Chmura wiedzy

Seks przez telefon: 5 udanych aplikacji mobilnych dla dorosłych

Aplikacje erotyczne na smartfony zyskały większą uwagę opinii publicznej, ale aby dotrzeć do konsumenta, ich twórcy muszą desperacko walczyć. Autorzy aplikacji Bang With Friends, która pozwala znaleźć partnera seksualnego wśród znajomych na Facebooku, rozpoczęli wojnę z Apple. Korporacja zdecydowała, że ​​jest zbyt wulgarna i usunęła ją z App Store. Ostatnio programiści zmienili nazwę aplikacji: teraz nosi nazwę Down i jest nadal dostępna dla użytkowników.

Czasami dochodzi do skandali. Kilka dni temu w San Francisco na konferencji TechCrunch Disrupt zamieszały dwa projekty: Titstare i Circle Shake. Pierwszy to album ze zdjęciami, który zawiera zdjęcia mężczyzn spoglądających na kobiecy dekolt. Druga to gra, w której musisz jak najbardziej potrząsnąć iPhone'em, a następnie porównać swoją amplitudę z wynikami innych użytkowników. Wydaje się, że to nic, ale gdy programista przedstawił aplikację, zaczął nią potrząsać, aby przypominała masturbację. Użytkownicy Twittera, którzy oglądali transmisję z konferencji, potępili ten incydent. TechCrunch był zmuszony przeprosić przez długi czas, a nawet wyraził przekonanie, że aplikacje te nie zostaną wydane.

Nadzieje i obawy zgromadziły aplikacje seksualne, które pomimo wszystkich trudności dotarły do ​​użytkownika i zdobyły jego miłość.

Arkusze kalkulacyjne

Arkusze kalkulacyjne Aplikacja na iPhone'a zbiera najbardziej szczegółowe statystyki dotyczące seksu. Wystarczy uruchomić aplikację i pozostawić cichy świadek radości z telefonu. Po zakończeniu procesu możesz sprawdzić jego czas trwania, prędkość i rytm obu wartości, poziom hałasu - na przykład liczbę decybeli w szczycie. W zależności od wskaźników miłośnicy otrzymują punkty. Na przykład aplikacja szybkiego porannego seksu ocenia na 10 punktów, długi niedzielny seks - o 20.

Twórca aplikacji, Tyler Ilik, przyznaje, że on sam uwielbia eksperymenty. I po prostu nie traci swojego iPhone'a, więc nic dziwnego w tym, że stał się częścią życia seksualnego.

Aplikacja odbiera dane przez wbudowany akcelerometr i mikrofon telefonu. Nie nagrywa ani wideo ani audio i obiecuje zachować wszystkie otrzymane informacje w tajemnicy.

W App Store kosztuje 2,99 USD. Film o aplikacji pojawił się na YouTube w czerwcu i ma teraz ponad 275 000 wyświetleń.

Drapieżnik

Dr Chris Calligan z Toronto stworzył The Predicktor, który pozwala poznać długość męskiego członka, zanim zdejmie spodnie. Liczba ta pochodzi z danych fizycznych: wzrost, rozmiar stopy, długość palca, a nawet orientacja seksualna (uważa, że ​​homoseksualiści są dłużsi niż heteroseksualiści). Wynikową długość można porównać ze średnią w twoim kraju lub z wydajnością gwiazd porno.

Lekarz mówi, że jest już zmęczony pacjentami z zespołem małego penisa: niektórzy mężczyźni są pewni, że ich godność jest niższa niż średnia, nawet jeśli nie jest. Uważa, że ​​porównując ich wymiary z innymi, przestaną być skomplikowane. Inną funkcją aplikacji jest edukacja. Calligan zapewnia, że ​​wielu dorosłych nie zna podstawowych informacji na temat aktywności seksualnej, a Predicktor obiecuje wypełnić te luki. Chociaż aplikacja jest dostępna tylko na Androida (kosztuje 30 rubli) i BlackBerry 10.

Kahnoodle

Aplikacja Kahnoodle została zaprojektowana tak, aby wprowadzać elementy nowości do związków ustalonych i zapracowanych par. Proces odbywa się w formie gry. Konieczne jest wskazanie, co i kiedy chcesz, a partner otrzyma powiadomienie push we właściwym czasie. Przygotuj się, że wkrótce otrzymasz powiadomienie „Uprawiaj seks” ze szczegółowymi praktycznymi instrukcjami. Aktywność jest nagradzana punktami, a punkty pomogą uzyskać prawdziwe romantyczne nagrody. Twórca aplikacji, Zuheira Scott Washington, powiedziała, że ​​sama była wcześniej rozczarowana związkiem, który stracił dawną świeżość, a po wydaniu swojej gry takie problemy nie występują. Aplikacja została uruchomiona w 2011 roku na iPnone, a wkrótce zostanie wydana wersja na Androida.

Rodzice, nastolatki i seks

Australijska psycholog Sarah Calley wraz ze studentami Swinburne University of Technology wydała Parents, Tweens & Sex, aplikację, która wyjaśnia, jak rozmawiać o seksie z 10–13-latkami. Aplikacja jest pełna przypadków psychologicznych, ale najciekawsza jest sekcja dla dzieci. Na przykład ma test, który pozwala niedoświadczonemu dziecku zrozumieć, że flirtuje z nim. Dla chłopców istnieje sekcja „Gotowi czy nie?”, Z której muszą zdać sobie sprawę, czy nadszedł czas, aby rozpocząć życie seksualne. Ta cudowna aplikacja kosztuje 9,49 USD.

ICondom

Taką inspirowaną życiem scenę można znaleźć w prawie każdej komedii romantycznej: para uprawia seks, ale nie ma pod ręką prezerwatywy, a noc miłości opóźnia się do lepszych czasów. Aby rozwiązać ten problem raz na zawsze, opracowano aplikację iCondom. Za pomocą geolokalizacji określa najbliższy całodobowy punkt sprzedaży prezerwatyw. Aplikacja ma charakter międzynarodowy i aby umieścić na mapie maksymalną liczbę punktów sprzedaży, wszyscy nowi użytkownicy proszeni są o wskazanie co najmniej jednego sklepu, w którym zostały zakupione.

Aplikacja jest darmowa, uruchomiona w 2011 roku przez programistę TeeDeeDam. Partnerem aplikacji była MTV, która w ten sposób zwalcza rozprzestrzenianie się HIV i AIDS.

Obejrzyj wideo: Calling All Cars: Ice House Murder John Doe Number 71 The Turk Burglars (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Chris Stevens „App Store Millionaires”
Skrzynie

Chris Stevens „App Store Millionaires”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najciekawsze momenty. Tym razem czytamy książkę słynnego dewelopera Chrisa Stevensa o tym, jak wygląd AppleStore wpłynął na życie zwykłych użytkowników i programistów, zamieniając niektórych z nich w milionerów, a innych w bankructwo.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej