Biznesmenów

12Storeez: Jak marka Instagram z Jekaterynburga rozwinęła się w firmę o miliardowych przychodach

Bliźniaczki, Irina i Marina Golomazdina z Revdy, ubrały się tak samo od dzieciństwa i wymyśliły dla siebie ubrania, które uszyła przyjaciółka swojej babci. Na początku 2014 roku wraz z mężem Iriną Ivan Khokhlov założyli markę 12Storeez i zaczęli sprzedawać ubrania na Instagramie w „przytulnym stylu casual” - 12 kolekcji wygodnych rzeczy z dobrych tkanin rocznie. Dzisiaj 12Storeez to firma z szesnastoma salonami sprzedaży i rocznym przychodem w wysokości 1,2 miliarda rubli, która w najbliższej przyszłości planuje podbić rynek zagraniczny.

Życie wokół Jekaterynburga rozmawiało z dyrektorem generalnym marki Iwana Khokhlova o tym, jak 12Storeez udało się urosnąć w firmę o miliardowych przychodach w ciągu pięciu lat.

SMS

Sasha Novikova

Zdjęcia

Siergiej Poteryajew

12Storeez

marka odzieżowa


Założono: 2014 rok

Liczba sklepów: 16

Przychody w 2018 r .: 1,2 miliarda rubli

12storeez

Uruchom

Marka 12Storeez pojawiła się w 2014 roku. Wprowadziliśmy na rynek jako produkt minimalnie opłacalny - praktycznie bez kosztów, w salonie apartamentowym. Początkowo większość sprzedaży odbywała się na Instagramie i WhatsApp.

Na uruchomienie projektu wydaliśmy dwa miliony rubli - zainwestowałem milion, a każda z dziewcząt zapłaciła 500 tysięcy. Gdy inwestor wybiera startup do inwestycji, jednym z ważnych dla niego kryteriów jest stopień uczestnictwa w zespole projektowym. Osoba powinna być w 200% zainteresowana start-upem - gdyby wciągnął wszystkich swoich przyjaciół, rodzinę, sprzedał mieszkanie, oddałby się jak najwięcej firmie i nie porzuciłby go przy pierwszych trudnościach, jakie się pojawiły. W biznesie zawsze występują konflikty - jeśli dana osoba nie poświęciła niczego dla dobra firmy, wtedy porzucenie wszystkiego i opuszczenie go będzie łatwiejsze.

Irina i Marina natychmiast odpowiednio przyjęły moją propozycję wspólnej inwestycji. Obaj w tym czasie stali już mocno na nogach, mieli duże doświadczenie w branży modowej: Irina pracowała jako konsultant dla marek premium i jako osobista stylistka w Jekaterynburgu, a Marina miała już swój pierwszy projekt. Rano, zanim udała się do Cosmopolitan Shopping, gdzie pracowała jako redaktorka mody, Marina oglądała serial i jednocześnie robiła opaski, które sprzedawała na Instagramie - w ten sposób zarobiła swój pierwszy milion. Sekret naszego sukcesu polega na tym, że nie chodzi tylko o kreatywność, ale także o handel.

Początkowo pracowałem w branży budowlanej i handlowej, ale już w ciągu roku od powstania 12Storeez marka znacznie się rozwinęła - w firmie pracowało 25 osób. Pierwsza kolekcja składała się z 25 modeli: top i kulis z kaszmiru, jedwabnych płaszczów przeciwdeszczowych, koronkowych spódnic. Wszystkie rzeczy były w równym popycie i natychmiast wyprzedane.

Potem zdałem sobie sprawę, że konieczne było skupienie się na tym konkretnym projekcie - ważne było stworzenie struktury i przeszkolenie pracowników. Irina i Marina miały dobre doświadczenie w branży modowej, ale ich pochodzenie do innych celów było głupie - firma potrzebowała osobnego menedżera. W tym czasie nastąpiła gwałtowna dewaluacja, a projekty budowlane zaczęły się zmniejszać, przestały być opłacalne - a po drugie moja firma sprzedawała materiały budowlane.

Na tym tle firma 12Storeez rozwijała się co miesiąc, więc dokonałem wyboru na korzyść projektu. Marka była dla mnie bardziej ambitnym projektem w zakresie samorealizacji - zrozumiałem, że bardziej prawdopodobne jest, że będę mógł wykorzystać moją nową wiedzę ze Skolkova tutaj. Resztę projektów opuściłem i skoncentrowałem się na rozwoju 12Storeez.

„Dwanaście opowieści”

Marina chciała, żeby numery były w marce. Kiedy zatwierdziliśmy pojęcie „kolekcja co miesiąc”, wybraliśmy oficjalną nazwę 12Storeez - ta pisownia powstała w poszukiwaniu darmowej nazwy domeny. Domenę 12Stories w strefie * .com zajmowali niektórzy mało znani zagraniczni muzycy, więc musieliśmy wprowadzić pewne zmiany i zmienić końcówkę rzeczownika. Później zrozumiałem, że to pomyłka.

Jeśli weźmiemy klasyczny artykuł lub książkę na temat nazewnictwa, to dowiadujemy się, że nazwa powinna być łatwa do zapamiętania i łatwa do napisania. Na przykład Zara: słowo składa się z dwóch sylab, wszystkie dźwięki są zrozumiałe, a „p” daje efekt wzmocnienia. W wielu językach nazwa marki jest wymawiana tak samo.


Teraz nazwa marki jest poprawnie wymawiana nie częściej niż pięć razy. Najczęstsza wymowa nazwy to „dwanaście opowieści”


Teraz nazwa marki jest poprawnie wymawiana nie częściej niż pięć razy. Najczęstsza wymowa tego imienia to dwanaście opowieści. Jeśli wcześniej nie podobało mi się, gdy ludzie tak nas nazywali, a teraz, gdy słyszę wymowę niektórych wiodących słów „tvel”, rozumiem, że lepiej jest mówić dalej „dwanaście”.

Mamy również blog na YouTube o nazwie Twinstoreez, ale nazwa marki nie jest z tym mylona. Blog został opracowany specjalnie dla Iriny z Mariną, a nie dla całej firmy - w YouTube jest zwyczajowo udostępniać treści osobiste, oznaczone marką w tej sieci społecznościowej żyją znacznie gorzej. Jednak teraz zastanawiamy się, jak przerobić kanał w formacie firmowego bloga - co tydzień publikowanych jest kilka filmów na kanale, więc dziewczętom trudno jest działać w tym trybie. Jeśli tradycyjny bloger robi tylko bloga, w naszym przypadku kanał stanowi zaledwie 10% godzin pracy Iriny i Mariny.

Geografia

Pierwszym showroomem było nasze mieszkanie w Jekaterynburgu. Pierwszy sklep w biurze pojawił się półtora miesiąca po uruchomieniu w centrum biznesu Wysocki. Kiedy marka skończyła sześć miesięcy, otworzyliśmy punkt w Moskwie.

Początkowo nie mieliśmy zamiaru myśleć lokalnie i przywiązać się do Uralu. Naszym celem jest stać się firmą globalną, odnoszącą sukcesy nie tylko w Rosji. W tym celu nie można myśleć z lokalnym patriotyzmem. Patriotyzm jest rzeczą zmienną. Rzadko mówimy, że jesteśmy rosyjską marką.

Przeciętny czek klienta w naszym sklepie to 12 tysięcy rubli. Jesteśmy w segmencie średnim plus. Z reguły w tej kategorii są kupujący, którzy wyrosli z rynku masowego - jest to klasa średnia. Osobno możemy wyróżnić osoby, które przeszły do ​​naszego segmentu, od luksusu, częściowo z powodów finansowych.

Aktywny wzrost sprzedaży marek rozpoczął się od promocji w sieciach społecznościowych. Przede wszystkim było to związane z osobowościami Iriny i Mariny - bliźniaczek o zauważalnym wyglądzie modelki, a ich własny styl stał się twarzą marki. Ważną rolę odegrało ich doświadczenie w branży modowej: Irina pracowała w sektorze detalicznym, co pomogło nam natychmiast rozpocząć produkcję modeli komercyjnych interesujących klientów. Umiejętności Mariny w kręceniu mody pozwoliły właściwie strzelać i prezentować rzeczy. Właściwy kanał promocji i dobrze dobrane treści dały nam dobry start i pozwoliły nam szybko rozwijać się na rynku.


Patriotyzm jest rzeczą zmienną. Rzadko mówimy, że jesteśmy rosyjską marką


Teraz mamy 16 sklepów w Rosji - w Jekaterynburgu, Moskwie, Petersburgu, Kazaniu, Rostowie nad Donem i Soczi. Wkrótce otworzymy salony we Władywostoku i Nowosybirsku. Inwestycje w punkty są zawsze różne, kwota zależy od wielu czynników: od wielkości pokoju, czynszu najmu, naprawy, czy jest to centrum handlowe najwyższej klasy. Zwykle inwestujemy od 2 do 20 milionów rubli w ich powstanie. Zwrot punktów jest również inny - wszystko zależy od poczynionych inwestycji. Są sklepy, które spłacą zgodnie z planem dopiero za kilka lat, i są takie, które spłaciły się już w drugim miesiącu.

Przed otwarciem w nowych miastach nie prowadzimy z nimi dodatkowej pracy: po pierwsze marka jest już znana na rynku, a po drugie, otwieramy w silnych centrach handlowych. Myśleliśmy, że zawsze będziemy tworzyć osobne salony wystawowe i wykorzystywać tylko nasz ruch uliczny - wydawało się, że lokalizacja w centrach handlowych jest błędem. Później zdaliśmy sobie sprawę, że otwarcie oddzielnego salonu jest naprawdę tańsze, ale pod względem szybkości rozwoju jest to opcja znacznie mniej opłacalna. Lokalizacja w centrach handlowych znalazła swoje atuty: gotowa infrastruktura pozwala zaparkować samochód i odwiedzić kort spożywczy. Jeśli showroom żyje sam, to osoba powinna za każdym razem iść tam celowo - motywacja powinna być znacznie wyższa.

Jeśli dziś w Moskwie mamy już 10 punktów w centrach handlowych, to w Jekaterynburgu jest jeszcze tylko jeden - osobny salon wystawowy na Chochryakow. Moskwa zaczęła bardzo szybko generować dochód, ale Jekaterynburg pozostaje najbardziej efektywny pod względem rentowności - tutaj niższe koszty wynajmu i wynagrodzenia dla pracowników. Czujemy, że wyrosliśmy już z salonu w Jekaterynburgu i teraz myślimy o nowym punkcie w mieście.

Sklep internetowy stanowi obecnie 30% całej sprzedaży, 2% zamówień pochodzi z krajów spoza WNP - z USA do Nowej Zelandii i Japonii. Z reguły są to ludzie, którzy wyemigrowali z Rosji, ale zdarza się, że nie są oni w żaden sposób związani z naszym krajem. Pamiętam, że kiedyś korespondował z Japonką, która złożyła u nas zamówienie.

Kiedyś sprzedawaliśmy na stronie Lamoda - byliśmy zainteresowani pozyskaniem nowych odbiorców. Ale po trzech miesiącach wyjechaliśmy - poziom sprzedaży nie był wystarczająco wysoki. To prawda, że ​​gdzieś w głębi mamy wrażenie, że nie pracowaliśmy wystarczająco dużo z witryną, aby wyciągnąć takie wnioski. Nie oferowaliśmy wystarczająco dużego asortymentu do sprzedaży i nie korzystaliśmy z zewnętrznych narzędzi marketingowych Lamody.

Produkcja

Firma zatrudnia około trzystu pracowników. Na początku naszego istnienia produkcja 12Storeez była zlokalizowana w Jekaterynburgu, ale szybko ją porzuciliśmy. Aby wyprodukować coś naprawdę dobrego i w dużych ilościach, różne modele muszą zostać przekazane różnym fabrykom. Produkcja odzieży obejmuje bardzo wysoki poziom specjalizacji.

Aby wyprodukować dobre płaszcze, wystarczy wyprodukować płaszcze - wszystkie technologie i pracownicy powinni być zaostrzeni specjalnie do produkcji powłok. Dobre dżinsy można wyprodukować tylko w fabryce dżinsów. Trampki i buty na wysokich obcasach również muszą być produkowane w różnych fabrykach. Plus - materiały, poziom jakości i ceny mają znaczenie.

Innym problemem, który napotkaliśmy, było to, że musieliśmy samodzielnie zarządzać produkcją i rozwiązywać jej problemy. Wyobraź sobie: kuter, od którego zależy cały proces produkcji, nie poszedł do pracy z powodu ogrodu. Ktoś inny nie zapewnił wszystkim pracy, ponieważ siedział w Odnoklassnikach. Musiałem rozwiązać prywatne problemy produkcyjne ze szkodą dla rozwoju firmy.

Zaczęliśmy zlecać produkcję na zewnątrz. Znajomość swoich podstawowych kompetencji i outsourcing wszystkiego, co zbędne, to sztuka przedsiębiorczości. Teraz współpracujemy z 50 fabrykami w Rosji, Chinach, Turcji i Wietnamie. Dział projektowy znajduje się teraz w Moskwie - tam opracowujemy modele, tworzymy pierwsze wzory i próbki eksperymentalne.


Aby wyprodukować dobre płaszcze, wystarczy wyprodukować płaszcze - wszystkie technologie i pracownicy powinni być ostrzeni specjalnie do produkcji płaszcza


Aby coś się narodziło, siostry wymyślają jego koncepcję. Zbierają bazę ze zdjęć, na której podobają im się niektóre z przedstawionych detali - część rękawa lub kieszeni, później szkicują to. Wcześniej robili to sami, teraz prace wykonuje specjalnie zatrudniony projektant sztuki. Następnie koncepcja jest omawiana z projektantem, a jego zadaniem jest wyjaśnienie, czy technicznie może ją zrealizować i jak najlepiej uszyć.

Początkowo nie pozycjonowaliśmy się jako projektanci w klasycznym sensie. Irina i Marina osobiście wybierają trendy, które są im bliskie, robią ubrania, które lubią. Oni sami wymyślają modele, wybierają kolory, tkaniny i wybierają akcesoria.

Czas produkcji rzeczy zależy od tego, gdzie jest produkowany - w Rosji lub w Chinach. Cykl od pojawienia się pomysłu na coś do momentu dotarcia do sklepu trwa od 5 miesięcy do 12 miesięcy. Wraz z rozwojem firmy znacznie spowolniliśmy produkcję - staramy się dokładnie opracowywać modele, ściśle monitorować jakość. Ze względu na wzrost zespołu zmniejszyła się także szybkość podejmowania decyzji. Gdy było nas tylko trzech, bardzo szybko mogliśmy się zgodzić na wszystko. Teraz robią to całe departamenty.

Z drugiej strony optymalizujemy i systematyzujemy procesy, aby w najbliższej przyszłości osiągnąć krótszy czas produkcji. Wcześniej w Rosji cykl produkcyjny trwał 1-2 miesiące - produkowaliśmy rzeczy znacznie szybciej, ale jednocześnie w mniejszych ilościach.

