Chmura wiedzy

Business Geek: Girl Hacking iPhone 5S, Elon Musk Revelations and Other Hits of the Week

Reddit: mała dziewczynka ominęła skaner linii papilarnych na iPhonie 5S

Nowy iPhone 5S różni się od swoich poprzedników czytnikiem linii papilarnych Touch ID Sensor, który pomaga chronić gadżet przed nieautoryzowanym użyciem. Ale użytkownik strony Reddit napisał, że jego córeczka była w stanie obejść technologię opracowaną przez Apple, i opublikował zdjęcie potwierdzające. Mashable uważa, że ​​teraz korporacja jest zobowiązana zatrudnić dziewczynę do testowania nowych produktów.

Przedsiębiorca: instrukcja „Jak założyć firmę z 1500 $ w kieszeni”

Kalifornijski akcelerator startowy Założyciel przygotował infografikę z instrukcjami tworzenia firmy z kapitałem początkowym w wysokości 1 500. Główną radą jest jak najszybsze wprowadzenie produktu na rynek, co pozwoli ci sprawdzić trafność przedsięwzięcia przy minimalnych stratach. Infografika obejmuje 10 kroków: są punkty na rejestrację domeny, utworzenie bloga firmy i przetestowanie polityki marketingowej.

Inc.: Co startup powinien wiedzieć przed spotkaniem
z inwestorem

Magazyn Inc. przygotował wskazówki dla startupów, które jeszcze nie przeprowadziły pierwszego meczu przed inwestorem. Na przykład ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że może on nie wiedzieć wiele o rynku, na którym pracujesz. Aby to zrobić, w tym ograniczonym czasie, kiedy będzie cię słuchać, musisz przekazać mu niezbędne informacje. Ważne jest również, aby mowa nie była zbyt reklamowa. Oczywiste jest, że próbujesz się sprzedać, ale jeśli inwestorowi wydaje się, że próbujesz się w coś „dostać”, jest mało prawdopodobne, aby chciał zainwestować w to pieniądze.

Dmitry Navosha: Jak zmieni się rynek reklamowy po wyborach 8 września

Dmitry Navosha, współzałożyciel najpopularniejszego internetowego zasobu sportowego w Rosji Sports.ru, napisał na swoim Facebooku, że wybory odbywające się w niedzielę w rosyjskich regionach mogą mieć wpływ na rynek reklamowy. Wykazali, że kandydaci, którzy korzystali z Internetu zamiast tradycyjnych mediów w swoich kampaniach, byli w stanie osiągnąć dobre wyniki.

„Pozycje telewizji są podważane, co z całym swoim fantastycznym zasięgiem nie może być dłużej uważane za skuteczne narzędzie wywierania wpływu na aktywnych ekonomicznie odbiorców (przypomnijmy o korelacji między tą aktywnością a głosowaniem na kandydatów ignorowanych przez telewizję, która łamie status quo)”, pisze Navosha .

Business Insider: 11 cytatów Elona Muska

Współzałożyciel PayPala, Tesli i Space X Elon Musk od dawna jest uznawany za guru innowacji i przedsiębiorczości. Business Insider zebrał 11 zapierających dech w piersiach cytatów z wywiadu. W jednym z nich mówi, że prawdziwie innowacyjnemu biznesowi zawsze towarzyszą awarie, a jeśli ich nie ma, oznacza to, że idziesz już pokonaną drogą. Lub na przykład: „Moim największym błędem jest prawdopodobnie to, że przywiązuję wielką wagę do talentu danej osoby, a nie do jej osobistych cech. Chociaż ważne jest, aby dana osoba miała dobre serce”.

Obejrzyj wideo: New Homeowner Checklist & Project Costs. Home Hacks (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej