Ludzie

Osobiste doświadczenie: jak oficjalnie powalić sopel lodu?

Moja historia zaczęła się trzy miesiące temu. Grudnia Zmienna pogoda, odwilż ustępuje miejsca mrozowi i odwrotnie. Musisz iść do pracy z części sypialnej. Biuro na nabrzeżu w Piotrogrodzie, ale aby dostać się do niego z Gorkowskiej, musisz ostrożnie podnieść głowę i cicho przekląć przez zęby. Samoloty wroga nie latają nad miastem, ale chodzenie jest naprawdę przerażające. Trzy metry ostre grudki unoszące się nad chodnikiem niczym szczyty łaskoczą nerwy i pozostawiają nieprzyjemny chłód z tyłu głowy.

Młode matki, stare kobiety i wszyscy zwykli ludzie suną po zamarzniętych falach na chodniku. Unikaj dodatkowych minut, aby stać na ulicy, aby sopel nie spadł na głowę. W telewizji mówią, że wszystko się rozwija i niedługo będzie dobrze. Co do cholery W końcu istnieją różne rodzaje odpowiedzialnych usług. W tym osoby odpowiedzialne za te sople. I zdecydowałem: nadszedł czas, aby zebrać lśniący skarb miecza w formie telefonu i zorganizować mojego małego dżihadu dla zabójców lodu.

Pierwszego dnia

Pierwszy krok mojej zemsty rozpoczął się od poszukiwań. I gdzie dokładnie zadzwonić? Sople nie wiszą na domu, w którym mieszkam. W każdym razie, jak znaleźć zarządcę dzielnicy lub coś w tym rodzaju. Zaskakująco pomógł Internet. Szybko przekonałem się, że pod numerem 004 możesz zadzwonić do komitetu ds. Mieszkalnictwa, porozmawiać o problemie i zostawić prośbę o posprzątanie domu.

Drugim objawieniem była dla mnie grzeczność operatora. Wysłuchała wycia crybaby „jaka pasja dla ludzi”. Zapisałem aplikację. Jedyna trudność: musiałem wymienić konkretne domy - według liczb. Oświadczenie o oczyszczeniu całej ulicy zostało natychmiast odrzucone. Okej, to nie ma znaczenia. Mapy w Internecie otworzyły się za pomocą dwóch kliknięć, zestawiono listę domów. Wyszedł do rozproszenia wniosku o dwa domy w Pińskiej Lane. Zdecydowali o tym.

Drugi dzień

Następnego dnia poszedłem do pracy szczęśliwy, jak uczeń po pierwszym pocałunku! Wszystko działało! System działa! Nawet wieczorem VKontakte pozostawił dobroduszny post na temat „Nie wszystko jest tak źle w naszym mieście!”, Powiedzieli przyjaciele o tym małym zwycięstwie, zachęcali wszystkich do dzwonienia i pisania aplikacji. I ... sople, jak się wydaje, rosły tylko w nocy. Zadzwoniłem też tam drugi raz. Przeklinanie. Okazuje się, że ludzie w tym komitecie używają starych map i nie ma na nich wcale Pinsky Lane. „To wszystko”, tak myślę. „To dobrze! To Rosja!” I nawet jakoś było to niewygodne z powodu grzeczności i staranności aparatu państwowego.

Dobra, do diabła z nim. Tutaj ogólnie zagrożony jest cały obszar. Zadzwoniłem, zostawiłem aplikacje dla kilku domów na Malaya Posadka. Podkreśliłem osobno, że konieczne jest czyszczenie nie tylko podwórek, ale także z zewnątrz. Znów dzięki uprzejmości znów pragnienie pracy i zachęcające słowa. Ponieważ rozmowa odbyła się w piątek, miałem nadzieję, że uporządkują ulicę w ten sam weekend.

Piąty dzień

W poniedziałek nadzieja zniknęła. Trzecie wezwanie nie polega już na złości, ale na cichej rozpaczy skazanych, którzy postanowili dotrzeć do końca, a jest przynajmniej księżniczka i połowa królestwa, a nawet rusztowanie. Tym razem rozmowa nie była ograniczona do prostego operatora. Zostałem przeniesiony na przewodniczącego całej tej struktury. Kobieta słuchała mnie uważnie. I o tym, że karty są stare, io tym, że nikt nic nie robi. I nawet poszarpana opowieść o matkach i starych kobietach pozwoliła powiedzieć koniec. Spokojny, surowy głos zapewniony w odpowiedzi, że skargi zostaną wysłane, podjęte środki, sytuacja poprawiona.

Rozłączyłem się, nie było żadnej nadziei. Nie było potrzeby dzwonić i szukać indywidualnych firm zarządzających spółką. Napisz też oszczerstwa do agencji rządowych. Krótko mówiąc, poddali się. System mnie pokonał. A system to sople lodu.

Dwudziesty dzień

Lód i śnieg z dachów w okolicy zostały lekko oczyszczone dopiero po dwóch tygodniach. Kiedy ludzie zaczęli umierać bardzo często i regularnie. Najwyraźniej na górze pojawiły się odstępy, jak mówią, bezwartościowe. Poniżej urzędnicy nikogo nie słyszą. Wydawałoby się, że to był smutny koniec mojej historii.

Siedemdziesiąty ósmy dzień

27 lutego temat nagle się pojawił. Temat nie tonie. Pewna kobieta z administracji okręgowej powiedziała: „Zostawiłeś aplikację do czyszczenia sopli i śniegu z dachu? To wszystko, nie ma śniegu i sopli! Teraz musisz zadzwonić i anulować aplikację!” Zawiesiłem się na dwie sekundy. Powiedział „OK” i rozłączył się na maszynie. A potem pomyślałem: co się dzieje? Oddzwoniłem i powiedziałem: „Spójrz, kiedy opuściłem aplikację”. Operator zamilkł. Po kilku sekundach, zupełnie obojętnym tonem, wydała: „12 grudnia”. Nie mogłem tego znieść: „Na ulicy +2! Następnego dnia, 1 marca, wiosna! Czy wszyscy oszaleliście? Rozłączył się. To jest śmieszne dla wszystkich. Biuro jest już blisko. Ale z jakiegoś powodu wcale nie jest to dla mnie zabawne, a mój kolega nadal idzie tą samą drogą do pracy.

Obejrzyj wideo: Osobiste doświadczenie, że Jezus żyje - abp Grzegorz Ryś Rekolekcje cz. 1 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ludzie, Następny Artykuł

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń
Weekend

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń

PIĄTEK 25 lipca Przeważnie pochmurny dzień: +26 Noc: +17 SOBOTA 26 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 NIEDZIELA 27 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 lipca 25, piątek 20:00 Biennale architektury w tym roku rosyjski pawilon na Biennale Architektury w Wenecji przedstawia projekt zespołu Strelka Fair Enough - ekspozycję głównych rosyjskich pomysłów architektonicznych ostatnich lat, którym udało się już zdobyć specjalną nagrodę jury.
Czytaj Więcej
Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń
Weekend

Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń

PIĄTEK 20 czerwca Pochmurno, lekki deszcz Dzień: +20 Noc: +9 SOBOTA Czerwiec Pochmurno, czasami deszcz Dzień: +22 Noc: + 12 NIEDZIELA 22 czerwca Bezchmurny dzień: +20 Noc: +12 Piątek, 20 czerwca 13:30 21:00 Fashion Film Days Festiwal mody, seminaria i dyskusje. Lista wydarzeń obejmuje dokumentalną opowieść o Kate Moss i zakulisowe filmy rosyjskich projektantów, mistrzowską klasę animacji poklatkowej, okrągły stół z rosyjskimi projektantami, dziennikarzami i dyrektorami artystycznymi, a także wystawę multimedialną zatytułowaną „Historia filmów o modzie z 1910 do dziś ”.
Czytaj Więcej