Biznesmenów

Dlaczego agencja eventowa z Władywostoku powinna robić zdrowe śniadania?

Poranek może być użytecznym i przyjemnym czasem, rano ustala tempo w ciągu dnia, rano informacje i jedzenie są lepiej przyswajane. Dzięki tym tezom rozpoczęła się historia projektu porannych spotkań ZAVTRAK firmy Event Kitchen. „Życie wokół Władywostoku” rozmawiało z autorami i organizatorami nowego formatu Władywostoku o tym, dlaczego śniadanie jest potrzebne i jak działa naprawdę dobry poranek.

SMS

Alice Plukhina

Zdjęcia

Dmitrij Efremow

Według twórców projektu ZAVTRAK jest platformą dla przydatnych znajomych, przyjemnej rozrywki i świadomego spożywania jedzenia. Misją projektu jest rozwijanie środowiska kulturowego miasta za pomocą gromadzenia ludzi, oświecenia, inspiracji do rozwoju osobistego. Raz lub dwa razy w miesiącu, w sobotni poranek, 12-16 osób zbiera się przy dużym stole ze smacznym i zdrowym jedzeniem, aby porozmawiać na temat inspirujących, istotnych tematów z ekspertem i ze sobą. Śniadanie serwowane jest przez trzyosobowy zespół: Anastazję Artyuk, twórczynię i kierowniczkę Event Kitchen, Elvirę Mashkova, autorkę projektu ZAVTRAK, kierownik imprezy, Wiaczesław Radczenkow, specjalista ds. Sprzedaży.

Pierwszy ZAVTRAK odbył się zaledwie dwa miesiące temu na początku grudnia, symbolicznie stały się nim startupy. Sama agencja Event Kitchen jest także w pewnym stopniu startupem.


„Prowadzimy naszą historię od około stycznia 2018 r., A potem ten pomysł przyszedł do mnie i dyrektorów produkcji reklamowej„ Factory XXI wieku ”. W lutym rozpoczęliśmy pracę.

Od pięciu lat organizuję wydarzenia, pracuję w agencji eventowej i zamawiam materiały z fabryki. I dlatego postanowili się zjednoczyć. Ustawili stół i krzesło w jednym z pomieszczeń fabryki, a ja zacząłem tworzyć „własny biznes”. Początkowo nieśmiało mówiłem, że mamy startup, chciałem powiedzieć o sobie, porozmawiać o naszym doświadczeniu. Ale potem doszedłem do wniosku, że startup nie wstydzi się i musisz być dumny, że coś zaczynasz. A co najważniejsze, doszedłem do szczerości wobec ludzi, moich klientów. Zacząłem otwarcie deklarować, że mamy startup, że mamy młody zespół, a całe nasze biuro ma trzy stoliki i tyle. Ale ma to wiele zalet ”- Anastasia Artyuk, szef agencji


Projekt ZAVTRAK został wymyślony przez Elvirę Mashkova, kierownika wydarzenia w studio i fana poranka, jako najważniejszą porę dnia. Początkowo wpadła na ten pomysł, ale wcześniej podjęto próbę wdrożenia w innym zespole.


„Istotą ZAVTRAK jest przede wszystkim to, że jest to dobra rozrywka rano. Wierzę, a wiele badań potwierdza moją opinię, że poranek jest najbardziej skuteczny. Rano możemy jeść, co chcemy - jest dobrze trawione, to zdrowy posiłek. Rano możemy zaplanować cały dzień, dzięki czemu będzie on bardziej wydajny i produktywny. Więc wpadłem na pomysł: dlaczego nie dzielić się naszą miłością z rana z innymi ludźmi? Możemy zbierać się w soboty rano, jeść zdrowe jedzenie i mówić na przydatne tematy. ematika za każdym razem nowy, aby pokryć szeroki wachlarz ludzi. Jesteśmy otwarci na wnioski.

Oczywiście w moim idealnym wszechświecie zbieraliśmy się o 7 rano, na przykład latem, kiedy było już jasno, najlepiej w dni powszednie, aby ludzie mogli zająć się swoimi sprawami, rozmawiając na jakiś temat naładowany energią. Ale mamy nieco inną rzeczywistość, więc zbieramy się o 10 rano i w soboty, aby każdy mógł się wyspać po ciężkim tygodniu i przyszedł z czystą głową i jasnymi, przyjemnymi myślami na śniadanie.


Koszt porannych spotkań

Teraz udział kosztuje 700 rubli. Kwota ta częściowo pokrywa opłatę za jedzenie zapewnioną przez przyjazne laboratorium kucharskie Chefstory. Podczas gdy strona i smakołyki są oferowane z wielką zniżką. Ponadto cena będzie się różnić w zależności od kosztów. Mówcy biorą udział za darmo. Są to znani ludzie z miasta z wiedzą i doświadczeniem na ten temat. Ale nie wygłaszają wykładów, ale łączą komunikację wokół siebie. Przedstawiciele agencji moderują spotkanie, ktoś musi być zawsze obecny, aby zareagować na każdą sytuację.

Przestrzeń śniadaniowa jest teraz przestrzenią „Faktura”, ale śniadanie jest planowane w ośrodkach miejskich oraz w cieplejszych miesiącach i na świeżym powietrzu. Przestrzeń z pewnością zostanie ozdobiona.

Jak działa ZAVTRAK

Odwiedzający śniadanie przychodzą przez Instagram i ustnie. Kilka tygodni przed wydarzeniem publikowany jest post z tematem i warunkami. Teraz środki nie są wydawane na promocję. Do 16 osób zbiera się na śniadanie - nie mieści się już przy wspólnym stole, a komunikacja przestaje być osobista.

Publiczność składa się obecnie głównie z młodych ludzi w wieku 25–35 lat, ale zawsze zależy to od tematu. Śniadanie odbywa się raz lub dwa razy w miesiącu. Głównym przygotowaniem jest poszukiwanie prelegentów, przygotowanie ogłoszeń, praca z partnerami, wystrój witryny. Organizatorzy są gotowi na zmiany i rozwój.


„Po pierwsze, chcę, aby ZAVTRAK stał się częścią kultury miejskiej jako atmosferycznego i przyjemnego wydarzenia, które uczy, zbiera, wspiera w trudnych sytuacjach, podnosi pilne problemy”, wyjaśnia Elvira Mashkova, „a po drugie, teraz robimy to, co stopniowo oferujemy ZAVTRAK firmom i innym osobom jako formę interakcji z ich zespołem lub grupą docelową. Za rok chciałbym zobaczyć ZAVTRAK jako opcję budowania zespołu, szkolenia, odprawy i tworzenia sieci na konferencje, festiwale, fora ”.


Obejrzyj wideo: 5 Żywiołów Agencja Eventowa - film promocyjny (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Biznesmenów, Następny Artykuł

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu
Chmura wiedzy

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu

Plato DNEPROVSKY Współzałożyciel i CEO firmy użyteczności publicznej UIDG Bądź prostszy Nikt nie anulował reakcji fizjologicznych. Złożone interfejsy przeciążają psychikę i mózgowi trudno jest przetwarzać informacje. Gdy tylko stanie Ci się coś trudnego, nieświadomie przekształca się w negatywne emocje.
Czytaj Więcej
Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”
Chmura wiedzy

Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”

Nikołaj KONONOV redaktor naczelny H&F, autor książek „Kodeks Durowa” i „Bóg bez samochodu: opowieści o 20 szalonych ludziach, którzy załatwili interesy od zera w Rosji”. Z początku wydaje się, że kpi z niego i ogólnie rzecz biorąc jest to uzasadnione. Nikt nie poda ręki pisarzowi ze 100 najlepszych wpływowych ludzi Czasu za rzucanie kartkami na stół, mówiąc: tak, oszukuję was, mali miłośnicy literatury faktu.
Czytaj Więcej
Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji
Chmura wiedzy

Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji

Często duże rosyjskie firmy mają zwyczajowe zwroty, odpowiadając na prośby mediów, prosząc je o komentarz na temat nowego prawa, komplikacji sytuacji geopolitycznej lub innych delikatnych kwestii. Możesz dowiedzieć się, co tak naprawdę myśli duży biznes, jest możliwe na podstawie raportów kwartalnych i rocznych, które firmy przygotowują wspólnie z niezależnymi audytorami dla SEC (amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych) i inwestorów.
Czytaj Więcej