Chmura wiedzy

Business Geek: seminaria zombie, znalezienie w sobie lidera, najdroższe szkoły biznesu i inne hity tygodnia

Business Insider: 50 najdroższych prywatnych szkół w Ameryce

Publikacja opracowała listę prywatnych szkół i uczelni, które wymagają najwięcej pieniędzy na naukę. Mówimy o kwotach od 37 000 do 45 000 USD. Najdroższa była szkoła Lawrenceville, która daje uczniom większą swobodę podczas przechodzenia z klasy do klasy.

Przewodowy: trening komunikacji z zombie

Twórca serii The Walking Dead, studio AMC, wraz z Instructure i University of California, opracowało kurs edukacyjny oparty na popularnym programie telewizyjnym. Jego uczniowie poznają ciekawe fakty z fizyki, matematyki i fizjologii. Studenci rozpoczynający się w październiku wraz z czwartym sezonem serii dowiedzą się, jak rozprzestrzeniają się epidemie, jak nie panikować w przypadku apokalipsy zombie i jak zmieni się hierarchia społeczna w postapokaliptycznym świecie.

McKeon Forest: Jak zdobyć ognistych fanów produktu

Konsultant biznesowy Les McKeon opowiada o tym, jak sprawić, by konsumenci Twojego produktu stali się wielbicielami. Nie wystarczy zapewnić dobrą obsługę. Nabywcy motocykli Harley-Davidson uwielbiają tę markę, ponieważ czyni ją częścią grupy ludzi. Autor twierdzi, że prawie każda firma, nawet bardzo mała, może stworzyć taką społeczność wokół siebie.

Rachel Brown Sherl: Jak znaleźć w sobie przywódcę

Przedsiębiorca udziela porad, jak usłyszeć głos przywództwa w sobie. Aby to zrobić, musisz zrozumieć, jaki jest twój cel, wybrać wzorce do naśladowania spośród znanych liderów biznesu, sporządzić listę cech, które chciałbyś posiadać i cech, które musisz osiągnąć, aby uzyskać pozycję lidera. A potem - podejmij działania.

Mashable: Fake Book Covers
jak pakowanie

JamesBit, nowojorska firma, opublikowała swój nowy produkt w sklepie internetowym Etsy: okładki do gier, które wyglądają jak książki. Mają one pomóc użytkownikom w uporządkowaniu swoich kolekcji. Możesz wydrukować na nich dowolną nazwę, wysyłając ją do wydawcy pocztą elektroniczną.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Bariera językowa: wygodne sposoby nauki angielskiego
Chmura wiedzy

Bariera językowa: wygodne sposoby nauki angielskiego

Początek Jeśli z jakiegoś powodu nie uczysz się angielskiego w szkole i na studiach, warto zacząć od kilku podstawowych kursów. Na przykład najpierw posłuchaj kursu opracowanego zgodnie z metodologią słynnego amerykańskiego językoznawcy Paula Pimslera, a następnie przejdź przez kilka poziomów kursów Assimil. Dzięki wstępnemu kursowi audio Pimslera możesz nauczyć się 500 podstawowych słów niezbędnych do codziennej komunikacji (łącznie 2000), położyć podwaliny pod poprawną wymowę i przyzwyczaić się do techniki powtarzania interwałów, której prawie wszystkie usługi używają do nauki języka.
Czytaj Więcej
Jak stopiła się sieć: 5 podejść twórców Internetu, którzy zmienili świat
Chmura wiedzy

Jak stopiła się sieć: 5 podejść twórców Internetu, którzy zmienili świat

Dokładnie 25 lat temu, w marcu 1989 roku, specjalista techniczny CERN Tim Berners-Lee, pracując nad wewnętrznym systemem wymiany danych instytutu naukowego, zaproponował koncepcję rozproszonego systemu hipertekstowego, który zapewnia dostęp do powiązanych dokumentów na różnych komputerach. Ta technologia, która później zostanie nazwana World Wide Web, radykalnie zmieniła nasze pomysły dotyczące dostępu do informacji, komunikacji, prowadzenia działalności gospodarczej i po prostu życia we współczesnym świecie.
Czytaj Więcej
15 cytatów o grze na giełdzie z filmu „Oszustwo”
Chmura wiedzy

15 cytatów o grze na giełdzie z filmu „Oszustwo”

Wspomnienia o oszustach napisane w więzieniu są idealnym materiałem do scenariusza filmowego. Jest tu wszystko: spowiedź „małego człowieka” i refleksje na temat prawdziwej natury „ciasta” oraz kpina z iluzorycznej stabilności systemu gospodarczego. Wszystko to doprawione jest naprawdę intensywną akcją w postaci chaotycznego ruchu indeksów giełdowych w górę i w dół.
Czytaj Więcej