Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak firma Cisco straciła miliardową umowę z Amazonem

W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Co sprawiło, że korporacja weszła na nowy rynek? Okazuje się, że przyczyną była nieudana umowa z Amazonem. Internetowy gigant miał kupić sprzęt do budowy sieci wartej miliardy dolarów, ale odmówił i wykorzystał technologię SDN, wydając zaledwie 11 milionów dolarów, dlatego Cisco zdecydowało się podążać ścieżką postępu.

Mashable: Jakie pytania nie są tego warte
poprosić o wywiad

Publikacja opublikowała kolejny wybór porad dla osób poszukujących pracy. Mówi w nim o tych pytaniach, których nie należy zadawać pracodawcy, aby nie popsuć sobie wrażenia. W szczególności nie musisz pytać, co robi firma (najlepiej dowiedzieć się z wyprzedzeniem) i jaka będzie pensja (należy poczekać, aż sam pracodawca poruszy ten temat).

Businessweek: Dlaczego program IT Obamy zawiódł

Prezydent USA Barack Obama jest prawdziwym maniakiem. Nie rozstaje się ze swoim iPadem i bez względu na to, co myśli o tym służba bezpieczeństwa. Kiedy doszedł do władzy, mianował szefów departamentów technologii i informacji, których wcześniej nie było w Białym Domu, i próbował zwiększyć otwartość informacji rządowych. Ale potem coś poszło nie tak, a innowacje nie były tak wygodne dla użytkowników. Publikacja analizuje błędy prezydenta.

Przewodowy: najbardziej niebezpieczny transport publiczny

Strona opublikowała wybór zdjęć najniebezpieczniejszych rodzajów transportu publicznego na świecie. Przygotuj je - kolejka linowa w Wenezueli, odwrócona kolej w Niemczech, stacja duchów w Paryżu, a także metro w Korei Północnej.

Inc .: Jak zarobić miliony na kostiumach na Halloween

Amerykańscy konsumenci wydają 7,5 miliona dolarów na przygotowania do nocy grozy, która trwała od 31 października do 1 listopada. To drugi wskaźnik po Bożym Narodzeniu. Publikacja mówi o rodzinie z Queens w stanie Nowy Jork, która założyła Rubie's w 1951 roku. Teraz w strojach karnawałowych zarabia 100 milionów dolarów rocznie, sprzedając je w 15 krajach. Ale wszystko zaczęło się od małego sklepu.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych
Ludzie w mieście

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych

Strumienie gier komputerowych - lub transmisje z procesu gry z komentarzami samego gracza w Internecie - od dawna są znane w społeczności graczy, ale stały się stosunkowo popularne wśród szerokiej publiczności. Jednym z katalizatorów popularyzacji tego rodzaju rozrywki w sieci była streamerka Karina, ładna miniaturowa dziewczyna, która zasłynęła w sieciach społecznościowych ze względu na jej surowy, a nawet agresywny sposób komunikowania się z widzami.
Czytaj Więcej
Kto buduje stadion Zenit Arena
Ludzie w mieście

Kto buduje stadion Zenit Arena

W Petersburgu nadal budują stadion na półfinały Mistrzostw Świata 2018. Na tle ogólnego niezadowolenia mieszkańców miasta i masowych zarzutów w mediach, Życie wokół spotkało tych, którzy pracują nad projektem każdego dnia, i zapytało, jak wpływa na nie tło informacyjne i dlaczego mieszkańcy naprawdę potrzebują Zenit Arena.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej