Tuning biznesowy

Broker rękawów:
Testowanie zdolności zarabiania na giełdzie

Większość z nas wolałaby raczej trzymać pieniądze w puszce od słodyczy niż zacząć inwestować w papiery wartościowe - na przykład akcje lub obligacje. Zwykle ludzie po prostu nie wiedzą, w co inwestować, oprócz depozytów bankowych. Powód jest jasny: istnieje opinia, że ​​wymiana jest bardzo skomplikowana. Oczywiście, bez konkretnej wiedzy, kompetentne inwestowanie nie będzie działać. Niemniej jednak istnieją na rynku opcje, dzięki którym inwestowanie jest bardziej zrozumiałe, a nawet początkujący mogą eksperymentować w tej dziedzinie. We wspólnym projekcie z firmą brokerską BCS, która uruchomiła aplikację My Broker, przetestujemy Twój talent jako początkującego tradera oraz możliwość zarabiania pieniędzy na obrocie akcjami, gdziekolwiek jesteś.

Test: jakim jesteś sprzedawcą?

Sprawdź, czy masz szansę odnieść sukces, handlując na giełdzie

/ Wybierz jedną poprawną odpowiedź Dalej → Dalej → Udostępnij Tweetuj Udostępnij Mój broker:
Jedna aplikacja - dowolna inwestycja Bezpłatna rejestracja w ciągu 1 minuty Cytaty online - waluta, akcje, indeksy, produkty Inteligentna i łatwa usługa inwestycyjna „Mój broker” - aplikacja do handlu na giełdzie, która pomoże Ci zrozumieć podstawy handlu i rozpocząć udaną inwestycję. W aplikacji zawsze znajdziesz wybór osobistego portfela, ofert i pomysłów inwestycyjnych, personalizując wiadomości i analizy.
Darmowa rejestracja w 1 minutę Otwarcie konta online w zaledwie 5 minutZadanie / Wybierz jedną poprawną odpowiedź Kontynuuj → Dalej → Udostępnij Tweetuj Udostępnij Mój broker:
Jedna aplikacja - każda inwestycja. Notowania online - waluta, akcje, indeksy, produkty Mój broker, inteligentna i prosta usługa inwestycyjna - aplikacja do handlu na giełdzie, która pomoże Ci zrozumieć podstawy handlu i rozpocząć udaną inwestycję. W aplikacji zawsze znajdziesz wybór osobistego portfela, ofert i pomysłów inwestycyjnych, personalizując wiadomości i analizy.
Darmowa rejestracja w 1 minutę Otwarcie konta online w zaledwie 5 minut

Projekt został przygotowany przy wsparciu BCS.
Licencja „Company BCS” LLC nr 154-04434-100000 z dnia 10.01.2001 r. Na działalność maklerską. Wydane przez FSFM. Brak daty ważności. Zalecenia handlowe i pomysły inwestycyjne są dostarczane wyłącznie w celach informacyjnych i nie mogą być traktowane jako oferta lub zachęta do złożenia wniosku o zakup lub sprzedaż, lub inwestycja w papiery wartościowe lub inne instrumenty finansowe. BKS Company LLC nie podejmuje żadnych kroków w celu przekonania kogokolwiek, że papiery wartościowe wskazane w rekomendacjach handlowych są odpowiednie dla konkretnego inwestora.

Powiedz znajomym
13 komentarzy ShareShareTweet

Inne powiązane artykuły

StoryMarket TradingInwestycjaWydarzenie Aplikacja mobilnaMiejsceMoskwaBrandsBxBksMój brokerInnyAppstoreGoogle play

Popularne Wiadomości

Kategoria Tuning biznesowy, Następny Artykuł

Młodzi arystokraci
Ludzie w mieście

Młodzi arystokraci

Alexander Shatohin Dyrektor Departamentu Relacji z Klientami W oddziale ze strony matki jestem potomkiem Kutuzowa z jednej linii, a Golenishchev-Kutuzov z drugiej. Michaił Illarionowicz Golenishchev-Kutuzov jest również względnym, ale bardzo odległym siedmio kuzynem. Jako dziecko moja mama powiedziała mi, że jej dziadek został zastrzelony za swoje szlachetne narodziny w 1937 roku.
Czytaj Więcej
Jakie trudności napotykają teraz Ukraińcy w Moskwie?
Ludzie w mieście

Jakie trudności napotykają teraz Ukraińcy w Moskwie?

Miliony obywateli Ukrainy mieszkają w Rosji. Pracują, komunikują się, żenią i rodzą się bez względu na rewolucje i zmiany obywatelstwa. Ale ostatnie wydarzenia znacznie skomplikowały ich życie. Ktoś nie może uzyskać pozwolenia na pracę w kraju, w którym mieszka od kilkunastu lat. Kto boi się, że nie będzie mógł wrócić do swojej ojczyzny.
Czytaj Więcej
Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga
Ludzie w mieście

Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga

Astrologia, paranonauka, która bada wpływ planet na losy ludzi, ma swoje korzenie w głębokiej przeszłości: w starożytnej Mezopotamii była zaangażowana w przewidywanie wydarzeń o zasięgu ogólnokrajowym. Główną metodą aktywności astrologicznej jest konstruowanie i interpretacja wykresów astrologicznych - schematyczne obrazy lokalizacji ciał niebieskich w pewnym momencie.
Czytaj Więcej