Ludzie w mieście

Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga

Astrologia, paranonauka, która bada wpływ planet na losy ludzi, ma swoje korzenie w głębokiej przeszłości: w starożytnej Mezopotamii była zaangażowana w przewidywanie wydarzeń o zasięgu ogólnokrajowym. Główną metodą aktywności astrologicznej jest konstruowanie i interpretacja wykresów astrologicznych - schematyczne obrazy lokalizacji ciał niebieskich w pewnym momencie. Dzisiaj na Instagramie coraz częściej można znaleźć wskazówki, jak się zachować podczas wstecznego okresu Merkurego lub następnego korytarza zaćmień, a wpływowi ludzie często mają osobistego astrologa. Życie wokół rozmawiało z czterema astrologami z Jekaterynburga, jak pracują, ile zarabiają i z jakimi pytaniami ludzie się do nich zwracają.


zrzeczenie się: Redaktorzy Life wokół nie mogą dzielić się opiniami i opiniami bohaterów. Astrologia to pseudonauka, której skuteczności nikt nie udowodnił.

SMS

Sasha Novikova

Grafika

Tatyana Savchuk

Dlaczego ludzie nadal wierzą w astrologów w 2019 r

przejść

Anna Kulikovich

4 lata doświadczenia


Poradnictwo zawodowe

Mój los okazał się interesujący: studiowałem public relations w UrFU, pracowałem przez pewien czas w mojej specjalności, a następnie zajmowałem się dystrybucją we własnej fabryce obróbki drewna. Ale ani w biznesie, ani w reklamie nie znalazłem się.

Kiedy urodziłem dziecko, zacząłem czytać blogi, fora i artykuły o Księżycu. Odkryłem pewne wzorce i zacząłem łączyć ze sobą to, co dzieje się w życiu i w niebie. Temat astrologii zainteresował mnie i postanowiłem sam udać się do astrologa z pytaniem, gdzie mogę się zrealizować. Najpierw astrolog wymienił mi obszary zawodowe, w których już pracowałem - reklamę i PR, a następnie zauważył, że w zasadzie mogę zostać astrologiem. Zahaczyło mnie to, ale nie wzięłam jej słów za przewodnik po działaniu - śmialiśmy się z tym mężem i zapomnieliśmy.

Po dalszych badaniach astrologii zanurzyłem się w nią coraz głębiej, a po chwili całkowicie mnie schwytała. Potem postanowiłem pójść na kursy z tym astrologiem, do którego kiedyś poszedłem na konsultację. Cztery lata temu została moją nauczycielką i nadal tak jest. Początkowo astrologia była dla mnie interesująca jako instrukcja obsługi siebie - nie zamierzałam się z nią konsultować. Ale pod koniec pierwszego roku zainteresowało mnie zrozumienie innych: sporządziłem tablicę urodzeniową dla jednego przyjaciela, a następnie drugie, trzecie słowo ustnych przyjaciół i znajomi znajomych zaczęło przychodzić ustnie.

Jestem dobrym diagnostą. Psycholog diagnozuje również twój problem, zadaje wiele pytań, zachęca do wielokrotnych konsultacji. Przez długi czas bada klienta, a dopiero potem przystępuje do leczenia swoich problemów. Diagnozuję bardzo szybko, widząc w jego porodzie wszystkie związki przyczynowo-skutkowe. W moim arsenale są narzędzia, które pozwalają zrekompensować napięte chwile w życiu człowieka, ale nie mogę go wyleczyć, całkowicie go wyleczyć, więc wysyłam klientów do psychologów, aby pozbyli się obelg i poradzili sobie z programami porodowymi.

Psychologowie kochają się i pracują w tym samym zespole - w tandemie pomagamy osobie przeprowadzić kompleksowe badanie ich problemów. Uwielbiam, gdy klienci przychodzą do mnie z chęcią i chęcią radzenia sobie z problemami. Rozumieją, że nic nie zostanie im podane na srebrnym talerzu - chcą się tylko poznać i poczuć swój potencjał.


Wyobraź sobie: w określonym momencie narodziła się osoba. Moment ma energię, która opiera się na położeniu i interakcji planet w Układzie Słonecznym - osoba urodzona w tym czasie jest nasycona tą samą energią


Wykres urodzeniowy

Praca astrologa oparta jest na wykresie urodzeniowym. Wyobraź sobie: w określonym momencie narodziła się osoba. Moment ma energię, która opiera się na położeniu i interakcji planet w Układzie Słonecznym - osoba urodzona w tym czasie jest nasycona tą samą energią. Załóżmy, że w czasie jego narodzin miało miejsce zaćmienie - oznacza to, że ludzie byli zirytowani i spięci, a to znajdzie odzwierciedlenie również w porodowym wykresie osoby.

Ekliptyka, widoczna ścieżka słońca, jest podzielona na 12 równych części, które wskazują znaki zodiaku. W zależności od ich położenia planety są rzutowane na ekliptykę i znajdują się w różnych znakach zodiaku. Każda planeta symbolizuje różne potrzeby powstające w życiu człowieka - komfort, bezpieczeństwo, rozwój, komunikację i tak dalej. Każdy rozumie potrzeby na swój sposób: dla jednych chwała będzie realizacją, dla innych możliwość chodzenia boso po Indiach. Jest to nieodłączne od wykresu urodzeniowego: potrzeba wpada w jakiś znak zodiaku, a osoba zaczyna to zauważać.

Połączenia między planetami nazywane są aspektami. Istnieją harmonijne aspekty - kiedy jedna potrzeba pomaga drugiej; ale są też napięte aspekty - w nich jedna potrzeba ingeruje w drugą i tworzy wewnętrzny konflikt. W takich momentach człowiek chce na przykład położyć się i jednocześnie pracować; powstaje stres. Ludzie, którzy mają wiele napiętych aspektów, zwykle osiągają więcej w życiu, ponieważ nigdy nie osiągają punktu komfortu. Są zmuszeni biegać szybko, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby, gdy ludzie o harmonijnych aspektach są mniej zmotywowani.


Astrologia to żywa substancja, w której nie ma stuprocentowych algorytmów. Wiele zależy od stanu mojego umysłu - ma to duży wpływ na to, co widzę


Sceptycyzm i fanatyzm

Otrzymuję wiele opinii. Kiedy po raz pierwszy zacząłem angażować się w astrologię, starałem się na piśmie komentować wykres urodzeniowy, aby nie zbłądzić i nie mówić za dużo. Bardzo się martwiłem, że piszę śmieci, mówiąc, że nie mogło być tak, że wszystko zmieści się w jednej osobie, będzie czytał i obrażał się. Ale w odpowiedzi zawsze otrzymywała: „To wszystko w 100% o mnie!”

Nie otrzymałem negatywnej opinii. Duży odsetek osób, które zwracają się do mnie, stają się moimi stałymi klientami. Teraz całkowicie ufam wykresowi urodzeniowemu. Astrologia to żywa substancja, w której nie ma stuprocentowych algorytmów. Wiele zależy od stanu mojego umysłu - ma to duży wpływ na to, co widzę. Motywuje mnie to do pozytywnego i adekwatnego życia, aby być czystym kanałem.

Dzisiaj ludzie odnoszą się do astrologii inaczej. Są ludzie, którzy wierzą w to fanatycznie - jako sceptycy wydaje mi się to dziwne. Jedna kobieta przyszła do mnie po innym astrologu: „Wiele lat temu astrolog powiedział, że albo utopię się, albo wypiję. Mam dzieci, bardzo się tego boję”. Ten klient ma napiętą Neptun i można to odczytać na różne sposoby: osoba może być podatna na pijaństwo i wycofywanie się w złudzeniu, ale także na medytację, ezoterykę, kreatywność i stan przepływu, jeśli energia ta jest właściwie skierowana. Okazuje się, że sam człowiek ustalił program po wizycie u astrologa i z tego powodu zaczął się niepokoić.

Z reguły wszyscy przyjmują ludzi wierzących, którzy zapominają słuchać siebie w warunkach obfitości informacji pochodzących z zewnątrz. Zwykle prowadzi to do tego, że stają się bardzo niespokojni, niespokojni i nieustannie biegają do astrologów, wróżbitów. Wszystko jest dobrze z umiarem - każdą, nawet najbardziej stresującą sytuację, można płynnie przejść, a jednocześnie czerpać z niej maksimum doświadczenia. Aby to zrobić, musisz być świadomy, jak to zwykle mówi się, musisz słuchać siebie.

Instagram

Dziś wielu astrologów znajduje klientów na Instagramie, ponieważ jest to wygodna platforma do autoprezentacji. Obserwując moje konto, ludzie widzą, że nie jestem czarownicą w pierścionkach i kapeluszu, ale normalną, odpowiednią osobą. To nie przypadek, że ludzie się do siebie przyciągają - potencjalny klient może zapoznać się z treścią astrologa i zrozumieć, czy ten konkretny specjalista jest dla niego odpowiedni. Dla każdego astrologa jest klient. Każdego ranka publikuję historie z małą prognozą, wskazówkami i sztuczkami na bieżący dzień. Na Instagramie zapisałem się na niewielką liczbę astrologów: czytam Pavla Andreeva, Konstantina Daragana, Kristinę Denisenko.

