Jedzenie

Składniki: wielkopostna kanapka z baru Red Espresso

Chudy Chleb
Ser tofu
Grillowany Bakłażan
Grillowana papryka
Sałatka Mix
Sos pesto
 
Pomidory
 
 

VASILY GOLOVIN

Bar szefa kuchni Red Espresso

„Kanapka z grillowanymi warzywami jest w głównym menu sieci Red Espresso Bar, ale specjalnie ją zmieniłem dla menu Lenten, aby ci, którzy śledzą Wielki Post, nie mogli niczego odmówić. Sami pieczemy chleb, więc do kanapki używam chudego chleba i woda. Istnieją dwa rodzaje - mąka biała i pełnoziarnista. Zamieniłem ser na tofu sojowe, które jest nie tylko chude, ale także zawiera wiele użytecznych substancji. Ponadto ma bardzo mało kalorii. Grillowane warzywa pozostały w kanapce, a nie smażone, ponieważ taki zabieg nie tylko zachowuje swoje korzystne właściwości, ale także wymaga Olej jest większy, a więc ponownie zmniejsza kaloryczności ".

W poprzednich wydaniach:

Kanapka z domowym serem, cukinią i tłuczkiem z orzecha włoskiego

 

KURCZAK Z KURCZAKA I KRZYWA

 

Kanapka z pieczonym indykiem i serem brie

Obejrzyj wideo: Żywność bogactwem składników pokarmowych (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jedzenie, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej