Chmura wiedzy

14 cytatów o wiecznych wartościach z filmu „Jerry Maguire” (Jerry Maguire)

Jerry Maguire, agent sportowy pracujący dla dużej firmy, przeżywa załamanie nerwowe, po czym decyduje się całkowicie zmienić podejście do prowadzenia biznesu. W dawnych czasach innowacyjne pomysły nie zakorzeniały się, Jerry został zwolniony, a wszystkich jego klientów zabrano. Z wyjątkiem jednego - wesołego, ale problematycznego amerykańskiego piłkarza. Bohater otwiera własną firmę, próbując zawrzeć opłacalny kontrakt dla swojego jedynego klienta. Równolegle ze sprawami zawodowymi buduje relacje z nową dziewczyną i jej synem, stopniowo przekształcając się z przebiegłego, pozbawionego kontroli menedżera w dobrą osobę.

Mój ojciec pracował w organizacji charytatywnej przez 38 lat. Na emeryturze powiedział: „Mogłoby dać krzesło i wygodniej”.

Sport to biznes. Dobra oczywiście nie wystarczy. Rozumiałem to przez długi czas, ale milczałem. W pogoni za dolarami często zamykasz oczy.

Nie mam wszystkich odpowiedzi. W moim życiu miałem tyle zwycięstw, ile porażek. Ale kocham moją żonę, kocham moje życie i życzę wam samych sukcesów.

Pamiętasz striptizerkę z baru na Laguna Beach? Pamiętasz jej imię? I pamiętam. Kwietnia Moim zadaniem jest pamiętać wszystkie dziwki, które masz. A wszystko to nie jest dla pieniędzy, ale dla was, głupców.

Kluczem do sukcesu w biznesie są relacje osobiste, przyjacielu.

Lubię cię, Jerry, i zostanę z tobą, ale ty coś dla mnie zrobisz. To bardzo osobiste, bardzo ważne, to motto mojej rodziny: pokaż mi pieniądze!

Cóż, ryby mają dobre maniery i zabiorę je do mojej nowej firmy. Może ktoś chce iść ze mną? Dokonamy desperackiej rewolucji w tym całkowicie zepsutym biznesie. Kto jest ze mną oprócz tego ... Flipper?

A jeśli zawiedziesz, uwierz, że jutro dostaniesz nową szansę.

Musisz wiedzieć, dlaczego nie masz milionów. Chodzi o to, że grasz jedną głową, bez duszy. Dusza pozostała w domu. W trakcie gry diabeł wie w twojej głowie: nie dał ci przepustki na czas, ma najlepszy kontrakt, ten wyglądał na zdziwionego. Twoi fani czują to wszystko. I zaciskasz zęby, bawisz się całym sercem i otrzymujesz kwant.

Uwielbiam rano wstawać, klaskać w dłonie i mówić: „Dzisiaj będzie wspaniały dzień!”

Pomóż mi pomóc!

Dopóki nie pokochasz ich wszystkich, nie możesz ich sprzedać.

Jeśli nic nie jest w sercu, głowa nie pomoże.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie
Skrzynie

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie

Nicholas Carr: Papierowa książka kontratakuje Pogłoski o śmierci papierowych książek są bardzo przesadzone - tym razem dowodzą tego pomysłu liczbami w rękach. Nicholas Carr, autor książki The Shallows: What Internet robi na nasze mózgi, cytuje badanie wykazujące, że w 2012 r. Sześciu na dziesięciu Amerykanów wykazywało brak zainteresowania pozyskaniem czytelnika.
Czytaj Więcej
Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia
Skrzynie

Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia

Nikolay Durov: Relacje byłego rzecznika VKontakte Vladislava Tsyplukhina z bratem Kremla założyciela VKontakte Pavlem Durovem Nikolayem na jego stronie w mediach społecznościowych, komentując publikację w VKontakte na temat współpracy VKontakte z Vladislavem Surkovem, zasugerował, że poprzedni rzecznik spółki Vladislav Tsyplukhin mógł prywatnie współpracować z Kremlem.
Czytaj Więcej
„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki
Skrzynie

„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki

Dmitry SOKOLOV-MITRICH Zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Russian Reporter” stał się centrum władzy Czy wiesz, jak rodzi się tajfun? Jest punkt wirowy, a następnie ziarnko piasku na ziarnko piasku, kropla na kroplę, zamienia się w huragan wielkiego podnoszenia. Oto typowa historia o tym, jak pierwsze strzały pojawiły się w przyszłym imperium poszukiwań, jak stwierdziła Ilya Segalovich: „Jeden chłopiec pracował w Akapit i miał bezdomnego przyjaciela, Wołodię Iwanow.
Czytaj Więcej