Jak to działa

Bogata żona

Życie wokół trwa przez tydzień przedsiębiorczości. Zebraliśmy już ocenę najlepszych młodych przedsiębiorców w Rosji, wyjaśniliśmy, dlaczego decyzja o odejściu z biura dla naszej firmy może być najważniejszą rzeczą w życiu, i rozmawialiśmy o przedsiębiorcach, którzy skorzystali z sankcji. W tym materiale zapytaliśmy żonę bardzo zamożnego mężczyzny o życie rodzin zamożnych z Rublevki.

Spis treści

1. Byli programiści, finansiści i menedżerowie Gazpromu - jak wyjść z biura i założyć firmę

2. Nieszczęście pomogło: rosyjskim przedsiębiorcom - na temat korzyści wynikających z sankcji żywnościowych

3. Straty związane z walką: przedsiębiorcy Ukrainy - jak ucierpiał ich biznes w ciągu roku

4. 7 wściekłych mężczyzn: najsławniejsi awanturnicy biznesowi

5. Ocena młodych i odnoszących sukcesy przedsiębiorców w Rosji: 2014

6. Żona bogatych

7. Jak firmy współpracują z urzędnikami

8. Świetne firmy, które powstały w kryzysie

Jak i gdzie się spotkaćz milionerem

Urodziłem się i wychowałem w dużym syberyjskim mieście, mam zwykłą rodzinę. Przyjechałem do Moskwy 15 lat temu, aby pójść na uniwersytet. Nie zacząłem pierwszego roku, ale zostałem - rozdałem ulotki, pracowałem jako asystent sprzedaży. Miałem przyjaciół z dziewczynami, którzy doradzili mi, aby dostać się do agencji modelek takiej jak my. Miałem niewiele pracy, ponieważ wygląd nie jest typowy: nie jestem tak wysoki i większy, niż to było wtedy modne. Ale agencja wynajęła dla nas mieszkanie, a czasem okazało się, że zarabia na planie i pokazach.

Na tej imprezie, w ten czy inny sposób, wszystko związane jest z bogatymi mężczyznami, mieliśmy nawet dwie agencje w agencji - jedna na pokazy, druga na wycieczki. Pamiętasz reklamę Modus Vivendi? Był prawie całkowicie dostosowany do gustów kilku oligarchów. Harcerze podróżowali po kraju i szukali pięknych dziewczyn, osiedlali się w pensjonatach, płacili za wszystko. Niektóre dziewczynki przyjechały ze swoimi matkami i te matki bardzo dobrze rozumiały, gdzie ich dzieci zostaną zabrane wieczorem, ale były bardzo zadowolone: ​​obie uiściły dobre opłaty. Niektóre z tych modeli miały szczęście - były małżeństwem.

Nie robiłem takich rzeczy, wstąpiłem na uniwersytet, studiowałem u krytyka sztuki. Oczywiście chodziłem na imprezy, do klubów, niektórzy z moich przyjaciół wybierali zamożnych mężczyzn. I na jedno urodziny poznałem mojego pierwszego męża, był niebieskooki, nieśmiały i milczący, zaczęliśmy się spotykać. Jest 12 lat starszy ode mnie, a u drugiego męża ta sama różnica wieku. Drugi mąż to mężczyzna szeroko znany w wąskich kręgach, mam jego piątą żonę. Wciąż pamiętany jest w związku z jego działalnością w latach dziewięćdziesiątych, w prasie było wiele objawień. Początkowo byliśmy przyjaciółmi rodzin, a potem obie rzeczy poszły nie tak w małżeństwie i zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy być razem.

Zhańbieni biznesmeni, którzy zwykle zabierają swoje rodziny za granicę obawiam się czyjejś zemsty, nie chcę oddawać hołdu skorumpowani urzędnicy lub boją się czegoś innego

O życiu za granicą

Mieszkałem we Francji przez trzy lata, pojechałem tam cztery lata temu, zdecydowaliśmy o tym na radzie rodzinnej. Po pierwsze, sytuacja w kraju była burzliwa, wydawało się, że wiece mogą doprowadzić do rewolucji i czegoś innego równie złego. Po drugie, byłam w ciąży, a lekarstwo w naszym kraju jest całkowicie zepsute. Żona zamożnego mężczyzny może sobie pozwolić na realizację głównego celu kobiety - rodzenie i wychowywanie dzieci. Mógłbym wybrać, w jakim klimacie wychować dziecko. Kiedy w Europie zrobiło się zimno i błoto, pojechałem na dwa miesiące do Dubaju, na trzy miesiące do Tajlandii, a wiosną wróciliśmy do Francji. Nawiasem mówiąc, moja dziewczyna niedawno wyszła za mąż i zamierza rodzić w nowomodnym Lapino, chociaż ją odradzam. Ale nie jest gotowa na ofiary: boi się opuścić chłopa, ale wokół jest wiele piranii.

Zhańbeni biznesmeni, którzy obawiają się czyjejś zemsty, nie chcą oddawać hołdu skorumpowanym urzędnikom lub boją się czegoś innego, zwykle zabierają swoje rodziny za granicę. A wciąż za granicą są często byłymi żonami i kochankami, które należy zabrać z pola widzenia - rodząc lub po prostu siedząc. Połowa tych kobiet jest tam pijana pod nieobecność społeczeństwa, druga połowa jest czymś zajęta. Studiowałem w szkole projektowania, ktoś ma własną małą firmę.

O mężczyznach

Najbogatsi są mężczyźni urodzeni w latach 60. i wczesnych 70. W pierestrojce, kiedy pojawiło się wiele okazji, były one już na tyle duże, aby zmiażdżyć wielki biznes. Minusem jest to, że kiedy pojawia się dużo pieniędzy, szczególnie dla człowieka, którego dzieciństwo było głodne i zimne, ma inspirację: „Jestem królem, królem i bogiem”. Zaczyna alkohol, rozpusta, narkotyki. Przestaje się radować swoją kobietą i zaczyna myśleć: „Wspieram moją rodzinę, zarabiam miliony i przyjdę o piątej rano, mam rację”. Stara żona wie o nim wszystko, mieszkała z nim przez dziesięć lat, kiedy nie był ani bogaty, ani sławny. A mężczyźni są jak dzieci, potrzebują ich matki, aby stale je chwalić i być z nich dumnym, a jeśli mama zna wszystkie tajniki, muszą zmienić mamę. W rezultacie żona albo wyrzuca kochanka z kierowców, kiedy brali stajennych za kochanków, a wszystko kończy się złamanym nosem lub czaszką, albo zaczyna wzbudzać w mężu poczucie winy: „Spędziłem na tobie wszystkie najlepsze lata”.

Nawet w rodzinach o zwykłej zamożności zawsze istnieje zniewaga, że ​​mężczyzna nie zwraca uwagi na żonę i dzieci, a tutaj ten problem tkwi w kostce. Chociaż znam rodziny, w których panują warunki: przychodzisz po trzeciej - dajesz 10 tysięcy dolarów, po czterech - dwadzieścia. Zazwyczaj takie transakcje nie trwają długo.

W tym środowisku przyjaźnie dla kobiet są dziwne. Potem rano piją razem wódkę i nienawidzą mężów, a potem już znajdują się w sypialni z własnymi. Nigdy nie poznałem prawdziwych przyjaciół, chociaż w środowisku mojego byłego i obecnego męża jest wielu męskich przyjaciół. Dziewczyny jakoś spadają. Dzisiaj jesteście razem na plaży w Dubaju, a jutro nie chce iść z tobą na imprezę, ponieważ ważne jest, aby pokazała się lepiej i szukała pana młodego. Kobieca zazdrość to straszny romans.

O opuszczonych żonach

Posiadanie większej liczby dzieci to gwarancja złotego spadochronu. Ale jego odbiór zależy od umiejętności prawidłowej konfiguracji klienta: „Jesteś zły, idziesz”. Zwykle rozwiedzione kobiety, które mają dwoje lub troje dzieci, albo siedzą w Miami - z dala od starego męża i szukają nowego, albo szukają kogoś tutaj dla siebie. Opuściła również dom, nianie, gospodynie domowe, wszystko to trzeba zachować. Tutaj idzie zbudować oczy.

Kiedy idę do restauracji „Mario” lub „Manon”, widzę je od razu - siedzą na całej powierzchni, ich usta się wydymają, gonią herbatę i mają znak na czole: „Chcę wyjść za mąż. Drogie”. Nazywam ich szczytowym suką. Są to zwykle nieszczęśliwe dziewczyny z lat 80., które tak naprawdę nie otrzymały wykształcenia, w wieku 20 lat poślubiły milionera, walczyły z jego kochankami przez dziesięć lat, a teraz nie mają już nic innego, jak tylko szukać nowej. Co więcej, pasek spada, są już gotowi na grubych Ormian, niektórych Inguszów. W Rublevce i Nowej Rydze wszyscy są już małżeństwem po raz drugi lub trzeci, aw nowym „zestawie” nadmuchiwanych lalek, głupich jak drzewo, prawie żadnego.

Żaden z nich nie złożył wniosku o oficjalną alimentację, od której otrzymałaby 12 tysięcy rubli. A więc ma opłaconą szkołę dla dziecka, opłaconą służącą, plus miesiąc rozdają 150 tysięcy rubli na jedzenie i 100 tysięcy na rajstopy dziecięce. Z pomocą dzieci nadal zarabiają dodatkowe pieniądze. Ta córka musi kupić ubrania, koniecznie w „Sezonach”, w Versace i Dolce & Gabbana. Zyskuje 700 tysięcy rubli, dawna płaci, wynajmuje rzeczy w ciągu jednego dnia i bierze gotówkę.

Kiedy idę do restauracji, natychmiast widzę te - siedzieć w całości, wydymać usta, gonić herbatę,i mają znak na czole: „Chcę się pobrać. Drogie”.. Nazywam ich szczytowym suką.

O dzieciach

Teraz jest moda, by rodzić więcej, od pięciu do siedmiorga dzieci. Z jednej strony, od samotności, z drugiej - tak, że mąż po stronie nie ma jeszcze dziecka. Co więcej, nie jest konieczne zepsucie sylwetki, szczególnie zamożne pary korzystają z usług matek zastępczych. Każdy wychowuje dzieci na różne sposoby, są bardzo porzucone i bezużyteczne, jest wiele uzdolnionych dzieci - angażują się w skrzypce, pływanie, strzelanie na strzelnicy i zabawę w teatrze. Są to zasadniczo różne góry, w których jest we krwi.

Fajny trend - ojcowie bardziej angażują się w dzieci. Innym trendem jest to, że synowie są zatrudniani przez nauczycieli, chłopców-mentorów, studentów uniwersytetów humanitarnych, tak jak robili to wcześniej w rodzinach szlacheckich. Jest bardzo źle, gdy chłopiec jest otoczony opiekunkami i ciotkami i wyciera smark do dorosłości. Mój syn jeździ metrem, autobusami, chcę, żeby wiedział, jak żyją ludzie, a wielu chroni swoje dzieci przed takimi wrażeniami. Kiedyś poszedłem z kilkoma przyjaciółmi mojego syna do restauracji, a potem poprowadziłem ich na spacer na Plac Czerwony. Zobaczyli Kościół św. Bazylego i zapytali: „Gdzie jesteśmy? W Moskwie? I myśleliśmy w innym kraju”.

Teraz patrzymy na szkołę dla córki mojego męża z poprzedniego małżeństwa. Nie chcemy wysyłać do Szwajcarii, gdzie jest tam 80% Rosjan, i uważa się, że Rosjanie to wszyscy byli ZSRR - zarówno Kazachowie, Uzbekowie, jak i Ormianie. W zeszłym roku ukończyłem tam szkołę, nie widziałem tego nawet w oszałamiających latach 90. Dziewczyny są tylko w labutens, cały parking w Rolls Royces, ogromne butelki Magnum, nosy prawie w kokainie. U takich dzieci psychika jest kaleką. Pamiętasz, jak młodzież w „Lamborghini” zorganizowała wyścig w Szwajcarii i miała wypadek z lokalnym emerytem? Pierwsze słowa tego chłopca do jego prawnika brzmiały: „Koleś, potępmy Lamborghini, z jakiegoś powodu hamulce mi nie zadziałały”. W Anglii tego nie ma, wszystko jest ascetyczne. Jedyne, co możesz zrobić, to nauczyć się.

O codziennej rutynie i szalonej zabawie

Wszyscy odpoczywają w tych samych miejscach - w Moskwie chodzą do restauracji Mario i Manon, zimą jeżdżą na nartach do St. Moritz, a na plaże do Dubaju. Jest więcej zamożnych urzędników niż biznesmenów, ale z powodu sytuacji (ani urzędnicy, ani ich rodziny nie mogą opuścić kraju) w Monte Carlo, Cap-Ferrat i na południu Francji, sezon w tym roku mocno się zapadł. Artyści przychodzą na imprezę, prawie codziennie możesz udać się do kogoś na imprezie, na której śpiewa na przykład Grigory Leps. Poziom zabawy przewraca się na takich imprezach. W Moskwie zwyczajowo chodzi się po pilaw, a żony nie gotują, są kucharze, pilaw i kebab wykonane przez mężów. To jest uważane za bardzo fajne.

Teraz prowadzę odmierzone życie: wstaję wcześnie, przygotowuję śniadanie dla dziecka i zabieram go do przedszkola, mam własną firmę, mały startup, który robię od południa do ósmej wieczorem, idę spać o dziesiątej. Ale wcześniej spędzałem czas z przyjaciółmi. Miałem taki po zerwaniu z mężem - zabrała mnie z uniwersytetu złotym Bentleyem, poszliśmy do Teatru Bolszoj, a potem zjedliśmy obiad w Mario i poszliśmy napić się tańca.

Dla byłych żon najtrudniejsza część: ci, którzy nie mają lekcji, budzą się o drugiej po południu, chodzą po domu przez godzinę, potem zmywają się i nadrabiają przez kolejne dwie godziny, wychodzą z przyjaciółmi na siedem, a na dwie godziny opowiadają o nowych sukienkach, nowych butach, nowych operacjach. Oczywiście nikt się nie zawiesza. Ktoś całkowicie się ściąga - upijają się. Niedawno powiedziano mi o jednym bogatym Tatarze, który długo nie rozwiódł się z pierwszą żoną, chociaż miał cały harem kochanek - zarówno stałych, jak i przemijających. Ale tutaj, mimo wszystko, rozwiedłem się, mówię: „Biedna mała rzecz, jaka ona jest stara, po tylu operacjach plastycznych”. I mówią do mnie: „Kim jesteś! Wyjechała już na Florydę i wyszła za mąż za miejscowego starszego milionera!” To twardnieje.

Bardzo trudno jest zadbać o siebie, możesz oszaleć - półtorej godziny masażu dwa razy w tygodniu, godzinę manicure dwa razy w tygodniu, depilacja co najmniej raz w tygodniu - również godzinę. Oznacza to, że dwa lub trzy dni w tygodniu gubisz się w kabinie. Ale wtedy wyglądasz tak, jakbyś dotykał - krem ​​płynie. Manicure kosztuje 6 tysięcy rubli, stylizacja - 10 tysięcy. Wejdziesz przez trzy godziny - minus 150 tysięcy. Nie jestem taki gorliwy, po prostu chodzę do kosmetologa co dwa tygodnie. Dawne żony dzwonią z salonu do domu, taniej, zbierają trzy lub cztery osoby. Ich ulubionym tematem jest także chodzenie wiedźmami. Daje jednej naładowanej wodzie do picia, druga sól to magia, trzecia uczy psu.

W Moskwie zwyczajowo chodzi się po pilawi żony nie gotują, są kucharze, pilaw i grill robiony przez mężów

O manikiurzystach i gospodyniach domowych

Wszystkie plotki, których się uczę, nie pochodzą od przyjaciół, ale z manicure. Jest salon „Aldo Coppola”, w którym manicure kosztuje 6 tysięcy rubli. Personel tam nie zmienia się od lat, wie wszystko o wszystkich i działa jak telegraf. Z czasem nauczyłem się wykorzystywać to do osobistych korzyści. Jeśli potrzebuję kogoś, aby się czegoś dowiedzieć, łączę te informacje. Z pomocą personelu restauracji i hoteli kontrolują chłopów - przekazują pieniądze hostessom, strażnikom: „Zadzwoń, kiedy obywatel N. nie przyjdzie sam”. Oczywiste jest, co dzieje się potem: scena, wzajemne pociąganie włosów. Nadal są ludzie, którzy zajmują się wybiórczymi rzeczami - jubilerzy, sprzedawcy różnych dóbr luksusowych, wszelkiego rodzaju torby Birkin i drogie kosmetyki. Interesujące jest również nawiązanie z nimi przyjaźni. Mój jubiler unika Bangkoku, Zurychu, Miami i Dubaju - zna wszystkich. Tutaj siedzimy i oglądamy biżuterię, pytam: „A jak to jest?” - „Tak, zupełnie sam, o 10 rano już piję szampana”. - „No cóż, rozumiem, ale jak to jest?” - „Ten i drugi mąż odeszli”.

W przypadku pracowników domowych każdy ma inne sposoby. Mąż mojej przyjaciółki jest zaangażowany w przemysł obronny, ma w domu 40 osób, prawie firmę. Ktoś trzyma nianię i kucharza, kobietę, która obserwuje szafę, i mężczyznę, który zajmuje się psami. Ograniczam się do gospodyni domowej i kierowcy. Kiedy przybyłem do domu, zwolniłem wszystkich starych służących: nie potrzebuję ich, aby zgłaszali moim byłym żonom, jaki jest mój związek z mężem. Ponadto otrzymywali pieniądze bez konta. Tak, sam nigdy nie pójdę płacić za gaz, nie wiem, jak to się robi i nie chcę wiedzieć. Ale nie mów mi, że gaz kosztuje 70 tysięcy rubli miesięcznie. Raz kierowca przyniósł mi konto na osiem żarówek - 2,8 tys. Rubli. Cóż, wziąłem tego karalucha z wąsami, który pracował dla mojego męża przez 12 lat, przeciągnąłem go na rynek, aby sprawdzić, ile kosztuje.

Znalezienie dobrej osoby jest bardzo trudne. Nie mam niani, bo nie ma dobrych niani. Chociaż dostają przyzwoitą pensję - 70 tysięcy rubli, plus bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Gospodyni może manipulować właścicielem lepiej niż jego żona, może to zrobić, aby nie mógł bez niej, jego żony mogą się zmienić, ale ona pozostaje. Prowadzi cały dom, płaci za mieszkanie, wie, jakie majtki i skarpetki nosi, co lubi na lunch. Możesz na nią krzyczeć, przeklinać przekleństwa, obrażać. Kpiny ze sługi nie są rzadkie, widzę, jak sprawiają, że noszenie munduru jest niewygodne, jak przeklinają i krzyczą na nich, jak ich poniżają. Zauważam, że dzieci kopiują zachowanie swoich rodziców. Siedmiolatek siedzi w kabinie i skandale: „Więc szybko pomalowałem paznokcie! Odsunął ode mnie ręce!”

Są takie historie: jedna z moich byłych dziewczyn była kochanką słynnego biznesmena. Jest dobrą i odpowiedzialną osobą i ostatecznie zmieniła się w jego asystenta. Obserwuje mieszkania, w których spotyka się z kobietami. Woła ją: „Dzisiaj idę tam”. Przybywa wcześnie, gotuje herbatę, jak uwielbia, układa świece, dodaje alkohol. Kupuje prezenty od rodziny dla przyjaciół, kupuje suknie dla żony, majtki i skarpetki dla niego. Jeśli żona pilnie potrzebuje sukienki, której nie ma w centralnym domu towarowym, nie ma problemu z wysłaniem osoby samolotem do Mediolanu, tylko po to, aby zabrać ze sobą właściwą rzecz.

Gospodyni może manipulować lepszym panem niż jego żoną, może to zrobić, aby nie mógł być bez niej, jego żony mogą się zmienić,
ale ona pozostaje

Obejrzyj wideo: Józef Myszka - Ożeniłem sie z bogatą żona (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Jak to działa, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej