Chmura wiedzy

Złóż aplikację: 5 projektantów mobilnych aplikacji biznesowych

Projektanci online pozwalają stworzyć prostą aplikację mobilną za pomocą kilku kliknięć i są odpowiednie dla małych firm: kawiarni, usług dostawy lub salonów kosmetycznych. Można ich również użyć do stworzenia działającego prototypu do oceny zapotrzebowania na aplikację przed zamówieniem jej opracowania od zera. Usługi opisane poniżej nadają się do tworzenia aplikacji na smartfony i tablety z systemem iOS i Android.

BusinessApps.com

Projektant zaprojektowany specjalnie dla małych firm. Wśród możliwości są geolokalizacja, odbieranie i wysyłanie wiadomości, koszyk zakupów jednym kliknięciem, połączenia jednym kliknięciem, powiadomienia, integracja z sieciami społecznościowymi, zamieszczanie informacji o menu, zakres usług, nadchodzące wydarzenia, a nawet obliczanie miesięcznej raty kredytu hipotecznego. Istnieją szablony dla restauracji, pośredników w handlu nieruchomościami, gimnazjów itp. Koszt korzystania z usługi, w tym możliwość pobierania aktualizacji, hostingu i wsparcia technicznego wynosi 59 USD miesięcznie (aplikacja + witryna mobilna), dostępna jest bezpłatna wersja próbna. Jeśli aplikacja nie spodobała się, obiecują zwrócić pieniądze w ciągu 30 dni.

TheAppBuilder.com

Aplikacje dla restauracji lub barów, sklepów, dealerów samochodowych, gazet i czasopism, a także prywatnych lekarzy, fotografów i pośredników w handlu nieruchomościami są oferowane jako szablony. Zgodnie z potrzebami biznesu w aplikacji możesz umieścić menu lub katalog, aktualności i informacje o ofertach specjalnych, kalendarz wydarzeń, a także umówić się na spotkanie. Tworzenie aplikacji jest bezpłatne (za 5 USD miesięcznie możesz wyłączyć reklamy).

IBuildApp.com

Inną usługą shareware jest mieszkaniec Skolkovo. Pozwala tworzyć aplikacje zarówno dla biznesu (sklepy internetowe, salony samochodowe, nieruchomości, salony piękności), jak i na potrzeby osobiste. Projekt jest minimalistyczny. Bezpłatny pakiet oznacza, że ​​usługa umieści reklamy w Twojej aplikacji. Za 9,99 USD miesięcznie można to wyłączyć, ale przy limicie do 300 pobrań aplikacji, za 29 USD limit liczby pobrań wyniesie 1000, za 79 USD limit zostanie zniesiony. Za 499 USD możesz zamówić tworzenie aplikacji od zera.

App.Biz

Według założyciela Wiaczesława Semenczuka usługa różni się od konkurentów obecnością własnej technologii, która pozwala tworzyć aplikacje dla wszystkich platform jednocześnie - Android, iOS, Windows, HTML5. Chociaż istnieją szablony sklepów i restauracji, latem obiecują opcje taksówek, salonów kosmetycznych i sal fitness. Koszt - 599 rubli miesięcznie za wersję podstawową (tworzenie aplikacji na cztery platformy, przesyłanie do Google Play, hosting, wsparcie techniczne) i 899 rubli miesięcznie za „premium” (obejmuje również pobieranie do AppStore, powiadomienia, lokalizację, tworzenie kuponów rabatowych) . Wkrótce usługa zostanie połączona z my-apps.com, gdzie za 10 USD możesz złożyć jedną aplikację na osobiste potrzeby.

Mobileroadie.com

Jeden z najstarszych projektantów na rynku (pojawił się w 2009 roku) koncentruje się głównie na show biznesie. Oferuje szablony dla aktorów i muzyków, reżyserów i producentów, a także agencje marketingowe i PR, ale w zasadzie zestaw narzędzi pozwala stworzyć aplikację dla innych rodzajów działalności. Klientami są Madonna, Cirque du Soleil i zoo w San Diego. Istnieje szablon do tworzenia aplikacji na wydarzenie lub konferencję, możliwość sprzedaży biletów, dostęp do statystyk. Koszt - 99 USD miesięcznie, jest bezpłatny okres próbny przez 14 dni.

Zdjęcie: Niklas Alm

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu
Chmura wiedzy

Przyjemny z przydatnymi: 10 zasad dobrego interfejsu

Plato DNEPROVSKY Współzałożyciel i CEO firmy użyteczności publicznej UIDG Bądź prostszy Nikt nie anulował reakcji fizjologicznych. Złożone interfejsy przeciążają psychikę i mózgowi trudno jest przetwarzać informacje. Gdy tylko stanie Ci się coś trudnego, nieświadomie przekształca się w negatywne emocje.
Czytaj Więcej
Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”
Chmura wiedzy

Nikołaj Kononow o nowej książce Malcolma Gladwella „David and Goliath”

Nikołaj KONONOV redaktor naczelny H&F, autor książek „Kodeks Durowa” i „Bóg bez samochodu: opowieści o 20 szalonych ludziach, którzy załatwili interesy od zera w Rosji”. Z początku wydaje się, że kpi z niego i ogólnie rzecz biorąc jest to uzasadnione. Nikt nie poda ręki pisarzowi ze 100 najlepszych wpływowych ludzi Czasu za rzucanie kartkami na stół, mówiąc: tak, oszukuję was, mali miłośnicy literatury faktu.
Czytaj Więcej
Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji
Chmura wiedzy

Co raporty spółki publicznej mówią o Rosji

Często duże rosyjskie firmy mają zwyczajowe zwroty, odpowiadając na prośby mediów, prosząc je o komentarz na temat nowego prawa, komplikacji sytuacji geopolitycznej lub innych delikatnych kwestii. Możesz dowiedzieć się, co tak naprawdę myśli duży biznes, jest możliwe na podstawie raportów kwartalnych i rocznych, które firmy przygotowują wspólnie z niezależnymi audytorami dla SEC (amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych) i inwestorów.
Czytaj Więcej