Ciekawe

Jak to działa: sprzątaczka w klubie gejowskim

Klub gejowski wygląda jak każdy inny klub: ludzie piją, potem piją więcej, a potem tańczą. Tylko jest więcej mężczyzn i mniej ubrań na nich. Pokój należy oczyścić przed otwarciem, ale w tej chwili nie dzieje się nic ekscytującego: musisz uporządkować wczorajszy bałagan, uporządkować rzeczy, sprawdzić wentylację. Kelnerzy i barmani są bardzo pomocni - mili faceci. Inną rzeczą jest wydostanie się, gdy ludzie są w klubie. Nie jestem nieśmiały, ale na początku byłem nawet zawstydzony. Przez pierwsze kilka dni siedziałem z książką na zapleczu, ale biegali za mną co 15 minut, więc zrozumiałem: głupio jest wychodzić z pokoju. Ponadto jest coś do zobaczenia.

Istota pracy

Z wykształcenia jestem chemikiem i całe życie pracowałem w instytucie. Ale przed siódmym tuzinem musiałem odejść: zmiana przywództwa, konflikty. Ogólnie przeszedłem na emeryturę, ale długo nie siedziałem bez pracy. Przypadkowo spotkałem szkolnego przyjaciela mojego syna - skarżył się, że nie może znaleźć pracownika. Na przykład „twój człowiek” jest potrzebny, a nie z zewnątrz, ponieważ instytucja jest „specyficzna”. Zaśmiałem się wtedy z głębi serca. Mieszkam w pobliżu, wiem, jakie są szczegóły. Cóż, zapytała, co robić, odpowiedziała: „Zamówienie jest utrzymane, głównie sprzątanie w klubie”. Zgodziłem się, dobre pieniądze są wypłacane.

Poszedłem do pracy dzień później. Wszyscy pokazali, powiedzieli, wyjaśnili: jest bar, jest sala, jest parkiet taneczny ze sceną i toaletą. Wszystko wydaje się proste. Istnieje technika czyszczenia - prawie nie ma potrzeby pracy rękami. Jedynym wymogiem jest to, że musisz być w instytucji przez cały czas pracy od dziesiątej wieczorem do rana, ponieważ zawsze jest dużo śmieci.

Naprawdę musisz pracować całą noc. - Ciekawostki, ale zawsze można coś usunąć. Nie ma znaczenia, kto tam tańczy, młodzi chłopcy czy brodaci mężczyźni, wszyscy skaczą jak zwykle i ciągle coś upuszczają, rozbijają, tupią lub rozlewają. Najczęstsze śmieci to słomki koktajlowe, szkło i paczki prezerwatyw. Często trzeba przejść przez parkiet. Wyobraź sobie, że dwóch tuzinów chłopców wije się, flirtuje ze sobą, czasem półnagich, a ja idę, dorastając do talii, miarką, starając się nikogo nie skrzywdzić. Na początku próbowała chodzić po parkiecie przez scenę, ale administrator powiedział: „Dlaczego się wstydzisz? Idź prosto! Nawet nie zauważą”. Teraz chodzę między nimi tańcząc, naprawdę tego nie zauważają.

Czasami pojawia się okazja, aby zarobić „łatwe pieniądze”. Kilka razy faceci poprosili o „przypadkowe” rozlanie koktajlu na nowego przyjaciela lub zranienie go, aby się rozlał. Na początku byłem zaskoczony i nie mogłem zrozumieć, dlaczego. Okazało się, że chcieli docenić prasę i sylwetkę potencjalnego chłopaka. To łatwy sposób na nawiązanie znajomości.

Bliżej trzech nocy sala jest pełna, szczególnie w weekendy. A tutaj sprzątanie nie jest tak niewygodne - po prostu nie jest konieczne: jest tak wielu ludzi i są tak pijani, że nie dbają o wszystko.

Cechy

Na początku wydawało mi się, że wszyscy odwiedzający klub byli głęboko nieszczęśliwymi ludźmi. Wydaje się, że czegoś szukają, a oto ostatnia szansa na ich znalezienie. Ale potem zacząłem dzielić wszystkich na kategorie. Aby się nie nudzić.

Dwie główne grupy to „klubowicze” i „zdesperowani”. Pierwsi są zwykle ubrani jasno i jasno. Przychodzą tutaj tylko po to, żeby się dobrze bawić, często nawet nie idą do baru i od razu zaczynają tańczyć. „Desperate” jest przeciwieństwem pierwszego. Przychodzą tu z nadzieją w oczach. Potrafią tańczyć, mogą siedzieć w sali przy stole, mogą stać przy barze - ale bez względu na to, co robią, zawsze kogoś szukają. Nad ranem „zdesperowani” krążyli wokół klubu, spoglądając na tych, którzy siedzą na sofach i na korytarzu, aby sprawdzić, czy kogoś przegapili. Ktoś odkrył, że szukał, ale regularnie wraca - za dzień, za tydzień lub za kilka godzin.

Trochę smutno jest patrzeć na ludzi z moich lat i nie w najlepszej formie. Zazwyczaj zauważam je przy stole, z dużym kolorowym koktajlem i lodami. Przed wyjściem mogą udać się na parkiet taneczny, stać na krawędzi i obserwować wszystkich. Chłopaki z prowincji są również bardzo uderzający. Przybywają do dużego miasta i prawdopodobnie obezwładniając się, postanawiają zatrzymać się raz, zobaczyć, co i jak. Na początku odsuwają się z zaskoczonym spojrzeniem, a po kilku koktajlach chętnie tańczą. Łatwo je rozpoznać po ubraniu - nie od fashionistek.

Nadal są pary. Znajdują róg na skraju parkietu i tańczą spokojnie. Zdarza się, że zrywają sobie koszule i organizują show na scenie, ale jest to rzadkie. Przybywają tu raczej, by przytulić się i pocałować publicznie. Nuda

Dziewczyny - wręcz przeciwnie: jeśli się całują, wszyscy powinni to zobaczyć. Mogą sobie pozwolić na ekstrawaganckie stroje i szalone tańce w całej sali. Ale w rzeczywistości kluby gejowskie nie są szczególnie uprzywilejowane. Nie ma agresji, ale nikt się nią nie interesuje. Chociaż strażnicy opowiadali, jak w innym klubie dla gejów dziwaczna dziewczyna została lekko zastrzelona przez zwykłego, tak samo w środku wieczoru. Zabrano ją i impreza trwała.

Czasami gwiazda pojawia się obok sceny obok muzyków. Oczywiście nie są prawdziwi, boją się reklamy, ale jakiś prezenter telewizyjny, znany wizażysta lub aktor drugiej kategorii (który zostanie rozpoznany, jeśli przypomnisz sobie, gdzie został zastrzelony). Raz w tygodniu ktoś na pewno wpadnie. Zwykle na krótko i wychodzi sam.

Z tego powodu przychodzą prości ludzie uzbrojeni w zasadę „zawsze patrz na jabłko Adama!”

Ulubionymi gośćmi naszych kelnerów są firmy i tatusiowie. W pierwszym przypadku wszystko jest jasne: grupa ludzi często po prostu siedzi przy stole, wszyscy rozmawiają i piją. Ci, których nazywamy „tatusiami”, są stałymi bywalcami klubu. „Tatuś” to starszy mężczyzna (często nie najsłodszy), wokół którego gromadzą się bardzo młodzi chłopcy. Młodzi ludzie bawią się, wyzywająco tańczą, zaczynają tłum, całują się w kątach, dużo piją i wracają do stołu. „Tata” najwyraźniej lubi młodzież i regularnie płaci rachunki pod koniec wieczoru, dlatego barmani i kelnerzy są absolutnie zachwyceni. Ale ich nienawidzę: gruz z ich gór. Ten pierwszy ciągle bije pojemniki, a drugi pozostawia kilka kawałków papieru, cekinów i innych śmieci, które należy zbierać ręcznie.

Diwy i proste

Rzadko oglądamy pokazy trawestacji, ale regularnie co najmniej jedna diwa patrzy na światło. Ten sam artysta przychodzi w weekendy i potyka się po sali, zabawiając publiczność. W pierwszym tygodniu przypadkowo się na niego natknąłem. Wszedłem do biura w środku nocy, a on wstaje i ubiera się. I mówi do mnie w następujący sposób: „Dziewczyno, pomóż stanikowi zapiąć”. Dwudziestoletni frajer, który pasuje do moich wnuków. Stoi w majtkach i trzyma sztuczne piersi. Pomagało to oczywiście wtedy rano pili razem - drogi chłopcze, kiedy nie gra publicznie. Studiowanie w teatrze.

Ale najśmieszniejsi z odwiedzających klub gejowski są szczerzy. Dziewczyny zwykle przychodzą z gejami. I często sam. Możesz regularnie słyszeć, jak młoda dama nieznanego sąsiada mówi: „Chcesz drinka? Ale ja nie jestem lesbijką, nie myśl!” Biorą kilka butelek „radzieckiego” i piją w kącie, szukając przyjaciół. Po butelce tańczą, co często kończy się pocałunkami. Z tego powodu przychodzą prości ludzie uzbrojeni w zasadę „zawsze patrz na jabłko Adama!”.

Zabawne jest również, gdy w tej bardzo jednorodnej opinii publicznej pojawiają się na przykład mężczyźni w skórze. W jakiś sposób na środku korytarza była taka para - jedna większa w uprzęży i ​​chłopiec na czworakach. Kołnierz, smycz i kaganiec na skórze. Większy popijał piwo, kładąc stopę na przyjacielu i rozmawiając z kimś spokojnie. I było jasne, że wszyscy byli zadowoleni i zadowoleni z sytuacji, nawet tej na czworakach. Ochrona mówi, że przyszli w zwykłych ubraniach, ale potem po prostu się rozebrali. To jest dla naszych dzikich. „Skóra” ma własne kluby i tańce.

Toaleta

To święte miejsce dla każdego klubu gejowskiego i największy ból głowy dla mnie. Ogólnie rzecz biorąc, czyszczenie toalety jest wątpliwą przyjemnością, ale tutaj wszystko jest inne. Zgodnie z przeznaczeniem kabiny są używane w nie więcej niż połowie przypadków. Rano nic nie można znaleźć za darmo: wielu chce przejść na emeryturę. Ale do tego jest specjalny pokój - „Dark Room”, szafa o wymiarach dwa na trzy metry, w której można rozkoszować się różnego rodzaju radościami. Ale wszyscy zwracają się do toalety.

Rano, gdy zaczyna się upał i wszystkie miejsca, w których można się zamknąć, są już zajęte, są tacy, którzy nie zawstydzają się widokami nieznajomych. To, co się tam dzieje, możesz sobie wyobrazić. Ale zwykle chłopcy są zawstydzeni po tym, jak się tam ściskają i pozostawiają po sobie idealną czystość. Dostrzegają ślady swojego pobytu.

za każdym razem, gdy masz nadzieję, że nie zobaczysz migoczącego tyłka

Kolejną rzeczą jest „Dark Room”. Jest tak nazwany, ponieważ nie ma źródeł światła. Prawie zupełna ciemność. Ale istnieje potrzeba ciągłego czyszczenia. Konieczne jest kwarcowanie raz dziennie, ale czyste, aby zachować pewien wygląd czystości. Mam magicznego pilota, który włącza tam jasne światło. A najbardziej zawstydzające jest przypadkowe użycie go, gdy pokój jest zajęty. Jak sprawdzić Pchnij drzwi. Ale przecież nie wszyscy pijani zgadują, żeby to zamknąć. Kilka razy zawiodło. Teraz musisz ostrożnie otworzyć, jeśli nie zamknięty, dosłownie milimetr. I za każdym razem, gdy masz nadzieję, że nie zobaczysz czyjegoś migoczącego tyłka.

Znaleziska

Oprócz ubrań często znajduję telefony, karty, parasole. Ale jest ich niewiele, prawie wszyscy dokładnie monitorują swoje rzeczy. Przylgnij do siebie, odchodząc. Po imprezach tematycznych wiele zapomnianych. Jeśli jest wieczór pełen parodii, pod stołami leżą peruki, po wakacjach - uszy koków, domowe akcesoria.

Najciekawsze z tego, co znalazłem, to książka, zastępca świadectwa i smoczek. Znalazłem książkę w toalecie i zabrałem ją sobie, przeczytałem. „Nasza posthumaniczna przyszłość” Francisa Fukuyamy, bardzo interesujące dzieło. Potem przyniosła go z powrotem i położyła na półce w tej samej kabinie, nadal leży. Dałem certyfikat osobiście. Czyj - nie powiem. Zabrała smoczek do baru, a potem go zabrano. Okazało się, że był używany zgodnie z przeznaczeniem: para przyszła z małym dzieckiem.

Problemy

Na początku bardzo dziwnie było iść do pracy, kiedy wszyscy przyjaciele poszli spać. Nawiasem mówiąc, nie powiedziałem żadnego z nich, gdzie pracuję. Nie dlatego, że wstydzę się tego miejsca lub tego, co robię, ale jest łatwiej. Chociaż w tym samym czasie poznała synów swoich kolegów i przyjaciół, ale nie pokazała się: po co się wstydzić? Zasadniczo lepiej jest „nie rozpoznawać nikogo”, dopóki się nie przywitają. Ludzie są nieśmiali i nic dziwnego: państwo starało się, aby ich życie było „tak proste i wygodne, jak to możliwe”.

Początkowo krewni byli temu przeciwni. Główny argument: „Wszelkiego rodzaju idioci, ekstremiści i najazdy - potrzebujesz tego?” Wszystkie bzdury. Nigdy nie było nalotów na cały czas pracy - wszystko wydaje się uregulowane na wysokim poziomie, a klub jest chroniony przez wpływowych gejowskich polityków. A jeśli chodzi o idiotów - mamy bardzo ścisłą kontrolę twarzy. Strażnicy tutaj są na ogół surowymi ludźmi - wszyscy byli żołnierze, którzy opuścili służbę w dobrych szeregach i, jak mi się wydawało, z powodów ideologicznych, nie są głupcami. Odcinają nawet trochę dziwnych gości i przypadkowych przechodniów (w końcu klub nie mówi „dla gołębi”). Jednocześnie każdy klient wkradający się pod jego adres jest tłumiony. Są wybitnymi mężczyznami, ale patrzą na chłopców, którzy wiszą na nich w wiązkach, ściśle ojcowskich. Ale mogą ze mną pić i się śmiać. I prawie wszyscy wydają się kochać dziewczyny.

 

Nieprzyzwoite oferty

Wiele osób uważa, że ​​aby tu pracować, musisz być homoseksualny. Tak było. Mamy barmanów z prawie wszystkimi prostymi mężczyznami, choć są też tacy, którzy bardzo otwarcie rozdają swoje wizytówki zarówno dziewczętom, jak i chłopcom. Natomiast kelnerzy są prawie wszyscy gejami.

Ogólnie rzecz biorąc, oferty tutaj mogą pochodzić od bardzo różnych osób. Barmani są wezwani na randki, no cóż, lub przechodzą do „Ciemności”. Jak zwykle dawać napiwki. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, jak są ubrani. Prawie wszyscy kelnerzy mówią co najmniej dwoma językami, a cudzoziemcy często zatrzymują się: klub jest w centrum. I zdarza się, że chłop lubi miejscowego chłopca, ale nie może się z nim porozumieć, szukają, kto zna hiszpański, a kto jest Włochem. Dobre pieniądze przynosi właśnie praca tłumacza w klubie. Ponieważ rozmowa nie ogranicza się do banalnej znajomości. I taka mediacja nikomu nie przeszkadza, nawet w bardzo intymnych rozmowach.

Sex Me, surowa kobieta od lat, oferuje znacznie częściej, niż mogłoby się to wydawać

Miło jest być w klubie gejowskim, ponieważ możesz wyglądać tak, jak chcesz - jest to miejsce zbyt demokratyczne i tolerancyjne. Nie przeszkadza nikomu, że w ciągu moich lat mogę wspiąć się na stołek barowy i przewrócić parę Margarit przed wyjściem. Czasami wesoły klienci dzwonią do ich stolika, ale zwykle odmawiam - ponieważ możesz z nimi usiąść do rana.

Nawiasem mówiąc, seks jest oferowany mi, surowej kobiecie od lat, znacznie częściej niż mogłoby się to wydawać. Nie wiem, czy to fetysz czy coś takiego, ale raz na miesiąc lub dwa dzieje się to stabilnie. A najbardziej zaskakujące są piękne młode dziewczyny. Ktoś zaczyna od koktajlu - próbuje leczyć, ktoś mówi, zawstydzony, zaczyna. Kilka razy szczerze zapytano ich, czy chcę spróbować. Zwykle mówię mojemu synowi - śmieje się i za każdym razem wyjaśnia: „No i co z tego?”

Ilustracje: Masza Sziszowa

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej