Podczas gdy ty jadłeś

Jaką muzykę gra w restauracji „Dr. Zhivago”

Najważniejsze w restauracji jest jakość i smak jedzenia, aw barze - napoje. Niemniej jednak wybieramy instytucje z innych powodów. Wnętrze, ceny, styl obsługi i muzyka - wszystko to przemawia do gustu właścicieli i ich miłości do pracy. Życie wokół jest kontynuowane w sekcji o muzyce, która gra w moskiewskich restauracjach, kawiarniach i barach. W nowym numerze - playlista „Dr. Zhivago”, restauracji Aleksandra Rappoporta z rosyjską kuchnią w jego rozumieniu.

ALEXANDER RAPPOPORT

Właściciel restauracji „Dr. Zhivago”

Wydaje mi się, że w restauracji nie może być żadnych nieistotnych szczegółów. Wszystko się liczy: jedzenie, menu, ubrania kelnerów, wnętrze i muzyka - razem te szczegóły tworzą atmosferę i wizerunek projektu. „Dr Zhivago” to restauracja nie z rosyjską kuchnią dla obcokrajowców, ale z narodową kuchnią dla mieszkańców miasta, wnętrze jest eklektyczne z lat 1920-1930, to samo dotyczy muzyki: wybraliśmy najlepsze próbki muzyczne pierwszej połowy XX wieku. Są to piosenki legend, takich jak Yuriev, Kozin, Bernes, Shulzhenko i wielu innych.

Biorę udział we wszystkich sprawach związanych z życiem restauracji, a muzyka nie jest wyjątkiem. W ogóle nie ma przypadkowych utworów, każdy utwór wpada na listę odtwarzania w taki sam sposób, jak danie, które jest sprawdzane w najdrobniejszych szczegółach przed wejściem do menu. Kompozycje, które mam, trudno nazwać słowem „kolekcja”, ponieważ oznacza to systematyzację, ale mam wiele próbek muzycznych w różnych mediach.

Obejrzyj wideo: Walentynki z Kozakami na Farnej, 2014, Łomża (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Podczas gdy ty jadłeś, Następny Artykuł

Nord Coffee, gruziński catering publiczny i kawiarnia przy basenie Seagull
Odkrycie tygodnia

Nord Coffee, gruziński catering publiczny i kawiarnia przy basenie Seagull

Nord Coffee Adres: Oruzheyny per., 5, wejście od 4. Tverskaya-Yamskaya Godziny otwarcia: 09: 00-21: 00 Średni rachunek: 500 rubli facebook W Mayakovskaya otworzyła się mała kawiarnia Nord Coffee. W menu: kawa espresso, oryginalne napoje i alternatywa - hario, aeropress i Kemex. W kawiarni prawie nie ma jedzenia, ale są ciastka i kanapki z Hungry Wool, które można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą.
Czytaj Więcej
Zwierzęta na ulicy Nekrasova, są 3 Vegetarian Restaurant i Jekyll & Hide Bar
Odkrycie tygodnia

Zwierzęta na ulicy Nekrasova, są 3 Vegetarian Restaurant i Jekyll & Hide Bar

Adres zwierząt: ul. Niekrasow, 60 Telefon: +7 (812) 929-69-59 Średni rachunek: 1200 rubli facebook Nowy projekt na dużą skalę autorstwa Yosa Frumkina i Aleksandra Vardanyana (Fartuk, Unia, Pory roku) w historycznym budynku Partnerstwa Zagłębia na ulicy Niekrasowa. Zwierzęta mają niezwykłe wnętrze (ściany w kolorze ochry, solidne meble, ogromne witryny i montowana na suficie instalacja przypominająca chmury), równie godne uwagi menu inspirowane śródziemnomorskimi specjałami oraz dużą listę win szefa kuchni-sommeliera Arseny Gordienko.
Czytaj Więcej
Dolphin Coffee Shop, Kito Poke & Kids Restaurant
Odkrycie tygodnia

Dolphin Coffee Shop, Kito Poke & Kids Restaurant

Kito Poke Adres: Rozhdestvensky blvd, 1 godziny: 11: 00-23: 00 Średni rachunek: 700 rubli instagram Nowy narożny kito Poke zarobił na rynku centralnym. W menu znajduje się kilka odmian hawajskiego dania ze świeżymi rybami, koktajlami i lemoniadą na bazie soku yuzu. Możesz samodzielnie zebrać dowolną miskę ze składników, które lubisz, lub możesz już odebrać ją od szefa kuchni.
Czytaj Więcej
Cafe-bar „Hussars” na Fontance, drugi kieliszek do wina „At Larisa” i Ionoff Bar
Odkrycie tygodnia

Cafe-bar „Hussars” na Fontance, drugi kieliszek do wina „At Larisa” i Ionoff Bar

„Husaria” Adres: Nab. 40 Fontanka, telefon: +7 (911) 096-12-66 Średni rachunek: 500 rubli instagram Twórcy restauracji „Lew i ptak” oraz sieci „Khachapuri i wino” Lisa Simonova i Maurice Shakaya otworzyli w kawiarni bulwaru Fontanka „Husars” . Zakład w rosyjskim stylu działa jednocześnie w kilku formatach: rano można zjeść kawę i śniadanie, po południu zjeść tani posiłek, a wieczorem pominąć kieliszek szampana (od 170 rubli) lub wypić koktajl (270-390 rubli).
Czytaj Więcej