Chmura wiedzy

Business Geek: fałszywe recenzje, tanie loty, piękne gry mobilne i inne hity tygodnia

Inc .: Dlaczego nie kupić opinii online

Niedawno sąd w Nowym Jorku nakazał 19 firmom, które niewłaściwie wykorzystały płatne recenzje w Internecie, zapłacenie grzywny w wysokości 350 000 USD. Publikacja mówi o tym, dlaczego firmy nie powinny płacić fałszywych pochwał, nawet jeśli nie zostaną ukarane grzywną. Te recenzje są o wiele bardziej wartościowe, a jeśli usługa jest dobra, użytkownicy nie wahają się powiedzieć o tym znajomym. Jednocześnie możesz poprosić szczególnie zadowolonych klientów o napisanie o tobie recenzji na stronie - nie ma w tym nic złego, pisze gazeta.

Business Insider: 9 niesamowitych mało znanych technologii

Publikacja pisze o tym, jakie mało znane technologie mogą znacząco zmienić ludzkie życie w przyszłości. Na przykład naukowcy pracują nad nanofiltrem, który zamienia wodę morską w wodę pitną, oraz mikroczipem, który może zwalczać raka na poziomie DNA, a zastosowanie grafenu w samochodach elektrycznych sprawi, że będzie on znacznie wygodniejszy w użyciu.

Businessweek: jak znaleźć najtańsze loty

Byli wiceprezesi Continental Airlines i American Airlines Bill Brugner i Scott Nason zdradzają tajemnice kupowania tanich lotów. Nowoczesne ceny w lotnictwie to złożony algorytm matematyczny uwzględniający różne kategorie pasażerów. Czasami bilety na jeden lot sprzedawane są po 20 różnych cenach. Byli menedżerowie linii lotniczych radzili, aby nie czekać zbyt długo na idealne oferty i kupować bilet, który wydaje się odpowiedni dla ceny, ponieważ ceny zwykle rosną przed datą wylotu.

Jeff Bezos: Jak zostanie sprzedany nowy ogień Kindle

Amazon wkrótce wprowadzi swój nowy tablet Kindle Fire, który będzie kosztował od 139 do 379 USD. Dyrektor generalny Jeff Bezos powiedział Businessweek o planach przejęcia rynku komputerowego i sierpniowym zakupie Washington Post. Ponadto przyznał, że stara się uczestniczyć we wszystkich projektach firmy, w których może być przydatny. Ale jednocześnie woli przekazać część zadań wymagających konkretnej wiedzy. Na przykład raz na spotkaniu w sprawie polityki podatkowej w Japonii nagle zdał sobie sprawę, że był raczej słabo zorientowany w tej sprawie, więc wolał odejść z biura.

Mashable: 10 najpiękniejszych gier mobilnych

Publikacja dokonała wyboru najbardziej nietypowych aplikacji do gier mobilnych. Lista zawiera: ponurą czarno-białą grę Limbo, Machinarium - o przygodach robota marzącego o powrocie do domu, grę o podstawach ewolucji i doboru naturalnego Osmos i The Walking Dead, stworzoną na podstawie komiksów o zombie, które stały się podstawą słynnej serii.

Shawn Graham: Dlaczego za każdym logo powinna kryć się historia

Konsultant biznesowy napisał w Fast Company kolumnę o tym, dlaczego narysowanie pięknego obrazu nie wystarczy, aby stworzyć piękne logo. W takim przypadku znajdziesz się w niezręcznej sytuacji, gdy zapytasz, co to znaczy. W pracach najlepszych projektantów każda linia i każdy kolor ma znaczenie i służy konkretnemu celowi.

Obejrzyj wideo: Section 3 (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie
Skrzynie

Maniak biznesu: Co się stało podczas wakacji - oferty, badania, opinie

Nicholas Carr: Papierowa książka kontratakuje Pogłoski o śmierci papierowych książek są bardzo przesadzone - tym razem dowodzą tego pomysłu liczbami w rękach. Nicholas Carr, autor książki The Shallows: What Internet robi na nasze mózgi, cytuje badanie wykazujące, że w 2012 r. Sześciu na dziesięciu Amerykanów wykazywało brak zainteresowania pozyskaniem czytelnika.
Czytaj Więcej
Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia
Skrzynie

Business Geek: wizy dla startupów, 104-letni bloger, skandal z Durovem i inne hity tygodnia

Nikolay Durov: Relacje byłego rzecznika VKontakte Vladislava Tsyplukhina z bratem Kremla założyciela VKontakte Pavlem Durovem Nikolayem na jego stronie w mediach społecznościowych, komentując publikację w VKontakte na temat współpracy VKontakte z Vladislavem Surkovem, zasugerował, że poprzedni rzecznik spółki Vladislav Tsyplukhin mógł prywatnie współpracować z Kremlem.
Czytaj Więcej
„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki
Skrzynie

„Yandex.Book”: 7 powodów udanego uruchomienia wyszukiwarki

Dmitry SOKOLOV-MITRICH Zastępca redaktora naczelnego czasopisma „Russian Reporter” stał się centrum władzy Czy wiesz, jak rodzi się tajfun? Jest punkt wirowy, a następnie ziarnko piasku na ziarnko piasku, kropla na kroplę, zamienia się w huragan wielkiego podnoszenia. Oto typowa historia o tym, jak pierwsze strzały pojawiły się w przyszłym imperium poszukiwań, jak stwierdziła Ilya Segalovich: „Jeden chłopiec pracował w Akapit i miał bezdomnego przyjaciela, Wołodię Iwanow.
Czytaj Więcej