Koncentracja na kliencie

Niedawno subskrybenci konta 12Storeez i użytkownicy Instagrama zostawili komentarze, że cenne futro jest nieodpowiednie w asortymencie nowoczesnej marki odzieżowej. To skłoniło nas do usunięcia produktów futrzarskich z produkcji i usunięcia ich z matrycy asortymentowej na rok 2019 i kolejne lata. Przede wszystkim usunęliśmy futra ze sprzedaży w sklepie internetowym i usunęliśmy publikację modeli na Instagramie. W chwili mojej odpowiedzi w sklepach pozostało kilka sztuk, które później sprzedaliśmy.

Szybko omówiliśmy ten problem w środku i szybko podjęliśmy decyzję, ponieważ jesteśmy firmą, która wyrosła z sieci społecznościowych. Dla nas opinie klientów są czymś, czego zawsze słuchamy. Nie oznacza to, że robimy tylko to, co nam powiedziano w sieciach społecznościowych - w ten sposób nie wymyślisz niczego nowego, nie stworzysz go. Jestem logiczną i praktyczną osobą, dlatego zawsze rozumiem i ważę wszystkie zalety i wady.


Niedawno subskrybenci konta 12Storeez i użytkownicy Instagrama zostawili komentarze, że cenne futro jest nieodpowiednie w asortymencie nowoczesnej marki odzieżowej. To skłoniło nas do usunięcia produktów futrzarskich z produkcji i usunięcia ich z matrycy asortymentowej na rok 2019 i kolejne lata.


Tak, temat ekologii jest znacznie bardziej zróżnicowany. Aby osoba była naprawdę przyjazna dla środowiska, musi całkowicie zrezygnować z konsumpcji - kupuj tylko buty, jeden płaszcz i noś je przez całe życie. Widziałem jednak, że wielu ludzi nie lubi, że w produkcji używamy naturalnego futra. Nieprzyjemnie jest widzieć, że w asortymencie ich ulubionej marki są podobne rzeczy. Rozważyliśmy zalety i wady iw tym przypadku zdecydowaliśmy się spotkać z kupującymi.

Żyjemy w XXI wieku, gdzie ludzie mają możliwość publicznego komentowania wszystkiego. Dzisiejsi klienci nie muszą dzwonić do call center - mogą skontaktować się bezpośrednio z założycielami firm i wywołać falę krytyki w Internecie.

Mamy bardzo lojalną publiczność. Oczywiście zdarzają się chwile, gdy ktoś nie jest zadowolony z jakości przedmiotu, siatki wymiarowej, warunków dostawy i zwrotu. Publikujemy wszystkie recenzje, które klienci pozostawiają na naszej stronie - teraz ich średnia ocena wynosi 9 punktów na 10 możliwych. Jest to wysoki wynik dla sprzedawcy mody. Jeśli kupujący oceni poniżej 9 punktów, z pewnością wyjaśnimy, że mu się nie podobało, i postaramy się wziąć pod uwagę komentarze.

Błędy

Nigdy nie mieliśmy nieudanych kolekcji, ale nie było najlepszych modeli. Najpopularniejsze produkty to zawsze podstawowe rzeczy. Powtarzamy niektóre modele, ale nadal zmieniamy kolor lub materiał. Często kojarzy nam się z marką, która zawsze ma dobrej jakości dzianinę lub kaszmirowy sweter.

Modele tworzone przez Irinę i Marinę, inspirowane najnowszym trendem, którego ludzie jeszcze nie zrozumieli, mogą się nie powieść. Zdarza się, że na początku jesteśmy zdenerwowani, ale po sześciu miesiącach wręcz przeciwnie, zaczynają prosić nas o takie rzeczy. W ubiegłym roku uszyliśmy czarną sukienkę ze stójką i przez długi czas nie mogliśmy jej sprzedać - ciągle rozmawialiśmy o modelu w sieciach społecznościowych, nawet na nim zniżkę. Irina i Marina uwielbiają ten styl, dlatego często go noszą i robią zdjęcia, przesyłając je na swoje konta. Subskrybenci zaczęli pytać, jaki to był strój i gdzie go kupić, dlatego w kwietniu postanowiliśmy powtórzyć model. Jest wiele takich historii: ludzie widzą rzeczy na Irinie i Marinie i zaczynają się nimi interesować.

Jednym z błędów 12Storeez była chęć pracy bez systemu zniżek.Rozważaliśmy nawet opcje spalania pozostałości, jeśli sprzedaż była zła, po prostu nie po to, aby rabaty. Z doświadczenia naszych współpracowników na rynku wynika, że ​​kupujący przyzwyczajają się do rabatów i już nie chcą niczego kupować bez nich. Wielu znanych detalistów, którzy żyją z bodźców cenowych, stało się zakładnikami tego. Ale uderza w model biznesowy - firmy działają na poziomie zerowym lub ze stratą.


Jednym z błędów 12Storeez była chęć pracy bez systemu zniżek. Rozważaliśmy nawet opcje spalania pozostałości, jeśli sprzedaż była zła, po prostu nie po to, aby rabaty


Na początku myśleliśmy, że resztę kolekcji oddamy blogerom, aby reklamowali nas za darmo. W praktyce okazało się, że blogerzy potrzebują wszystkich najświeższych i nigdy nie można ich uwieść resztą. Mimo to palenie rzeczy było głupie - robią to tylko luksusowe marki. Dwa lata później zgromadziliśmy pewną ilość sald i nadal postanowiliśmy wypróbować rabaty - nic złego się nie stało. Ważne jest, aby dotrzymywać terminów sprzedaży i nie zamieniać marki w stały sklep z wyprzedażami.

W zakresie rozwoju koncentrujemy się na firmach, które wdrażają różne technologie, a także tych o silnym marketingu. W handlu detalicznym modą przyglądamy się w szczególności Inditexowi, Zara i Massimo Dutti, wizytówkom tego holdingu. Monitorujemy również duże sklepy i rynki z wieloma markami: Wildberries, Lamoda, Farfetch, ASOS, Net-a-Porte, Everlane. Patrzymy również na powiązane rynki, na przykład rynek kosmetyków: podoba nam się to, co robią rosyjska sieć Golden Apple i amerykańska marka Glossier. Silny marketing skandynawskiej marki Daniel Wellington. Liderem strategii omnichannel jest Hoff, hipermarket meblowy.

Śledzimy trochę każdego i pożyczamy tylko najlepsze praktyki. Teraz opracowujemy system zarządzania - naszym zdaniem Skyeng, internetowa szkoła języka angielskiego, jest przykładem jego udanego wdrożenia. Obserwujemy startupy, ponieważ są one kluczowymi motorami trendów i innowacji.

Cele

W 2018 roku mieliśmy cel - osiągnąć sprzedaż w wysokości półtora miliarda rubli. Zgodnie z wynikami roku przychody z wszystkich złożonych zamówień wyniosły 1,2 miliarda rubli. W 2019 roku chcemy go zwiększyć 2,5 razy.

Zawsze stawiamy sobie najbardziej ambitne cele - im wyżej celujesz, tym więcej osiągasz. Jeśli ukończyłeś co najmniej 70% planu, jest to już dobry wskaźnik. Rok temu, podczas opracowywania planu, zespół obrócił mnie wokół mojej świątyni - wszystkim wydawało się, że to nierealne. W tym roku wyznaczanie celów było już łatwiejsze.

W najbliższej przyszłości chcemy otworzyć 13 kolejnych sklepów, a także celowo spróbować sprzedać za granicą. Widzimy, że w Rosji w ciągu najbliższych kilku lat prawdopodobnie wyczerpiemy nasz potencjał wielokrotnego wzrostu. Będziemy nadal rosnąć, ale nie w takim tempie i nie chcemy ich spowalniać.

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Obejrzyj wideo: ДЕВУШКИ, КОТОРЫЕ ВДОХНОВЛЯЮТ. СПЕЦВЫПУСК. 12Storeez (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Biznesmenów, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej