Jedzenie

Składniki: kanapka z kurczakiem i curry

Pita
Pieczony Kurczak
Curry
Czerwona cebula
Marynowane Cebule
Pomidory
 
Rukola
 

ANNA SHUMAYLOVA

Cukiernik i współwłaściciel kawiarni Bulka

„Uwielbiam indyjską kuchnię i przyprawy. Myślę, że w Moskwie jest to lekceważone. Nasza kanapka, moim zdaniem, jest rodzajem indoeuropejskiej mieszanki wypełnionej niezapomnianym smakiem, jak każde indyjskie jedzenie, ale z europejską prezentacją w wygodnym formacie mogę zabrać ze sobą.

Robimy curry z kurkumy, imbiru, jabłek, cebuli, oleju warzywnego i sezamowego oraz chili. Oprócz curry, w naszej pita kładziemy pieczonego kurczaka, czerwoną cebulę, perłową marynowaną cebulę, rukolę (do samego dołu) i pomidory. I kolendra - na górze, do dekoracji. Ta kanapka jest zarówno w Bulka na Bolszaji Gruzińskiej, jak i w Parku Gorkiego. ”

W poprzednich wydaniach:

KANAPKA Z ROSTBIF

 

KURCZAK PIERSI KURCZAKA

 

Kanapka Z Kurczakiem I Boczkiem

Obejrzyj wideo: Pełne smaku curry z kurczakiem :: HD (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza
Ludzie

„Wakacje w mieście jako inicjatywa społeczna” - porady mistrza

Podczas prawie wszystkich gier City of the Future jedna z drużyn zaproponowała projekt organizacji wakacji w mieście. Kiedy wymyślili sposoby wprowadzenia „zielonego” stylu życia w dzielnicy Chhoroshevsky, zasugerowali zorganizowanie edukacyjnego eko-festiwalu. Jesienią, w grze poświęconej dzielnicy Sretenka, jeden z zespołów wymyślił świętowanie dzieł sztuki ze śmieci.
Czytaj Więcej
Wybuchy w moskiewskim metrze
Ludzie

Wybuchy w moskiewskim metrze

Rankiem 29 marca w moskiewskim metrze wybuchło kilka eksplozji. Według doniesień z różnych źródeł, w porannej godzinie szczytu 29 marca w moskiewskim metrze grzmiały dwie eksplozje. Według ostatnich doniesień zginęło 39 osób, a ponad sto zostało rannych. W ciągu dnia centrum miasta było pełne karetek pogotowia i służb specjalnych.
Czytaj Więcej
Łącz i podbijaj
Ludzie

Łącz i podbijaj

Od 26 maja do 30 maja w Moskwie odbędzie się drugie biennale architektury. Chociaż Creative Сities współpracuje bardziej z mieszkańcami miasta, niż z komponentem obiektowym, British Council opracował duży program dla odwiedzających wydarzenie z wideo, zdjęciami, wykładami i kolejną sesją gry „Miasto przyszłości” w „Czerwonym październiku”, która odbyła się w połączeniu z „Strelką”.
Czytaj Więcej
Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze
Ludzie

Mowa bezpośrednia: Allen de Botton o żywej architekturze

Życie wokół mówiło już o projekcie architektonicznym Living Architecture, którego celem jest uczynienie nowoczesnej architektury mieszkalnej zrozumiałą dla społeczeństwa. Aby to zrobić, firma zatrudnia światowej sławy architektów, którzy budują dom rodzinny w pięknym miejscu. Po tych budynkach można wynająć i stać się turystą architektonicznym.
Czytaj Więcej