Chmura wiedzy

Wartościowe przedmioty: 5 aplikacji w AppStore za 999,99 USD

Maksymalna cena aplikacji w AppStore wynosi 999,99 USD, co na tle zwykłych 0,99 USD może wydawać się niesamowitą kwotą. Istnieje jednak wielu programistów, którzy są przekonani, że ich aplikacja jest warta swojej ceny. H&F wybrał pięć interesujących przykładów takiej polityki cenowej i starał się dowiedzieć, co oferuje i kto jej potrzebuje.

 

IVIP Black

CO TO JEST

Usługa rabatowa dla milionerów

 

Kto potrzebuje

Milionerzy

Jedyną recenzją użytkownika dotyczącą tej aplikacji jest: „Hej, Evan! Mówiłem ci, że mam tysiąc dolarów!” Z pewnością Cdogwerner10, który opuścił ten rekord, był rozczarowany faktem, że aby skorzystać z aplikacji, zapłacenie tysiąca dolarów nie wystarczy; konieczne jest również dostarczenie dowodów, że roczny dochód użytkownika wynosi co najmniej 1 milion GBP Aplikacja zapewnia użytkownikom wszystkie możliwe aspekty luksusowego życia: rezerwację jachtów osobistych, obsługę VIP, przepustkę na prywatne imprezy i tak dalej. Pomimo tego, że taka propozycja przenosi nas w erę przepychu, z której tylko leniwy się nie śmieje, firma donosi o ponad 20 000 użytkowników.

 

Barmax

CO TO JEST

Kursy przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego na licencję prawnika

 

kto potrzebuje

Wnioskodawcy, studenci, prawnicy

Cena BarMax przestaje być tak wysoka, biorąc pod uwagę, że koszt usług ich najbliższego konkurenta i najstarszego gracza na rynku BarBri jest prawie czterokrotnie wyższy. Pomysł aplikacji wpadł na pomysł deweloperów, ponieważ cena usług BarBri wydawała im się niesprawiedliwa i nieuzasadniona wysoka - co wielokrotnie podkreśla się w manifeście firmy. Jednak jakość usług, zdaniem wnioskodawców, nie jest niższa: studenci Harvarda byli zaangażowani w rozwój BarMax przy wsparciu profesjonalnych prawników, a 70% użytkowników osiąga swój cel. BarMax zaczął generować przychody przez swojego programistę po pierwszych 100 pobraniach, a teraz firma nie tylko rozwija się, tworząc lokalne wersje aplikacji, ale także zapewnia dostęp do bezpłatnych przygotowań do egzaminu z etyki.

 

App.Cash

CO TO JEST

Aplikacja, która zamienia iPada w kasę

 

kto potrzebuje

Mały biznes

App.Cash nie jest jedynym produktem niemieckiej firmy specjalizującej się w produktach do obsługi restauracji i kawiarni; Oprócz kasy oferują także menu iPada i sposoby sterowania iPadem w kawiarni, ale kosztują o rząd wielkości mniej. Aby zamienić iPada w kasę, nie potrzebujesz niczego: iPada (nawet pierwszej generacji), aplikacji, aplikacji do obsługi gotówki, restauracji, połączenia internetowego i drukarki pokwitowań. Oprócz faktycznej sprzedaży produktu, Roc zarabia na różnych akcesoriach i aplikacjach na komputery Mac i iPhone.

 

MPiStutter

CO TO JEST

Zastąpienie aplikacji
usługi logopedyczne

 

Kto potrzebuje

Osoby z problemami z mową

Technologia MPI (Modifying Phonation Intervals) jest jedną z najbardziej obiecujących metod leczenia jąkania, która nie wymaga obecności logopedy i dlatego jest idealna do zastosowań mobilnych. Istotą tej techniki jest mierzenie przedziałów czasowych w mowie osoby, analizowanie jej i powrót do normalnych wskaźników. Testy przeprowadzono na pięciu dorosłych z podobnym problemem, którzy pracowali od dwóch do trzech godzin przez dwa do trzech tygodni i osiągnęli znakomite wyniki - przestali jąkać się nawet w stresujących sytuacjach. Jąkanie nie wróciło do nich nawet po zakończeniu zajęć.

Tak więc, jeśli cierpisz na jąkanie, jesteś gotowy ćwiczyć regularnie i masz do dyspozycji tysiąc dolarów, jest to bardzo rozsądny sposób na rozwiązanie problemu. Twórca aplikacji, Casa Futura Technologies, opracował szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z MPiStutter i oferuje zakup dodatkowych akcesoriów - specjalnych słuchawek i mikrofonów.

 

QSFFStats

CO TO JEST

Usługa zbierania statystyk
flagowe mecze piłki nożnej

 

kto potrzebuje

Flaga fanów piłki nożnej

Twórcy różnych aplikacji sportowych B. C. Apps zwykle przestrzegają standardowych zasad cenowych i sprzedają swoje produkty za kilka dolarów, ale QSFFStats jest ciekawym wyjątkiem. Oczywiście statystyki wszystkich gier w flagowych rozgrywkach piłkarskich są tak zabawne, że naprawdę kosztują takie pieniądze, ponieważ inne zalety aplikacji (takie jak możliwość pakowania statystyk i wysyłania ich e-mailem) sprawiają, że myślisz o koszcie dziesiątek wiadomości wysyłanych każdego dnia przez e-mail

Obejrzyj wideo: Nikt nie powinien dotykać broszki króla Krezusa (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Rzeczy tygodnia: Szaliki
Styl

Rzeczy tygodnia: Szaliki

Uniqlo, 399 s. 60% akryl, 40% wełna atrium, Zemlyanoy Val, 33 +7 (495) 970-15-55 Topman, 359 str. 100% akrylowy „europejski” plac stacji Kijów, 2 +7 (495) 980-51-72 Penfield, 1500 str. 100% bawełny Fott Stoleshnikov per., 7, str. 5 +7 (926) 082-84-85 Henrik Vibskov, 5,200 str. 60% jedwab, 40% bawełna "Kuznetsky Most 20" Kuznetsky Most, 20 +7 (495) 623-78-88 Johnstons, 2900 str.
Czytaj Więcej
Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku
Styl

Wszystko związane: czapki, rękawiczki, szaliki na lodowisku

W tym roku znacznie łatwiej było znaleźć ciekawe rzeczy do jazdy na łyżwach: w samym Parku Gorky pojawiły się jednocześnie trzy linie zimowych ubrań i różnych akcesoriów: czapki, mitenki, skarpetki, szaliki, a nawet swetry. Wokół życie odkryło, kto produkuje rzeczy na lodowiska, ile kosztują i z czego są wykonane.
Czytaj Więcej
Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina
Styl

Rzeczy dla domu: wybór projektanta Nikolai Nikitina

Życie wokół kontynuuje rubryka poświęcona wnętrzom i wyposażeniu domu. Projektanci wybierają w sklepach internetowych dziesięć rzeczy, które mogą być przydatne na farmie lub po prostu stać się częścią wnętrza, a także wyjaśnić, co im się podobają. W nowym numerze - architekt i projektant Nikolay Nikitin, który kieruje Story Store.
Czytaj Więcej
Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator
Styl

Wystąpienie: Sveta Bekasova, kurator

Co tydzień redakcja prosi jednego ze znajomych mieszkańców Petersburga, aby robił zdjęcia na ulicy i powiedział im, jakie marki ma na sobie, gdzie je kupił i gdzie zwykle woli kupować ubrania. W nowym numerze - kurator i dyrektor artystyczny przyszłego baru w „Piętro” Sveta Bekasova, którego życie sfotografowano na dachu Ligowskiego, 74.
Czytaj Więcej