Chmura wiedzy

Business Geek: kiepskie pomysły na lunch, milion wykładowców online i inne cotygodniowe hity

Najlepsze sklepy rowerowe Monocle

Strona opublikowała film o najlepszych sklepach rowerowych w Toronto, Zurychu i Buenos Aires. Tak więc Swiss Gorilla Urban Cycling przypomina warsztat zegarków, a Gallant Bicycles w Toronto to modny atelier, w którym zamiast stylu odzieży klienci mogą wybrać kształt ramy i kolor swojego przyszłego dwukołowego przyjaciela.

Pandodaily: pierwszy nauczyciel online, który został milionerem

Publikacja mówi o Scott Allen, pierwszym nauczycielu, który zarobił milion na nauczaniu online. Kwota potrąceń za lekcje programowania na stronie Pluralsight.com przekroczyła 1,8 miliona dolarów. Sam kręci wideo, skupiając się raczej na praktycznych umiejętnościach niż na teorii. W sumie Allen wyprodukował ponad 100 godzin samouczków wideo, podczas gdy on jest zaangażowany w swoją główną pracę - pisze programy dla klientów.

Szybka firma: 11 złych pomysłów na przekąskę w pracy

Firma Fast Company dowiedziała się, które produkty nie nadają się na lunch biznesowy. Na liście znajdują się ostre ryby, curry, popcorn z mikrofalówki, bekon, kapusta kimchi i inne ostre produkty, które powodują, że twoi koledzy są sfrustrowani i mogą negatywnie wpłynąć na twoją karierę.

Businessweek: Perspektywy dla sklepu internetowego Fab.com

Fab.com, sklep z wyposażeniem domu, został otwarty w Nowym Jorku zaledwie dwa lata temu. Teraz ma 650 pracowników, sprzedaje towary w 27 krajach, aw czerwcu inwestorzy wycenili go na miliard dolarów. W wywiadzie dla Businessweek jego inwestorzy i założyciele mówią o tym, jak obiecujący jest ten model biznesowy, biorąc pod uwagę, że zeszłoroczne przychody ze sklepu internetowego były o 20% niższe od prognoz, a niektórzy menedżerowie zrezygnowali.

Inc.: Jak stworzyć swoją stronę internetową, a nie spieprzyć jej

Publikacja mówi o tym, jak stworzyć odpowiednią stronę internetową - aby zwiększyć lojalność klientów, zamiast ich odstraszyć. Na przykład musisz ostrożnie traktować zagranicznych klientów, aby mogli znaleźć cenę w swojej walucie i określić zwykły rozmiar rzeczy. Ponadto nie powinieneś zapominać o swoich pracownikach: musisz pouczyć ich, jak działa strona, aby pomóc użytkownikowi, na przykład, przywrócić zapomniane hasło.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej