Projekty specjalne

Test: mistrz drewna spędził dzień z nową aplikacją mobilną

We wspólnym projekcie specjalnym z Beeline, Life wokół rozumie przydatność wielofunkcyjnej aplikacji Veon.

Kirill Kuzharin

twórca warsztatu cieplarnianego i mistrz drewna

Mam wykształcenie hydrotechniczne, ale z zawodu nigdy nie pracowałem, zajmowałem się nieruchomościami w handlu detalicznym. Jakieś cztery lata temu biuro całkowicie mnie zaniepokoiło, postanowiłem zrobić coś własnymi rękami. Długo zastanawiałem się, czy kupić drukarkę 3D, laser czy frezarkę, ostatecznie zdecydowałem się na tę drugą. Pierwszą rzeczą, którą zrobiłem na nim własnymi rękami, jest odznaka Supermana.

Teraz moje warsztaty znajdują się w jednym z pokoi Nizhpolygraph. Dla mojego rodzinnego projektu „Szklarnia” wykonuję drewniane zabawki, odznaki i broszki, a na zamówienie - różnorodne produkty, od pudełek fotograficznych po stojaki na iPhone'a.

Telefon komórkowy jest zawsze przy mnie - w warsztacie przede wszystkim rozpowszechniam przez niego Internet, mogę słuchać muzyki, a nawet obejrzeć film. Niedawno, gdy mój iPhone się zepsuł, przeprowadziłem eksperyment: jak długo mogę żyć ze starym telefonem, bez Internetu. Nie mogłem znieść naprawy do końca, kupiłem dysk flash USB z modemem, aby przejść do trybu online. Dla wielu moich klientów znacznie łatwiej jest wysłać zamówienie w sieciach społecznościowych lub napisać komunikator niż zadzwonić.

Dzisiaj wykonuję dość konkretne zamówienie: przyjaciel cukiernika poprosił mnie o zrobienie wielu stojaków na ciasto. Prawie cały dzień poświęciłem ich rzeźbieniu i polerowaniu. Ogólnie mówiąc, szczerze mówiąc, uwielbiam najbardziej różnorodne zamówienia: potrzeba robienia tego samego przez długi czas, jak na przenośniku taśmowym, jest bardzo męcząca. Lubię wypróbowywać nowe rzeczy, dlatego warto przetestować nową aplikację Veon Beeline.

Teraz na moim iPhonie jest około 30 różnych aplikacji, wśród nich prawie nie ma rozrywki - używam wszystkiego w taki czy inny sposób w pracy. Komunikuję się z klientami, dzwonię po taksówkę, wydaje i odbieram płatności, szukam odpowiedniego domu na mapie, studiuję przykłady prac innych projektantów i rzemieślników. Dobrze, że Veon jest wielofunkcyjny: łączy posłańca, kupon rabatowy, system płatności, agregator ciekawych wiadomości, a nawet bibliotekę filmów. Jedna ikona zamiast kilku różnych jest uniwersalnym narzędziem. Obiecują, że wkrótce dołączą do niego również zamówienie na taksówkę - będzie ogólnie cudownie!

Ponieważ jestem subskrybentem Beeline, mobilny Internet nie jest zużywany podczas tej aplikacji. Gdybym był subskrybentem innej sieci, aplikację można również pobrać, ale korzystanie z niej byłoby naliczane jak każda inna. Nawiasem mówiąc, niedawno przestawiłem się na Beeline od innego operatora - z zachowaniem numeru.

Zacząłem testować aplikację z tym, co mnie najbardziej zainteresowało, a które wcześniej nie było w moim telefonie: z możliwością otrzymywania rabatów i ofert specjalnych. Rabat na kod promocyjny dla wszystkich książek wydawnictwa Alpina Publisher House, 5 bezpłatnych lekcji w angielskiej szkole SkyEng, wydawał się bardzo atrakcyjny. Ale jak dotąd wybrałem najprostszy: w BurgerKing dostałem w prezencie drugie cappuccino.

Oprócz lokalnych klientów mam klientów z innych miast, a nawet krajów. Idę do głównego urzędu pocztowego, aby wysłać paczki, czasem muszę tam stać przez dłuższy czas. Internet pomaga zabijać czas. Dzisiaj obejrzę komedię na Veon - są tam głównie filmy domowe, ale możesz wybrać. Wszystkie filmy w Veon są zgodne z prawem. Fajnie, że nie musisz płacić za gigabajty filmów.

Do tej pory tylko kilku moich znajomych zainstalowało tę aplikację, ale z każdym nowym produktem: raz w innych komunikatorach było puste. Veon ma już coś do zrobienia, mimo że ludzie dopiero zaczynają się tam pojawiać.

MATERIAŁ PRZYGOTOWANY Z WSPARCIEM „Beeline”

Obejrzyj wideo: Kabaret Moralnego Niepokoju - Urzędnik Official HD, 2017 (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Projekty specjalne, Następny Artykuł

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole
Odkrycie tygodnia

Sąd spożywczy LavkaLavka, Green Dog Cafe, kolacje w Saxon + Parole

Bigrib "45 równolegle" ADRES: Tsvetnoy Boulevard, 15, s. 1 OFICJALNY TRYB PRACY NA STRONIE: pon.-pt., niedz .: 12:00 do 00:00, pt.-sob .: od 12:00 do 03 : 00 ŚREDNIA: 3000 rubli Restauracja z kuchnią krajów położoną na 45 stopniu szerokości geograficznej północnej i południowej. Dotyczy to na przykład Francji, Szwajcarii, Włoch, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Kazachstanu, Chin, Mongolii, Korei, Japonii i Kanady.
Czytaj Więcej
„Geraldine” Posner, I Like Bar 2.0 i „Butcher's Pie”
Odkrycie tygodnia

„Geraldine” Posner, I Like Bar 2.0 i „Butcher's Pie”

„Butcher's Pie” Adres: ul. Novy Arbat, 17 godzin: nie-czw. Od 11:00 do 00:00, piątek-sobota do 01:00 Przeciętny rachunek: 1500 rubli facebook W menu jest naprawdę dużo ciast, są bardzo różne: tureckie łodzie pide, kishi , pizze, a nawet kruche. Mają także wszystkie dodatki: są placki rybne, pizza z czterema serami, odmiany owoców morza i ciasto z podrobów z kurczaka.
Czytaj Więcej
„VietKafe” w Pokrovce, rodzinnej kawiarni Point 242, sklep z piwem rzemieślniczym BeerGeek
Odkrycie tygodnia

„VietKafe” w Pokrovce, rodzinnej kawiarni Point 242, sklep z piwem rzemieślniczym BeerGeek

Coffee Shop Point 242 Mała rodzinna kawiarnia na ulicy Petra Romanova w pobliżu stacji metra Kozhukhovskaya. Według jego właściciela, Artema Sorokina, głównymi inspiratorami są kawiarnie Good Enough, West 4, Double B, czarna spółdzielnia i Les. Właściciel wykonał wszystkie meble w kawiarni ze swoim bratem. Na przykład stół barista został zmontowany z palet.
Czytaj Więcej