Ludzie

Mapy nie kłamią: kto zostanie nowym burmistrzem?

W sobotę 9 października partia Zjednoczonej Rosji przekazała prezydentowi listę czterech kandydatów na urząd burmistrza. Życie w okolicy, podobnie jak reszta Moskali, nie ma żadnego wpływu na wybór burmistrza stolicy, ale może patrzeć w przyszłość. Redakcja zwróciła się do wróżki i astrologa, który jako pierwszy dowiedział się, kto zostanie nowym burmistrzem Moskwy.

Rok urodzenia: 21 lutego 1952 r
Miejsce urodzenia: Region Odessy
Aktualna pozycja: Szef Ministerstwa Transportu

              

„Igor może uzyskać nową pozycję, ale najprawdopodobniej w innej dziedzinie. Karty mówią, że nowa pozycja jest już ważna. Ale nie widzę go w miejscu burmistrza. Ostatnio wydaje się, że Igor jest szczypany, co utrudnia jego pracę. Doświadcza „brak pieniędzy na samorealizację. Chce słusznie zajmować wysokie stanowisko, ale tym razem sprawiedliwość nie jest po jego stronie”.

Pięć filiżanek- mapa oznacza smutek i problemy

„Gwiezdna mapa Lewitina mówi, że jest osobą, która umiejętnie pracuje z informacjami, że ma wiele przydatnych kontaktów. Ale wszystko nie jest tak gładkie, planeta Kupidyn pokazuje, że teraz partia i szefowie naciskają na niego. To normalne, że jego przełożeni obiecują jedno, ale żeby zrobić coś innego. Oczywiście chce zostać burmistrzem, ale sam Igor rozumie, że jego przyszłość jest mglista. Planety Admet i Neptune sprawiają, że przyszłość jest dla niego przede wszystkim niezrozumiała. Podczas gdy czuje się niepewny i niestabilny w swoim statusie. ”

Rok urodzenia: 24 września 1949 r
Miejsce urodzenia: Alma-ata
Aktualna pozycja: Pełniący obowiązki wiceprezydenta Moskwy

    

„Ludmiła jest bardzo trudnym imieniem, nie nadaje się na stanowiska kierownicze. Naszą Ludmiłą przeszkadza fakt, że tak naprawdę nie wie, czego chce od życia. Obawia się, że jej przywódcy mogą to zrozumieć. Ogólnie rzecz biorąc, jest emocjonalna, jak każda kobieta. Mapa , który symbolizuje postać Shvetsova - „Królowej kielichów”. Aby Ludmiła mogła objąć urząd burmistrza, musisz mieć co najmniej „Królową różdżek” lub „Pentakle”. ”

Królowa misek - emocje, uczucia, nieświadomość

„Jest osobą wymagającą społecznie. Słońce, planeta, która definiuje osobowość Shvetsova, stoi bardzo blisko punktu„ Społeczeństwo ”. W żeńskim horoskopie często oznacza to dużą uwagę mężczyzn. Od połowy lata na mapie pojawia się potężny aspekt - Księżyc i Zeus: połączenie Te dwie planety mówią o potężnym wzroście nie tylko pracy, ale także planu duchowego, ale plany stresu i stresu, Uran i Gados, stoją obok tej planety już od trzech miesięcy, Ludmiła lub jej krewni mogą być chorzy: to odwraca uwagę od obowiązków zawodowych d. Kontakt erozji, stracił kontakt ze współpracownikami. To nie jest dobry znak. "

  

Rok urodzenia: 29 czerwca 1947 r
Miejsce urodzenia: Region Kostromski
Aktualna pozycja: Gubernator Obwodu Niżnego Nowogrodu

„Bez komunikowania się z kartami mogę powiedzieć, że Walery Szantsev jest typowym rosyjskim dyrektorem biznesowym. Widzi w oczach silną energię ogólną. Tacy ludzie zajmowali ważne miejsce w historii Rosji, taką energią był na przykład marszałek Żukow. Ace of Bowls wypadło oznacza wieloletnie pragnienie Szantseva, by objąć stanowisko burmistrza Moskwy. Gdy tylko zrozumiał, jaki jest smak władzy, natychmiast wyznaczył sobie cel.

As misek - mocna i pozytywna karta

„Bardzo błyskotliwa osoba. Ta rzadka kombinacja planet jest widoczna u ostatniego burmistrza Moskwy, Jurija Łużkowa, oznacza oszczędność, silną rękę, przywództwo. W przeciwieństwie do Sobyanina, jest on przywódcą sam w sobie, niezależnym od otaczającego społeczeństwa. Bardzo blisko mapy planety władzy i przywództwa. Ale zaćmienie lata 11 lipca trochę zepsuło Shantsevę w ostatnich miesiącach - na niebie widoczne są planety mgły i nieporozumień. Nie zostanie burmistrzem: jest człowiekiem starej szkoły, a Mars i Merkury zapowiadają przybycie młodego burmistrza. ”

Rok urodzenia: 21 czerwca 1958 r
Miejsce urodzenia: Wieś Nyaksimvol, obwód berezowski, obwód tyumenski
Aktualna pozycja: Szef sztabu rządu Federacji Rosyjskiej

     

„Widzę z kart - stworzył się, ma zdolności mówcze, mówi językiem ruchów ciała. Czuje się dobrze na swoim obecnym stanowisku, ale jest gotowy, aby przejść dalej. Ta osoba jest mądrzejsza niż Szantsev. Wylądowała karta„ Mag ”, co oznacza bardzo duże prawdopodobieństwo spotkania na nową pozycję. Gdyby został burmistrzem, ludzie absolutnie by go zaakceptowali. Chociaż uważam Shantseva za burmistrza, karty mówią, że Sobyanin na pewno zostanie burmistrzem ”.

Magik - mapa nowych możliwości i nowych początków

„Sobyanin ma słońce jeszcze bliżej planety odpowiedzialnej za społeczeństwo niż Ludmiła Szwecowa. Planety powstają w ten sposób tylko od wybitnych osobistości publicznych. Zeus i Kronos są planetami Generalissimo. Od urodzenia Siergiej jest przede wszystkim osobą odnoszącą sukcesy , finansowo. Emocje nie wpływają na jego energię. Praca Sobyanina powinna się teraz bardzo zmienić, przejmie wiodącą pozycję. Już teraz postrzega siebie jako lidera, pomimo wszelkich przeszkód. Wygląda na to, że zostanie burmistrzem ”.

Redakcja dziękuje astrologowi i wróżbitce, którzy chcieli pozostać anonimowi.

Obejrzyj wideo: PIOSENKI W PRAWDZIWYM ŻYCIU ODCINEK SPECJALNY (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ludzie, Następny Artykuł

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności
Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: Miles Kane, Iceage i antologia wydajności

Wystawa „Performance Now” Studium wystawiennicze na dużą skalę dotyczące wydajności w kontekście kultury zerowej. Kurator wystawy i główny ekspert w tej dziedzinie, Roseley Goldberg, w 2005 r. Zorganizowała w Nowym Jorku Performa Biennale, poświęcone wyłącznie spektaklowi, a teraz, przy pomocy tego projektu, w Moskwie zostaną pokazane dwa tuziny spektakularnych spektakli.
Czytaj Więcej
Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson
Rozrywka

Książka tygodnia: Life After Life Kate Atkinson

Kate Atkinson „Życie po życiu” M.: „ABC” Atkinson wie, jak komponować okrutne kryminały, w których można poczuć ludzką skalę, zachować akcję w napięciu, nie zapominając o tym, jak prawdziwy kamerzysta, zmienia bohatera na bohatera i zagłębia się w ich myśli i uczucia jak maniakalny chirurg.
Czytaj Więcej
Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto
Rozrywka

Przewodnik po festiwalu muzycznym Stereoleto

13 lipca Scena główna „The Red Banner Division nazwana na cześć mojej babci” (Rosja, Moskwa) Czas trwania: 14:30 Grupa gra dobrodusznego pop orkiestrowego i istnieje już od ponad pięciu lat, ale pierwszą długą grę nagrali dopiero pod koniec 2012 roku. Uhonorowany czas album został pozytywnie pochwalony przez prasę, a moskiewski kolektyw jest teraz prawie w pojedynkę odpowiedzialny za wszystko, co jest radosne w rosyjskiej muzyce niezależnej.
Czytaj Więcej