Testuj

Ile kosztują prezenty noworoczne?

Cena prezentu noworocznego nie zawsze decyduje o jego wartości. Jednak w niektórych przypadkach musisz wiedzieć, ile pieniędzy wydał dawca, aby cię zadowolić. Dotyczy to na przykład upominków firmowych: w niektórych firmach obowiązuje zasada, aby nie przyjmować upominków powyżej określonej kwoty. Ale darczyńcy nie stosują ceny do teraźniejszości, więc czasami możesz odgadnąć jej cenę tylko przez dokładne wyszukiwanie w Google. Sugerujemy ćwiczenie i odgadnięcie ceny niektórych rzeczy, które mogą być dobrze zaprezentowane na Nowy Rok.

Notatnik z bawełny

Skradzione i zszywane bawełniane strony w okładce, jak tradycyjny szkolny zeszyt. Twórcy obiecują, że w takim notatniku możesz rysować i pisać bez obawy o plamy atramentu.

Śnieżna kula ziemska

Ogromna śnieżna kula o wysokości 17 cm z domu mody Maison Margiela.

Maska do spania

Różowa jedwabna maska ​​do spania Olivia von Halle jest wyposażona w sznurowaną torbę, dzięki czemu nadaje się zarówno do sypialni, jak i na długie loty.

Świeca „Mediterranean Beach”

Hiszpańska rodzinna fabryka porcelany Lladró produkuje również świece zapachowe w eleganckich filiżankach.

Błyszczyk do ust

Wysoce pigmentowany błyszczyk do ust od Christian Louboutin z efektem lustra, będący kontynuacją długiej powieści lakierniczej z lakierami, sprzedawany jest w przezroczystym pudełku z nasadką imitującą koronę.

Długopis 3D

Pióro do modelowania 3D Funtastique RP800A jest zasilane przez USB i pozwala rysować niemal wszędzie.

Zestaw produktów rolnych

Zestaw spółdzielni LavkaLavka zawiera kaczkę, mandarynki, chleb, pasztet, kawior pstrąga, kiszoną kapustę i inne produkty.

Markowe zabawki świąteczne

Dziewięć zabawek świątecznych o wymiarach 10 na 10 centymetrów, uszytych ręcznie z filcu.

Zestaw Koktajlowy

Zestaw Super-Barman zawiera shaker, jigger, łyżkę koktajlową, gejzery, madeler, szczypce do lodu i książkę kucharską.

Choker

Cienki, otwarty naszyjnik Qari Qris wykonany jest z rodowanego srebra. Można go nosić jako łańcuch do przodu i do tyłu, na gołym grzbiecie.

Obejrzyj wideo: Haul jeździecki #3. Świąteczne prezenty! (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Testuj, Następny Artykuł

Młodzi arystokraci
Ludzie w mieście

Młodzi arystokraci

Alexander Shatohin Dyrektor Departamentu Relacji z Klientami W oddziale ze strony matki jestem potomkiem Kutuzowa z jednej linii, a Golenishchev-Kutuzov z drugiej. Michaił Illarionowicz Golenishchev-Kutuzov jest również względnym, ale bardzo odległym siedmio kuzynem. Jako dziecko moja mama powiedziała mi, że jej dziadek został zastrzelony za swoje szlachetne narodziny w 1937 roku.
Czytaj Więcej
Jakie trudności napotykają teraz Ukraińcy w Moskwie?
Ludzie w mieście

Jakie trudności napotykają teraz Ukraińcy w Moskwie?

Miliony obywateli Ukrainy mieszkają w Rosji. Pracują, komunikują się, żenią i rodzą się bez względu na rewolucje i zmiany obywatelstwa. Ale ostatnie wydarzenia znacznie skomplikowały ich życie. Ktoś nie może uzyskać pozwolenia na pracę w kraju, w którym mieszka od kilkunastu lat. Kto boi się, że nie będzie mógł wrócić do swojej ojczyzny.
Czytaj Więcej
Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga
Ludzie w mieście

Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga

Astrologia, paranonauka, która bada wpływ planet na losy ludzi, ma swoje korzenie w głębokiej przeszłości: w starożytnej Mezopotamii była zaangażowana w przewidywanie wydarzeń o zasięgu ogólnokrajowym. Główną metodą aktywności astrologicznej jest konstruowanie i interpretacja wykresów astrologicznych - schematyczne obrazy lokalizacji ciał niebieskich w pewnym momencie.
Czytaj Więcej