Jeśli ktoś chce przejść bezpośrednio do astrologii, to są dobre książki i podręczniki: „Najlepszy sposób na naukę astrologii” Marion March, „Kreatywność astrologiczna” Noel Thiel, „Astrologia 2.0” Pavela Andreeva. Lepiej zrozumieć astrologię razem z nauczycielem, który ma długie doświadczenie, dużo praktycznego doświadczenia i własne osiągnięcia. Astrologia jest nauką o wielu podejściach i dużej bazie metodologicznej.

Marina Belyavskaya

doświadczenie 6 lat


Astrologia pod zasłoną

Po około dziesięciu latach zacząłem interesować się medytacjami, różnymi praktykami duchowymi i wszystkim, co dotyczy niewidzialnej, nieistniejącej rzeczywistości. Moi przyjaciele podzielali moje zainteresowania, a potem wydawało mi się nawet, że wszyscy praktykują takie praktyki. W latach 90. w Rosji doszło do ezoterycznej fali - ludzie szukali ujścia w nieznane.

Pierwsza książka o astrologii - „Gwiazdy i losy” - ukazała się w naszym domu, gdy miałem 11 lat. W tym czasie astrologia nie była jeszcze popularną nauką: nie było o niej wystarczającej literatury, nie było internetu i darmowego dostępu do wiedzy. Pamiętam, że niebieska okładka „Gwiazdy i losy” pobiłam całą książkę, którą przeczytałem niejednokrotnie od deski do deski, stała się dla mnie prawdziwą relikwią. Bardziej złożone książki zaczęły pojawiać się w mojej połowie lat 15-tych, wraz ze wzrostem gospodarczym w kraju i rozszerzeniem zakresu literatury zagranicznej. Studiowałem te książki, jednocześnie zagłębiając się w różne obszary ezoteryzmu, a cała wiedza, którą otrzymałem, została połączona i skutecznie uformowana w jedną łamigłówkę.

Pierwszy raz pomyślałem o zostaniu astrologiem w szkole. Jeśli teraz jest wielu astrologów, a ludzie chodzą do nich jako kosmetyczki, to w moim dzieciństwie astrologia była ukryta pod mistyczną zasłoną. Nikt nie postrzegał astrologii jako zawodu. Jeśli chodzi o astrologa, wyobrażałem sobie mityczny obraz kobiety, która posiada świętą wiedzę. W wieku 13 lat napisałem list do kolumny „Wyrocznia” w ezoterycznej gazecie, w której opublikowano odpowiedzi astrologa na pytania czytelników. Postanowiłem zapytać, czy sam mogę zostać astrologiem. Powiedziano mi, że aby pracować z siłami i energiami, wskazane jest, aby być starszym i mieć jakieś doświadczenie życiowe, dlatego lepiej jest zostać astrologiem po 30 latach. Zaakceptowałem to i postanowiłem zaczekać na właściwy moment - po studiach przez ponad dziesięć lat zajmowałem się marketingiem i reklamą.

Raz na dwa lata przeżyłem kryzys egzystencjalny i przypomniałem sobie moje marzenie o zostaniu astrologiem. W tych okresach myślałem o tym, jak połączyć moje życie z astrologią, aby nie wyglądało to na sekciarstwo lub szaleństwo, i nikt nie kręci się wokół świątyni. Kiedy skończyłem 26 lat, święte nauki związane z hinduizmem, w szczególności Wedy, stały się popularne w społeczeństwie. Na tej samej długości fali spotkałem wedyjski indyjski kierunek astrologii oparty na zrozumieniu procesów energetycznych. Postanowiłem spróbować ją studiować, ale przez długi czas nie mogłem znaleźć odpowiedniej szkoły. Już teraz rozumiem, że odpowiedź astrologa, którą otrzymałem w dzieciństwie w czasopiśmie, była prawidłowa - zanim mój umysł nie był jeszcze dojrzały, a jako astrolog mogłem zostać małpą z granatem. Kiedy nadszedł moment tak zwanego oświecenia, szkolenie znalazło mnie samodzielnie: kolega wezwał mnie na spotkanie dla tych, którzy chcieli studiować astrologię wedyjską. W tym momencie moje życie zostało podzielone na „przed” i „po”.


Jeśli teraz jest wielu astrologów, a ludzie chodzą do nich jako kosmetyczki, to w moim dzieciństwie astrologia była ukryta pod mistyczną zasłoną


Dyplom astrologa

Moim pierwszym nauczycielem w Jekaterynburgu była niepubliczna kobieta - transcendentalna osobowość, mistyczka, jogin o nowatorskim myśleniu i zdolnościach mistycznych. Przez długi czas praktykowała zachodnią astrologię, ale potem rozszerzyła swoją wiedzę na wedyjską i zaczęła uczyć jej wąskiej grupy ludzi. Przez dwa lata uczyłem się u niej i w tym czasie astrologia stała się głównym priorytetem mojego życia. Oceniłem wszystko i pobiegłem na spotkania astrologiczne, siedziałem na nich do nocy, byłem zanurzony w tym procesie.

Kiedyś spotkałem mojego przyszłego męża, który w tym czasie mieszkał już w Czechach, i pojawiło się pytanie o przeprowadzkę. Po przeprowadzce przez kolejne sześć miesięcy osiadłem w nowym mieście i biernie studiowałem astrologię. Musiałem rozstać się z pierwszą nauczycielką, ponieważ prowadziła wyłącznie zajęcia w pełnym wymiarze godzin; znalezienie nauczyciela wedyjskiego w Czechach w tym czasie było nierealne. Przez kilka miesięcy studiowałem rynek online, dopóki nie spotkałem małżeństwa astrologów - Gaby i Dany Satori, którzy założyli własną szkołę wedyjską „Vedika”.

Przez kolejne dwa lata uczyłem się u Gaby, a teraz znalazłem nową szkołę, która opiera się na łańcuchu sukcesji uczniów wśród Indian - od 500 lat przenoszą wiedzę z nauczyciela na ucznia. W Indiach astrologia jest nauką o standardach państwowych; studiują w tej specjalności od dziesięciu lat i otrzymują dyplom uniwersytecki. Myślę, że ta szkoła pozwoli mi zanurzyć się jeszcze głębiej w tradycyjną astrologię wedyjską.


W Indiach astrologia jest nauką o standardach państwowych; studiują w tej specjalności od dziesięciu lat i otrzymują dyplom uniwersytecki


Mars i konie

Oficjalnie astrologia wedyjska nazywa się „jyotish”, co z sanskrytu tłumaczy się jako „boskie światło”. Przede wszystkim korzysta z tradycyjnych metod pomocy i korekty w trudnych sytuacjach. Instrumenty, które harmonizują wpływ planet na człowieka, nazywane są „upayami”. Tradycyjne metody korekty w takich sytuacjach obejmują rytuały, które poprzez działania pośrednie pomagają zharmonizować ten wpływ.

Jak to działa Załóżmy, że astrolog zauważył w porodowym wykresie osoby, że niektóre planety wpływają na niego negatywnie, dlatego pojawiają się problemy w zdrowiu lub życiu osobistym. Na przykład ta planeta okazała się Marsem, który nadzoruje pojazdy, w tym konie, żywność - czerwoną lub nasyconą witaminą C, a także niektóre miejsca - na przykład gorące pustynie. Jeśli dana osoba ma słaby Mars, wówczas ta planeta nie ma wystarczającej energii - w tym przypadku astrologia wedyjska daje nie tylko bezpośrednie zalecenia dotyczące pompowania cech marsjańskich - siłę woli i determinację, ale także pomaga przejść przez tylne drzwi i zastosować metody pośrednie. Jeśli dana osoba ma słabego Marsa, możesz poradzić mu jeździć konno w celu wzmocnienia jego woli, zwiększenia determinacji. Wśród takich zaleceń mogą znajdować się wskazówki dotyczące spożywania określonych produktów i odwiedzania niektórych naturalnych miejsc.

Jedną z najbardziej skutecznych metod korekcji w astrologii wedyjskiej jest stosowanie niektórych mantr. Astrologia wedyjska oparta jest na indyjskiej filozofii, tradycyjnym systemie wiedzy, w którym wszystko związane jest z energiami. Każda z tych energii jest uosobieniem i ma wygląd pewnego bóstwa. W Indiach szeroki panteon bogów - wynika to z faktu, że za każdą dziedzinę życia odpowiedzialny jest określony kustosz. Jeśli chcesz wchodzić w interakcje z energią, musisz zwrócić się do osobowości bóstwa. Oczywiście nie można zawieźć indyjskiego panteonu do bóstw na pędzącym koniu, mówią: hej, koleś, jak się masz, poznajmy się - potrzebujesz określonego języka. Tym językiem jest sanskryt, który jest używany w całej wiedzy wedyjskiej, w tym w mantrach.

Jest druga część metod, których używam w swojej pracy - są to metody współczesnej psychologii, w tym hipnoterapia i terapia gestalt.Jeśli przetłumaczę sytuację z Marsem na język współczesnej psychologii, powiem raczej, że dana osoba ma problem z obroną osobistych granic, więc musi nad tym popracować z psychologiem lub samodzielnie. Wyjaśnię ci, że musisz nie tylko jeździć konno, aby zwiększyć determinację, ale także pracować ze swoim gniewem i nauczyć się wyrażać negatywne emocje. Używam tradycyjnych metod astrologii wedyjskiej tylko wtedy, gdy klient jest otwarty i znajduje się przy nich. Większość moich klientów jest otwarta na taką wiedzę - uprawiają jogę, znają pojęcia asany i karmy, dlatego rytuały i mantry są również postrzegane normalnie. Jeśli dana osoba nie jest otwarta na tradycyjne formy komunikacji z planetami, mogę komunikować się z nią tylko w języku współczesnej psychologii. Ale zwykle ludzie rozumieją, że idą do astrologa wedyjskiego: przychodzą poważni męscy biznesmeni, pytają o przeszłość.

Często przypisuję praktykę fizyczną moim klientom - bieganie, sznurek. Zdarza się, że klienci przychodzą do mnie z bardzo złożonymi problemami psychologicznymi, w tym z przedłużającą się depresją, myślami samobójczymi i zaburzeniami odżywiania - w takich przypadkach wysyłam ludzi do psychologa na długoterminową terapię.


Jeśli dana osoba ma słabego Marsa, możesz poradzić mu jeździć konno w celu wzmocnienia jego woli, zwiększenia determinacji


Dzień roboczy

Przed konsultacją klient podaje mi swoje dane urodzenia, na podstawie których w ciągu dziesięciu minut buduję wykres urodzeniowy. Na początku komunikacji przeprowadzamy standardową procedurę aktualizowania czasu, ponieważ często go nie znają lub mylą - zadaję pytania na podstawie tego, co widzę na wykresie urodzeniowym, proszę o potwierdzenie lub odrzucenie tego, co zostało przeczytane.

Moje konsultacje odbywają się na żywo lub online - zasadniczo nie udzielam żadnych pisemnych zaleceń, ponieważ są one mniej skuteczne. Komunikacja na żywo działa najlepiej - kiedy widzę osobę, dostroić się do niej, wtedy łatwiej mi jest działać jako przewodnik sygnałów, przez które człowiek może zwrócić się do siebie, do Boga lub do niektórych sił wyższych. Jeśli klient nie będzie obecny na żywo, zalecenia będą formalne.

Mam bezpłatny harmonogram, więc mój dzień pracy jest zawsze inaczej ułożony. W pierwszej połowie dnia zwykle doprowadzam umysł do właściwego stanu poprzez różne praktyki. Zgodnie z etyką zawodową astrolog wedyjski nie powinien współpracować z ludźmi, jeśli ma skażony umysł. Staram się odbywać tylko jedną konsultację dziennie, ponieważ w ten sposób komunikacja jest najwyższej jakości - każda sesja jest bardzo męcząca emocjonalnie. Po konsultacji zajmuję się swoją działalnością - piszę artykuły, studiuję literaturę, przygotowuję lekcje.

Mam bardzo różnych klientów. W Pradze jest to ograniczony krąg rosyjskojęzycznych ludzi, którzy przychodzą do mnie z imprezy jogi. Często konsultuję się z młodymi dziewczynami online, ale przychodzą do mnie zarówno biznesmeni w wieku powyżej 50 lat, jak i osiemnastoletni studenci. Najczęściej ludzie dbają o karierę, życie osobiste, zdrowie i pieniądze. Zauważyłem, że często w swoich pytaniach ludzie odzwierciedlają trendy - na przykład pytają, czy dziecko powinno zostać zaszczepione. Dość często ludzie są zainteresowani swoim przeszłym życiem, karmicznymi długami i zadaniami.

W większości ludzie są zadowoleni z tego, co słyszą, ale istnieje kategoria klientów, którzy sami nie słyszą - tacy ludzie śpią przez całe życie i nie mają świadomości. Trudno im zrozumieć, jakie odczucia wychodzą z konsultacji, ponieważ sami nie wiedzą, czego chcą. Istnieje inna kategoria ludzi, których tendencje astrologiczne nie pokrywają się z osobistymi pragnieniami. Jest to znak, że dana osoba nie do końca jest w spokoju - polega na szablonach, dogmatach, postawach innych ludzi i wcale się nie słyszy. Jeśli ktoś wie, jak się słyszeć, jego wizja samego siebie zawsze pokrywa się z tym, co jest na jego karcie. W takich przypadkach daję zalecenia, jak wyjść ze stanu życia kogoś innego.


Kiedy człowiek uwalnia się od gier swojego umysłu, astrologia przestaje na niego działać - i jest to punkt kulminacyjny sukcesu z pozycji astrologii wedyjskiej


Wnioski

Astrologia jest nauką, która działa z energiami porządku materialnego - subtelnymi i niewidocznymi dla ludzkiego oka. Pomaga dobrze poruszać się w rzeczywistości materialnej, która z perspektywy filozofii wedyjskiej jest uważana za przyjemną, interesującą, ale wciąż więzienie, za którą powinieneś starać się wyjść, aby naprawdę doświadczyć szczęścia i wolności. Prawdziwy astrolog wedyjski nigdy nie będzie zalecał polegać na radach porządku astrologicznego jako kluczu - raczej powie, że są one potrzebne, aby porzucić je raz na zawsze, wychodząc poza karmę, gry i wpływy do absolutnie wolnej egzystencji.

Jest jedna metoda, która harmonizuje wpływ dowolnych planet - jest to medytacja, podczas której twój umysł pracuje z minimalną głośnością. Medytacja może dać najpotężniejsze doświadczenie wolności. Pole, w którym realizowany jest wpływ gwiazd, jest polem naszego umysłu. Kiedy jest bardzo aktywny, kiedy umysł jest bardzo głośny, osoba zaostrza wpływ karmy i przepisanych skryptów. W każdym razie astrologia popycha nas w ramy, a jeśli chcemy wyjść poza skrypty i role, musimy wyjść z wpływu gwiazd i karmy, a to pomaga tylko medytacji. Kiedy człowiek uwalnia się od gier swojego umysłu, astrologia przestaje na niego działać - i jest to punkt kulminacyjny sukcesu z pozycji astrologii wedyjskiej.

Ulyana Cheplanova

2 lata doświadczenia


Sposób

Przez dziewięć lat pracowałem z artykułami, a potem otworzyłem pracownię i jednocześnie zainteresowałem się astrologią. Dwa lata temu przyszedłem do astrologa, ponieważ nie wiedziałem, co muszę zrobić. Na pytanie „Gdzie mogę zarobić najwięcej pieniędzy?” odpowiedzieli mi: „W astrologii” - to wszystko się zaczęło. Pomyślałem, że to może być interesujące - zacząłem zagłębiać się w wykres urodzeniowy i obudziło mnie podniecenie. Nawet w studiu zacząłem pytać moich klientów o czas i miejsce urodzenia, aby sprawdzić, który styl najbardziej im odpowiada. Teraz szyję ubrania w oparciu o odczyty wykresu urodzeniowego.

Od kiedy zainteresowałem się astrologią, moje życie bardzo się zmieniło. Najpierw przetestowałem jej narzędzia na sobie, a potem na znajomych. Teraz, spotykając ludzi, pytam ich datę urodzenia, aby przeanalizować i porównać wszystko w zeszycie. Nie mam już pytań typu „co się stało?”, „Co się stało?”, „Jak to możliwe?” - jeśli coś wydaje mi się niezrozumiałe, otwieram tablicę urodzeniową i wszystko sobie wyjaśniam.

Miałem doświadczenie: spotkałem młodego mężczyznę, mieliśmy dobrą mapę kompatybilności. Myślałem nawet, że w zasadzie może być moim mężem. Po pewnym czasie przyznał, że się mnie boi - powiedział, że czasami boi się być blisko mnie. A ja byłem słońcem, mniszka lekarskiego - rano naleśniki, łóżko zawsze jest poskładane. Z początku nic nie rozumiałem, a potem mnie olśniło: mój Mars przyszedł do niego w siódmym domu, w domu małżeńskim i partnerskim. Mars jest szkodliwą i nagłą planetą. Czując się intuicyjnie, ale nie rozumiejąc, partner nieświadomie się mnie bał. Byłem wtedy trochę zdenerwowany - oczywiście przestaliśmy się komunikować, ponieważ w domu nie można być z takim Marsem.

Akademia

Studiuję w Moskiewskiej Akademii Astrologii, gdzie odbywa się kształcenie w pełnym, niepełnym wymiarze godzin i na odległość. W grupie pracowników na odległość, do której należę, 80 studentów; poza naszą, są jeszcze trzy grupy, a na każdą poniżej 100 osób wszystkie są zupełnie inne. Moje szkolenie odbywa się poprzez transmisje internetowe i czaty.

Bardzo duża liczba osób studiuje dziś astrologię, ale niewielu nadal zajmuje się ich specjalnością - musisz przeczytać ogromną ilość literatury i mieć pewien sposób myślenia, aby ustrukturyzować informacje i być w stanie przedstawić je ludziom we właściwej formie. Dużo czytam i można to przypisać książkom i instrukcjom z astrologii klasycznej Michaiłowi Borisowiczowi Levinowi, naszemu rektorowi, Siergiejowi Szostopałowowi, rektorowi Akademii Astrologicznej w Petersburgu, a także Pavelowi Globowi.


Duże firmy, korporacje takie jak Gazprom i Lukoil w państwie często mają własnego astrologa, który pomaga dobrać pracowników i obliczyć przyszły czas na spotkania i okazje


Osobisty astrolog

Astrologia nigdy się nie myli, jeśli jej instrumenty są poprawnie interpretowane. Klienci, którzy kiedyś skorzystali z konsultacji, często mają osobistego astrologa. Niektórzy ludzie nigdy nie kupują mieszkań i samochodów bez konsultacji z astrologiem.

Duże firmy, korporacje takie jak Gazprom i Lukoil w państwie często mają własnego astrologa, który pomaga dobrać pracowników i obliczyć przyszły czas na spotkania i okazje. W Jekaterynburgu są też takie firmy - kiedyś wybrałem się na rozmowę z szefem firmy, ale w tym czasie nie miałem wystarczającego doświadczenia, aby uzyskać stanowisko.

Zauważyłem to podczas tranzytu planet przez 12. dom (Sektor ekliptyki, który jest uważany za najbardziej tajemniczy, zagmatwany i złożony w astrologii, - wyd.) ludzie często zaglądają do siebie i zadają ważne pytania. W tym okresie wszyscy zaczynają zagłębiać się w siebie, a kolejki ustawiają się w szeregu dla psychologów, astrologów i tarologów.

Moja konsultacja trwa zwykle półtorej godziny i kosztuje dwa tysiące rubli. W Moskwie na jedną konsultację można uzyskać od 10 do 25 tysięcy rubli. Nadal się uczę, więc ceny moich usług są nadal niskie. Niedawno odwiedziłem witrynę astrologa Tamary Globy, zobaczyłem, że doradza ona 100-150 tysięcy rubli i pomyślałem: „Wow, wow”.

Sceptycyzm

Na świecie jest siedem miliardów ludzi i wszyscy są inni: ktoś nie wierzy, ktoś nie je mięsa, ktoś nie pije. Oczywiste jest, że nie każdy lubi astrologię - wszystko jest indywidualne. Może ta osoba miała nieudane doświadczenie w komunikacji z astrologiem, może od dzieciństwa mówiła mu, że to wszystko jest złe. Czasami ludzie piszą do mnie: „To nie jest nauka” - cóż, niech tak będzie, jak chcesz, tak myśl. Czasami siedzę z formułami i ręcznie obliczam położenie planet - nie, chłopaki, w każdym razie to nie jest nauka. Po prostu nikt nie zagłębia się w astrologię i studiowaliśmy ją przez całe życie. Jest to o wiele poważniejsze niż oglądanie kilku filmów na YouTube i czytanie kilku książek - zanim nazwiesz się astrologiem, musisz zdobyć wykształcenie przez wiele lat.

Ulyana Kuznetsova

doświadczenie 8 lat


„Wystarczyło, wystarczy”

Moja duchowa podróż rozpoczęła się dawno temu: kiedy miałem 16 lat, moje życie rzuciło mnie w towarzystwo, z którym prowadziliśmy różne praktyki - od szamanizmu po absurdalną terapię śmiechem. Zacząłem angażować się w astrologię siedem lub osiem lat temu. Astrologia wedyjska tak harmonijnie wtopiła się w moje życie, że z jej pomocą kontynuowałem naukę. Istnieje coś takiego jak „ezoteryczny turysta” - osoba wyrusza na wyprawę, próbuje różnych rzeczy, a potem jego ego puchnie do niewiarygodnych rozmiarów. Z reguły opiera się na czymś - w moim przypadku były to narodziny syna. Kiedy się urodził, byłem już blisko zaangażowany w astrologię i czułem: „Patrząc na to, wystarczy”.

Poszedłem do szkoły astrologicznej w Jekaterynburgu, mój pierwszy nauczyciel praktykował zachodnią astrologię. Rok temu skończyłem 30 lat i w moim życiu rozpoczął się potężny okres transformacji. Uważa się, że do 30 lat osoba gromadzi doświadczenie, a po wszystkich procesach życiowych zaczyna się pełnia. W tym czasie miałem punkt zwrotny i ogłosiłem się astrologiem. Dla niektórych moich przyjaciół był to szok, ale druga część zawsze uważała mnie za sekciarza. Wielu mnie poparło i stwierdziło, że astrologia jest zdecydowanie moja.

Wszyscy przyjaciele i znajomi od razu chcieli, abym zrobił dla nich analizę wykresu urodzeniowego - wkrótce pojawił się taki napływ ludzi, którzy chcieli, że przestałem go wyjmować. Początkowo ogromna liczba studentów przyszła do mnie z pytaniami: „Gdzie mam iść dalej?”, „Czy idę tam?” Każdego dnia zacząłem prowadzić dwie konsultacje i postanowiłem podnieść cenę z 500 rubli do tysiąca, ale nie było mniej klientów. Potem podniosłem cenę do dwóch tysięcy rubli, a kiedy zdałem sobie sprawę, że powstała pewna pula klientów, zacząłem brać cztery tysiące rubli za pełną analizę wykresu urodzeniowego.

Pracuję według własnego algorytmu, za pomocą którego tworzę kompletny portret astropsychologiczny. Pracuję z listą pytań, które proszę o wcześniejsze przygotowanie klienta - podczas konsultacji muszę zrozumieć, co dokładnie osoba chce otrzymać. Z reguły ludzie przychodzą do mnie w krytycznym momencie - na przykład, gdy stają przed ważnym wyborem. Zdarza się, że ludzie po prostu nie rozumieją, gdzie rozpylać energię - ci klienci muszą być skoncentrowani, ich siły powinny być skierowane we właściwym kierunku. Często przychodzą pytania dotyczące relacji i finansów, a także relokacji.

Wielu uważa mnie za swojego trenera - najwyraźniej mam takie boisko. Ustawiłem osobę do pracy nad sobą: przepisuję mu pewne praktyki, budzę w nim zaufanie. Teraz działam jako osobisty astrolog z jedną wpływową osobą. Tacy ludzie, jak wszyscy inni, astrolog pomaga być bardziej pewnym siebie. Nie ma znaczenia, ile masz pieniędzy - jeśli odniesiesz sukces gdzieś w firmie, to być może gdzieś indziej poniesiesz porażkę. Niestety z reguły jest to sfera życia osobistego.


Nie ma znaczenia, ile masz pieniędzy - jeśli odniesiesz sukces gdzieś w firmie, to być może gdzieś indziej poniesiesz porażkę. Niestety z reguły jest to sfera życia osobistego


Sceptycyzm

Teraz astrologia jest bardzo popularna, a szum wokół niej doprowadza mnie do szału: żarty o wstecznej Merkury wulgaryzują ją. Astrologia to nie tylko poziom psychologiczny, ale także poziom zdarzenia; łatwo to zweryfikować, znając fakty z życia człowieka.

Czasami zauważam, że klient traktuje moje słowa z sceptycyzmem, próbując sprawdzić, czy jestem zaangażowany w szarlatanerstwo - jako osoba pracująca z energią zawsze to zauważam. Zazwyczaj takie kontrole pochodzą od mężczyzn. Sceptycyzm zakłóca komunikację - osoba początkowo blokuje umysł. Na szczęście takie przypadki są bardzo rzadkie - zwykle przychodzą do mnie z zainteresowania i miłości.


Co najważniejsze, wiem, gdzie mogę zdobyć nowych klientów, gdzie szukać przepływów finansowych; kiedy poradzisz sobie z tym wszystkim, czujesz się małym magiem


Handy Magic

Mój mąż milczał przez długi czas - ma męskiego, wystarczająco zmaterializowanego umysłu, dostrojonego do siebie. Ale ostatnio zaczął słuchać moich zaleceń - często mówię mu, co robić najlepiej. Wykres urodzenia, który zrobiłem mojemu synowi, pomaga mi go edukować.

Ostatni raz odwiedziłem astrologa rok temu, kiedy wziąłem dodatkowe lekcje. Martwiłem się pytaniem o moją przyszłą przeprowadzkę do Izraela, a astrolog i ja wspólnie to załatwiliśmy. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko stało się tak, jak widzieliśmy, ale ruch był o wiele bardziej bolesny niż się spodziewano. Teraz tworzę własne prognozy.

Rozwijam wizję istoty rzeczy, ale nie obserwuję codziennie moich prognoz - lubię eksperymenty. Ale nie mogę żyć bez odrobiny magii. Co najważniejsze, wiem, gdzie mogę zdobyć nowych klientów, gdzie szukać przepływów finansowych; kiedy poradzisz sobie z tym wszystkim, czujesz się małym magiem.

czytaj TAM, GDZIE WYGODNE:

Facebook

VK

Instagram

telegram

Twitter

Popularne Wiadomości

Kategoria Ludzie w mieście, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej