Chmura wiedzy

12 cytatów na temat zrozumienia partnerów z serii The Good Wife

Serial „Dobra żona” rozpoczął się jako typowy melodramat: prokurator z Chicago został złapany z prostytutką, jego zdradzona żona próbuje przetrwać zdradę i uchronić dwoje dzieci przed stresem. Po 15 latach dekretu Alicia Florrick podejmuje pracę w kancelarii prawnej swojego kolegi z klasy, gdzie musi konkurować z młodymi absolwentami najlepszych amerykańskich szkół wyższych. Do czwartego sezonu historia zamienia się w epicką refleksję na temat wszystkich czterech gałęzi władzy w Ameryce, ich interakcji ze sobą oraz z biznesem.

- Czas spłaty zadłużenia zbiegł się z chwilą, gdy straciliśmy głównego klienta, przeżywamy poważny kryzys.

- Musisz przestać używać słowa „kryzys” i zacząć używać słowa „bankructwo”.

- Towarzysząc jego nielegalnej działalności, ryzykujemy utratę innych klientów.

- Nie przegramy. Pieniądze szanują inne pieniądze, szczególnie w takiej gospodarce.

Nasze zadłużenie wynosi 60 milionów USD, powstało głównie z powodu nieprzewidzianych okoliczności: utrata głównego klienta, opóźnienia w płatnościach, wykładniczy wzrost czynszów. Jeśli otrzymamy wsparcie naszych wierzycieli, spłata tego długu zajmie nam tylko pięć miesięcy.

Jako twój adwokat chciałbym spotkać się z tobą osobno. Konieczne jest omówienie ważnego tematu, który dotyczy personelu. Mówiąc najprościej, będziemy strzelać.

- Myślisz, że osiągnęliśmy już dno?

- Nie.

Bogaci otrzymują wiele za darmo: pokoje hotelowe, jedzenie, alkohol, samochody, komputery. To takie niesprawiedliwe! Biedni ludzie nie mogą sobie pozwolić na nic, ale dostaję rzeczy za darmo, które mogę kupić w setkach.

- Spotkałeś się z prawnikiem? Co powiedziałeś

- Zapytałem, czy warto przejąć od ciebie stanowisko partnera firmy. Uważa, że ​​sam powinienem zarządzać i podejmować decyzje.

- Tak, powiedział mi to samo. Wygląda na to, że nasz kumpel Clark zdobył umiejętności menedżerskie od Mao. Firma, jak mówi, bardzo ucierpiała pod twoim przywództwem, teraz potrzebuje męskiego szefa.

- Więc powiedział - mężczyzna?

- Cóż, dodałem to, aby cię zdenerwować.

Zapytałeś, dlaczego Clark nagle stał się niegrzeczny i szorstki. Czyta biografię Jobsa i myśli: skoro Jobs nazwał wszystko nonsensem i doszedł do sukcesu, to mi się uda. To minie.

- Za 10 minut oficjalnie ruszymy z 27 piętra. Tu jest smutno.

- Zwrócimy to. Przegrywając bitwę, wygrywamy wojnę!

- Tak, przegrywamy od czterech lat.

Jeśli potrzebujesz motywacji, zejdź na nasze dawne piętro. To lepsze niż kopnięcie w tyłek.

„Jak bankrut, Diana?”

- Słyszałem, że dostałeś łapówki, Leslie?

- Ile przynosi nam jego legalny interes? Pięć milionów rocznie? Narkotyki przyniosą 20.

„Myślałem, że chcemy trzymać się z dala od narkotyków ...”

„Chcieli, ale czasy są ciężkie”.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej