerzem smażonego boczku, a następnie liśćmi bazylii. Przykryj drugą połową chleba. ”

W poprzednich wydaniach:

KANAPKA Z ROSTBIF

 

KURCZAK PIERSI KURCZAKA

 

KANAPKA Z SEMOGO I MIĘKKIM SEREM

Obejrzyj wideo: GOTUJ Z BEBSONEM #1 - TOSTY (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Beat Film w Petersburgu, premiera „AX” na wyspie Elagin, otwarcie strony DOT
Weekend

Beat Film w Petersburgu, premiera „AX” na wyspie Elagin, otwarcie strony DOT

Życie wokół wznawia klasyczną sekcję planów weekendowych. Teraz w czwartki będziemy rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach w mieście, aw piątki - o programach telewizyjnych, filmach, książkach i muzyce, z którymi można spędzić weekendową zabawę. Galeria grecka w pałacu Grand Gatchina Po renowacji w pałacu Grand Gatchina otwarto enfilade sal Wschodniego Półkola, które zachowało się od 1950 roku: cztery sale i salony z kolekcją mebli, obrazów i przedmiotów wewnętrznych z XIX wieku.
Czytaj Więcej
8-11 maja
Weekend

8-11 maja

CZWARTEK-PIĄTEK 8–9 maja Dzień pochmurny: +17 Noc: +7 Sobota Sobota 10 maja Pochmurno z polanami Dzień: +17 Noc: +11 Niedziela 11 maja Pochmurny dzień: +15 Noc: +9 Czwartek 20:00 Impreza Dwa lata do klubu Klub Torque w murach dawnej kotłowni na Ligovce to dwa lata. Angielski muzyk jazzowy Nathan Haines wystąpi tu w świąteczną noc.
Czytaj Więcej
Pokaz japońskich perkusistów, klasa mistrzowska z grupy „ZIP” i nowych „Feminologów”
Weekend

Pokaz japońskich perkusistów, klasa mistrzowska z grupy „ZIP” i nowych „Feminologów”

Wydarzenia miejskie Na zdjęciu: wykład SMM w Medialectorium we Władywostoku Wykład „Jak opublikować swoją książkę?” Medialectorium o tym, jak publikować Przydatna sala wykładowa dla początkujących i po prostu ciekawi. Podczas spotkania mówca Alexandra Zaskaleto podzieli się swoim osobistym doświadczeniem i podpowie, gdzie szukać inspiracji, kogo pokazać i jak opublikować swoją pracę.
Czytaj Więcej