Chmura wiedzy

Business Geek: Projektanci o nowym iOS, płatnych listach do kosmitów i innych hitach tygodnia

10 najlepszych restauracji w Flavorwire
dla miłośników czytania

Publikacja dokonała przeglądu placówek gastronomicznych, w których najwygodniej jest łączyć jedzenie i czytanie. Należą do nich nowojorska rosyjska restauracja Onegin z luksusowymi wnętrzami w stylu XIX-wiecznego, Sankt Petersburg Gogol, w którym nawet menu jest podzielone na rozdziały, tokijska instytucja nazwana na cześć Alicji w Krainie Czarów, restauracja-biblioteka Les Éditeurs w Paryżu i inne. Możesz uzyskać pomysły na otwarcie własnej kawiarni lub restauracji.

Apparat: Rosyjscy projektanci o nowej wersji iOS

Po prezentacji siódmej wersji systemu operacyjnego dla Apple tylko leniwy nie mówił o jego nietypowym wyglądzie i płaskich przyciskach. Magazyn internetowy Apparat zapytał renomowanych rosyjskich projektantów, co myślą o nowym wyglądzie iOS i unikaniu skeuomorfizmu w projekcie. Recenzję uzupełnia 10 zabawnych skeczów na temat wyglądu nowego systemu.

University of Michigan: Sieci społecznościowe i narcyzm

Naukowcy z University of Michigan badali zachowanie narcystycznych ludzi, którzy są podatni na narcyzm i często szukają potwierdzenia własnego znaczenia na zewnątrz. Nic dziwnego, że podczas szybkiego rozwoju sieci społecznościowych ich liczba wzrasta. Jednocześnie, według naukowców, uczniowie skłonni do narcyzmu częściej używają Twittera jako ustnika, a użytkownicy sieci społecznościowych w średnim wieku o tych samych skłonnościach wolą Facebooka - tam możesz podzielić się informacjami o sobie z ukochanymi osobami z twojego kręgu.

Chris Hollindale: 3 czynniki, na które powinni zwracać uwagę pracownicy

Dla wielu firm technologicznych pracownicy są niezbędnym zasobem. Każdy dyskomfort lub problemy z pracownikiem mogą zrujnować cały projekt. Publikacja mówi o doświadczeniach startupu Hasty, który pomaga menedżerom stworzyć silny i zdrowy zespół. W szczególności jej założyciel Chris Hollindale radzi przede wszystkim zwracać uwagę na zdrowie ludzi, ich nastrój i sposób spędzania czasu.

Businessweek: Alien Message
za 99 centów

W poszukiwaniu cywilizacji pozaziemskich naukowcy od wielu lat wysyłają sygnały radiowe do różnych galaktyk w nadziei, że inteligentne istoty z innych planet je usłyszą i rozszyfrują. Nie otrzymano jeszcze odpowiedzi. Ale firma Lone Signal już zaczęła zarabiać na tych, którzy chcą wysłać wiadomość w kosmos. Wypożyczyła radioteleskop w Kalifornii i teraz zaprasza wszystkich do opowiadania o sobie kosmitom. Pierwsza wiadomość o długości 144 znaków jest bezpłatna, gdy wpłacasz depozyt w wysokości 99 centów.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky
Weekend

Tatarska elektronika, koncert IC3PEAK i wystawa El Lissitzky

Koncerty Na zdjęciu: „Chleb” Posh Isolation / Ascetic House / Janushoved gablota Potrójna prezentacja kultowych duńskich marek - Posh Isolation, Ascetic House i Janushoved - odbędzie się jako duża impreza. Gwiazdy wieczoru Lust For Youth wystąpią w zaktualizowanym składzie: miejsce Loke Rabek, który zagra w chorwackim Amorze, zajął Soho Rezanejad.
Czytaj Więcej
Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń
Weekend

Koncert Cold Cave, wyprzedaż w Tsvetnoy, najlepsze ujęcia Elle, turniej Beer Pong i 12 innych wydarzeń

PIĄTEK 24 października Pochmurny dzień: −3 Noc: −7 SOBOTA 25 października Pochmurny dzień: −2 Noc: −5 NIEDZIELA 26 października Pochmurno z polanami Dzień: 0 Noc: −5 24 października, piątek 19:30 Pokaz filmu „Sergey Kuryokhin” B W ramach nowego projektu wystawienniczego „Performance in Russia: Cartography of History” w „Garażu” zaplanowano program edukacyjny na temat wpływu performance na sztukę rosyjską.
Czytaj Więcej
Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio
Weekend

Rave „Nobel 2.2. Epilog”, „Historia niepisanego obrazu” w Ermitażu, wykład Vivian Del Rio

Wystawa „Historia niepisanego malarstwa” Kiedy: 7 maja - 24 lipca Gdzie: Foyer of the Hermitage Theatre (32 Palace Embankment) Koszt: 400 rubli W 1946 r. Rosyjski awangardowy artysta Vladimir Sterligov rozpoczął prace nad obrazem o odbudowie Ermitażu po wojnie. Ale nie dokończył go: dwa lata później rozpoczęła się „sprawa Leningradzka”, sytuacja polityczna stała się napięta, a wyczyn mieszkańców Leningradu uznano za ideologicznie zły.
Czytaj Więcej