Chmura wiedzy

Muzyka połączyła nas: listy odtwarzania dla nowych przedsiębiorców

H&F zapytał młodych przedsiębiorców, jakiej muzyki słuchają w pracy. Proces ujawnił niesamowite fakty. Na przykład założyciel Sportfort Marat Gallyamov prawie codziennie ustanawia rekord dla swojego zespołu
„Walc kwiatów” P.I. Czajkowski.

 

A zespół Olega Kozyreva, który założył RocketBank, ma swój własny hymn. Pięciu kolejnych przedsiębiorców udostępniło nam swoje osobiste ścieżki dźwiękowe, które pomagają im się skoncentrować, zebrać siły i zacząć tworzyć.

 

Danila KORNEV

Założyciel Zet Universe (tworzenie oprogramowania)

Mam playlistę, żeby dostroić się do pracy, ale z czasem bardzo się zmienia. To bardzo proste: jest to coś na tyle monotonnego, aby odizolować hałas zewnętrzny i dostroić się do stworzenia.

 


 

 

Alexey KULICHEVSKY

Założyciel Oh My Stats! (opracowanie programów dla marketerów)

Mam dwie główne listy odtwarzania: muzykę do myśli i muzykę do bitwy, która pomaga się spotkać. Przykład muzyki do przemyślenia: kolekcja Debussy'ego wykonywana na harfie. Dla ciebie zebrałem ślady bitewne.

 

 

Andrey KHEGAI

Założyciel Coordi.ru (sklep z artykułami papierniczymi i akcesoriami)

Kiedy koledzy poszli do domu i do biura, tylko ja i laptop, moje uszy mimowolnie poprosiły o coś uspokajającego. Około pięć lat temu w takim przypadku zawsze był dla mnie folder Relax z gigabajtami salonu. Włączasz - jest dobry dla uszu i nie jest przeszkodą w pracy. Prawdopodobnie nadal słuchałbym tego uroczego, pozbawionego spinów relaksu, gdyby nie Skandynawowie, którzy wywrócili moje pomysły na muzykę do góry nogami. Okazało się, że wędruje w obszarach dźwiękowych Efterklang, El Perro Del Mar i Radio Dept. o wiele bardziej interesujące niż pluskanie się w gumowych falach relaksu. Jeśli wciąż jesteś daleko od końca zmiany roboczej, czas wziąć kilka łyżek północnego spokoju.

 

 

 

Georgy USOV

Założyciel Ellipsis Fixed Gear Workshop (warsztat rowerowy)

W chwilach, które wymagają największej koncentracji i koncentracji, wolę słuchać muzyki, która najbardziej przypomina mi piękno otoczenia: zachęci i stworzy ten nastrój, gdy wszystko będzie na ramieniu. Dla mnie to klasyka, soul, jazz i funk. Oto mój mały wybór.

 

 

Igor DEBATUR

Współzałożyciel Whitescape (rozwój projektów internetowych i interfejsów)

Wszyscy w naszym zespole dodali kilka piosenek do tej kolekcji. To nie jest całkiem lista odtwarzania, a raczej kompilacja utworów, które tworzą odpowiedni nastrój, pomagając stworzyć coś, niezależnie od obszaru, w którym dana osoba pracuje. Każdy utwór jest osobistym wyborem ze względu na duży zestaw subiektywnych czynników.

 

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych
Ludzie w mieście

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych

Strumienie gier komputerowych - lub transmisje z procesu gry z komentarzami samego gracza w Internecie - od dawna są znane w społeczności graczy, ale stały się stosunkowo popularne wśród szerokiej publiczności. Jednym z katalizatorów popularyzacji tego rodzaju rozrywki w sieci była streamerka Karina, ładna miniaturowa dziewczyna, która zasłynęła w sieciach społecznościowych ze względu na jej surowy, a nawet agresywny sposób komunikowania się z widzami.
Czytaj Więcej
Kto buduje stadion Zenit Arena
Ludzie w mieście

Kto buduje stadion Zenit Arena

W Petersburgu nadal budują stadion na półfinały Mistrzostw Świata 2018. Na tle ogólnego niezadowolenia mieszkańców miasta i masowych zarzutów w mediach, Życie wokół spotkało tych, którzy pracują nad projektem każdego dnia, i zapytało, jak wpływa na nie tło informacyjne i dlaczego mieszkańcy naprawdę potrzebują Zenit Arena.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej