Ludzie

W kostce: ważne rzeczy

Na ostatniej wystawie Faces & Laces Nastya Kolesnikova ze sklepu Mesto przeprowadziła eksperyment z kostką Local Everyday. Umieściła pudełko metr po metrze i poprosiła odwiedzających, aby zostawili w nim przedmioty, których używają na co dzień i które odgrywają ważną rolę w ich życiu, lub po prostu piszą o tym na kartce papieru i wrzucają do pudełka.

Życie wokół otworzyło sześcian, aby zobaczyć, co zostawili odwiedzający.

1. Papierowa torba i szklanka Coca-Coli z restauracji McDonald's. 2. Dwie plastikowe szklanki do piwa. 3. Dwie bezpłatne pocztówki. 4. Trzy paczki czekolady Ritter Sport. 5. Wydrukowana z Google Maps mapa dostępu do sklepów z odzieżą używaną i sklepów z odzieżą używaną. 6. Skan zdjęć z klubu „Solyanka”. 7. Darmowa pocztówka. 8. Built To Grind Album. 9. Papierowy samolot. 10. Cztery bezpłatne pocztówki. 11. Dwa magazyny motocyklowe i jeden o jeździe na deskorolce. 12. Kolekcjonerski model motocykla. 13. Stos płyt audio. Górna płyta to album Pantera. 14. Notatnik „Moleskin”. 15. Modem. 16. Przewody: ładowarki do laptopów. 17. Posiadacz wizytówki Niezależny. 18. Dwie ulotki. 19. Przejście na kulisy. 20. Długopis z filcu. 21. Pióro. 22. MacBook. 23. Trampki Vans Authentic. 24. Gospodyni. 25. Trampki Topshop. 26. Notatnik A5 z numerami 666 i wizerunkiem krzyża. 27. Cztery papierosy. 28. Dwie zapalniczki. 29. Okulary przeciwsłoneczne z czerwoną ramką. 30. Notatnik A4 z napisem: „Dzisiaj, 22 maja 2010 r., Moje życie całkowicie się zmienia. Wszystkie moje intencje zostają spełnione natychmiast! To jest nieuniknione. Moje życie - moje zasady. P.S. Dolganova Tatyana”. 31. Kartonowa małpa. 32. Cukierek „Krowa”. 33. Dżinsy Levi. 34. Mapa wydrukowana z Google Maps. 35. Pakowanie gumy do żucia. 36. Księga Chucka Palahniuka „Fight Club”. 37. Zegarki. 38. Słuchawki. 40. Banknot dziesięciu rubli. 41. Aparat Zenit. 42. Kolba. 43. Skórzane etui na aparat. 44. Nóż do papieru. 45. Karta plastikowa. 46. ​​Przenośny korkociąg. 47. Skarpeta Fallen purple. 48. Koszulka z wizerunkiem wokalisty moskiewskiej grupy hardcore Ray. 49. Woda toaletowa Comme des Garçons. 50. Opakowanie znieczulające Nurofen. 51. Dwa klucze. 52. Dwie prezerwatywy. 53. Pakowanie lodów Raffaello. 54. Plastikowa łyżka. 55. Test ciążowy i owulacyjny Frautest.

W życiu znalazło się pięć osób, które wrzucały rzeczy do Sześcianu i pytały, dlaczego te rzeczy są dla nich ważne.

Lesha, fotograf: „Rzuciłem szklanki, po prostu dlatego, że chciałem coś zostawić. Nic więcej nie znaleziono”.

    

Sasha, fotograf: „Rzuciłem indeks moich zdjęć, ponieważ spotykam się z tym każdego dnia. Robię zdjęcia prawie codziennie i bardzo często drukuję zdjęcia - to ucieleśnienie mojego codziennego życia”.

Nadia, pracownik agencji reklamowej: „Rzuciłem modem, myślę, że nie trzeba wyjaśniać, dlaczego. Poszedłem na drugi koniec miasta, aby go naprawić. Myślałem, że nadal będzie żył. Powiedziano mi, że zmarł całkowicie, ale nie mogłem go wyrzucić do kosza. Włożyłem go do torby i poszedłem z nim przez cały dzień nie wiedziałem, co robić. Sześcian okazał się dla niego miejscem. Przyjaciół robotów również należy uhonorować, a nie tylko wyrzucić ”.

Alexander, właściciel sklepu: „Odkładam laptopa. To jeden z moich pierwszych maków, do którego jestem bardzo przywiązany. Poza tym nie mogę go używać - struktury bankowe, z którymi pracuję, nie tolerują osi Maca, więc muszę siedzieć w systemie Windows. Teraz nie ma już baterii i dysku twardego - przyjaciele go zabrali - więc postanowiłem umieścić go w kostce ”.

Eugene, łyżwiarz: „Te trampki są mi drogie. Nadal je nosiłem, chociaż były całkowicie podarte. Jeździłem na deskorolce, po prostu szedłem… Są bardzo wygodne i piękne i szkoda, że ​​je wyrzucam”.

     

   

 (odmówił podania nazwiska i tematu): „Nie mogę powiedzieć, co tam umieściłem - będzie to równoznaczne z deklaracją miłości”.

Jeśli zostawiłeś coś na Kubie, napisz o tym i powiedz nam, dlaczego to zostawiłeś.

Obejrzyj wideo: Oto jedna ważna rzecz, o której zapominamy każdego poranka (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ludzie, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej