Skrzynie

Pulpit: Alena Vladimirskaya, Pruffi

 

Agencja Pruffi znajduje się w centrum biurowym na Nabrzeżu Berseniewskim - rzut kamieniem od Strelki i Katedry Chrystusa Zbawiciela. Pracuje w nim dziewięć osób (firma ma jeszcze siedmiu programistów pracujących zdalnie). Są one umieszczone w dwóch małych pokojach przypominających sypialnie dziewczynki. W oknach - wzorzyste zasłony, na ścianach - obrazy w stylu pop-art, fotografie i tablice do rysowania. Zamiast wieszaków stosowane są półki: płaszcze i torby są składane między półkami. Praca przy stole jest obca samej Władimirskiej: kieruje firmą, siedzi na czerwonej kanapie, nogi na stoliku do kawy.

 

Żyrafa słonia

„Kiedyś była taka kawiarnia„ Augustus ”, bardzo znana w wąskich kręgach. Ten koleś był jego symbolem. W kawiarni odbywały się wspaniałe imprezy z książkami i grami, często tam chodziliśmy, a nawet miał charakterystyczny koktajl„ Pruffy ”. Tak to wyglądało dziewczynka: z szampanem, wiśnią, z czymś innym. Kawiarnia zamknięta, bogiraffe słonia dotarło do nas i stało się naszym talizmanem. Ogólnie symbolizuje idealnego kandydata ”.

 

Telefon komórkowy

„Nie lubię Apple'a. Rosja jest krajem androidów. Jestem głęboko przekonany, że musisz być na średnim poziomie, gdzie większość, więc mój smartfon to Samsung. Nie instaluję nowych aplikacji, zmuszają mnie do ich instalacji. Jestem Androidem, a wszystkie dziwne rzeczy idą na iOS. Mam więc chwilową reakcję i tylko zweryfikowałem. Mam zainstalowaną aplikację Pruffi Friends i wszystkie sieci społecznościowe. Czasami używam aplikacji Poster, by znaleźć miejsce do jedzenia. Jest GetTaxi do zamawiania taksówek, mam Foursquare, ale rzadko się odprawiam, bo tak jest w lewo ”.

Mysz

W pracy używam myszy, a nie touchpada.

 

Laptop

„Kiedy chcę kupić laptopa, mówię o tym mężowi. Zna kilka parametrów, które są dla mnie ważne. Musi być lekki, musi mieć mocne żelazo (zdarza się w restauracji, a stół jest popychany), musi być czerwony. Ja Nie rozstaję się z nim, aby monitorować pocztę i sieci społecznościowe. Przychodzi do mnie do 300 wiadomości. Jako agencja otrzymujemy 200-300 listów dziennie, w połowie do mojej osobistej poczty. Oczywiście nie mogę odpowiedzieć na wszystko. Nie korzystam z aplikacji i jest mało prawdopodobne, aby którakolwiek z nich pomogła mi oddzielić przydatne litery od przydatne, ponieważ sam to ustalę dopiero po przeczytaniu ”.

Słoń pieniądze

„To słoń z pieniędzmi. Przywieziono go z Tajlandii, każdego dnia trzeba go trzymać za ogon, a potem będą pieniądze. Robię to i nigdy nie mieliśmy żadnych opóźnień w wynagrodzeniach”.

  

„Nasze pierwsze biuro było okropne. Opuściłem stanowisko głównego łowcy Mail.ru. Potem pozostały jeszcze dwie dziewczyny, które chciały ze mną pracować. Właściwie to nigdzie. Mój przyjaciel Evgeny Pluzhnik, dyrektor Moskiewskiej Szkoły Biznesu, przydzielił nam biuro budynek szkoły. To biuro było jakimś archiwum, było zaśmiecone papierem od góry do dołu. Nie lubię zaśmiecać przestrzeni, lubię sprzątać puste rzeczy. To było trudne: miałeś cały szacunek i szacunek, a teraz musisz siedzieć w małym pokoju. Siedzieliśmy tam przez rok i zacząłem szukać nowego biura. I to znaleźliśmy . Więc chcieliśmy się centralną lokalizacją obok Digital października, bo tam nasz naukowy get-razem iść na obiad, a nie trzeba dopasować dwie lub trzy osoby. - zestawienie poślizg.

Rano w naszym biurze nie ma nikogo. Polujemy głównie na najlepsze zawody, więc wszystkie spotkania odbywają się przed pracą lub po niej. Pracuję co najmniej 14 godzin dziennie, teraz zacząłem sobie pozwolić na jeden dzień wolny. Pracuję w sobotę około 10 godzin, pierwsze spotkanie zwykle odbywa się około 8.30-9.00 rano. Ostatnie spotkanie - godziny o 23:00.

Dla mnie głównym kryterium ubiegania się o pracę w Pruffi jest chęć współpracy z nami. Przepływ przybyszów jest dość duży. Ale bierzemy bardzo młodych ludzi. Mieliśmy nawet jednego 16-letniego pracownika, który przez długi czas pracował u nas, a potem wyjechał, aby wykonać swój własny projekt. Kiedy zabrałem go do pracy, nie wiedziałem, ile on ma lat. Wyglądał na znacznie starszego. Wtedy oficer sztabowy napisał mi z przerażeniem, że ma 16 lat i nie wiedział, jak to sporządzić. Ale coś wymyśliliśmy. Zwykle starsi studenci przychodzą do nas i zostają. Nie bierzemy ludzi z agencji rekrutacyjnych: pracujemy inaczej i uważamy, że nam nie odpowiadają ”.

 

Zdjęcie: Anton Berkasov

Obejrzyj wideo: Minecraft : Snapshot 19w02a Co Nowego? Ogniska! Funkcje Stołu Kartografa i Pulpitu! (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Skrzynie, Następny Artykuł

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky
Weekend

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky

Koncerty Na zdjęciu: „Chleb” Posh Isolation / Ascetic House / Janushoved gablota Potrójna prezentacja kultowych duńskich marek - Posh Isolation, Ascetic House i Janushoved - odbędzie się jako duża impreza. Gwiazdy wieczoru Lust For Youth wystąpią w zaktualizowanym składzie: miejsce Loke Rabek, który zagra w chorwackim Amorze, zajął Soho Rezanejad.
Czytaj Więcej
Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń
Weekend

Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń

PIĄTEK 24 października Pochmurny dzień: −3 Noc: −7 SOBOTA 25 października Pochmurny dzień: −2 Noc: −5 NIEDZIELA 26 października Pochmurno z polanami Dzień: 0 Noc: −5 24 października, piątek 19:30 Pokaz filmu „Sergey Kuryokhin” B W ramach nowego projektu wystawienniczego „Performance in Russia: Cartography of History” w „Garażu” zaplanowano program edukacyjny na temat wpływu performance na sztukę rosyjską.
Czytaj Więcej
Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio
Weekend

Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio

Wystawa „Historia niepisanego malarstwa” Kiedy: 7 maja - 24 lipca Gdzie: Foyer of the Hermitage Theatre (32 Palace Embankment) Koszt: 400 rubli W 1946 r. Rosyjski awangardowy artysta Vladimir Sterligov rozpoczął prace nad obrazem o odbudowie Ermitażu po wojnie. Ale nie dokończył go: dwa lata później rozpoczęła się „sprawa Leningradzka”, sytuacja polityczna stała się napięta, a wyczyn mieszkańców Leningradu uznano za ideologicznie zły.
Czytaj Więcej