Ludzie

Absolwenci - o tym, czego uczyła ich szkoła

Dzisiaj uczniowie z Petersburga świętowali ostatni dzwonek. Rano uroczyście otrzymali listy, przytulili się do nauczycieli i do siebie i poszli świętować ukończenie szkoły. Niektórzy postanowili urządzić piknik, inni - wspiąć się do fontanny, a inni - zrobić zdjęcie na tle atrakcji miasta. Święto odbyło się w 690 placówkach oświatowych i wzięło w nim udział dziesiątki tysięcy absolwentów. Pilnowało ich 1500 policjantów. Życie wokół spacerowało po centrum miasta i zadawało uczniom jedno poważne pytanie: „Czego nauczyła cię szkoła?”.
„Czego nauczyła cię szkoła?”

Alina

„Wszystko musi być rozwiązane łatwiej - najważniejsza rzecz, którą zrozumiałem. Oczywiście szkoła uczy, jak poruszać się po świecie, hartować charakter i kształtuje twoją osobowość. Wszystko, co przydarzy się nam w przyszłości, po raz pierwszy doświadczymy w szkole”.

Dima

„Właściwie czytam rap, a na temat szkoły mam kilka linijek:„ Szkoła uczy nas od dzieciństwa,Szkoła jest progiem do dorosłości.To nie ja, ale mój głos jest gorliwyPowiedział mi: „Tylko się uczysz”.Lata latają po schodach i w góręI uczymy się czegoś nowego każdego dnia.I niech wiedza nie pozostawia śladuAle ze wszystkimi zawsze będzie szkoła ”.

Korzenie

„Zdałem sobie sprawę, że musisz być trudniejszy. Chociaż wszystko jest płacone w jadalni, zawsze możesz dostać wszystko za darmo”.

 

Maria

„Życie, co jeszcze. Oprócz ustępstw, tolerancji i umiejętności wyjścia z sytuacji”.

Galina

„Teraz mogę się dobrze bawić w dowolnym środowisku, budować relacje, być tolerancyjnym, budzić się rano”.

Nikita

„Szkoła nauczyła mnie, jak myśleć, żyć i komunikować się z ludźmi”.

Artem

„Podczas studiów nauczyłem się nie przypalać”.

Nel

„Musimy docenić to, co masz. Na przykład przyjaźń.”

Lera

„Radować się, płakać, być przyjaciółmi, uczyć się lekcji - tego wszystkiego nauczyłem się w szkole”.

Obejrzyj wideo: Uczeń chciał kupić skuter za fałszywe pieniądze Szkoła odc. 479 (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ludzie, Następny Artykuł

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń
Weekend

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń

PIĄTEK 25 lipca Przeważnie pochmurny dzień: +26 Noc: +17 SOBOTA 26 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 NIEDZIELA 27 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 lipca 25, piątek 20:00 Biennale architektury w tym roku rosyjski pawilon na Biennale Architektury w Wenecji przedstawia projekt zespołu Strelka Fair Enough - ekspozycję głównych rosyjskich pomysłów architektonicznych ostatnich lat, którym udało się już zdobyć specjalną nagrodę jury.
Czytaj Więcej
Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń
Weekend

Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń

PIĄTEK 20 czerwca Pochmurno, lekki deszcz Dzień: +20 Noc: +9 SOBOTA Czerwiec Pochmurno, czasami deszcz Dzień: +22 Noc: + 12 NIEDZIELA 22 czerwca Bezchmurny dzień: +20 Noc: +12 Piątek, 20 czerwca 13:30 21:00 Fashion Film Days Festiwal mody, seminaria i dyskusje. Lista wydarzeń obejmuje dokumentalną opowieść o Kate Moss i zakulisowe filmy rosyjskich projektantów, mistrzowską klasę animacji poklatkowej, okrągły stół z rosyjskimi projektantami, dziennikarzami i dyrektorami artystycznymi, a także wystawę multimedialną zatytułowaną „Historia filmów o modzie z 1910 do dziś ”.
Czytaj Więcej