Chmura wiedzy

Business Geek: pytania dla kandydatów od znanych prezesów, reklamy roku i inne hity tygodnia

Forbes: Czym był Snowden

Byli koledzy Edwarda Snowdena opowiedzieli pracownikom publikacji o tym, jak pamiętali człowieka, który ujawnił tajemnice amerykańskich służb wywiadowczych. Według nich był to utalentowany maniak, który wbrew wymaganiom stroju poszedł do pracy w bluzie. Często łapał błędy w systemie bezpieczeństwa IT oprogramowania NSA. Nawiasem mówiąc, wiele błędów zidentyfikowanych przez Snowdena nie zostało naprawionych do dnia dzisiejszego.

Inc .: 5 trendów 2014 roku w sieciach społecznościowych

Publikacja opracowała listę trendów w sieciach społecznościowych, które pojawią się w nadchodzącym roku. Wśród nich - potrzeba zapłaty za promocję ich treści, miliard użytkowników na Twitterze, rosnący wpływ przepływów wiadomości i znaczenie bycia w sieciach społecznościowych dla każdej firmy.

Business Insider: jakie pytania
Prezes poprosił o wywiady

Wybór trudnych pytań zadawanych podczas wywiadów przez znanych dyrektorów firmy. W szczególności Tony Shay z Zappos prosi wnioskodawcę o ocenę ich dziwności w skali 10-punktowej, Simon Anderson z DreamHost pyta, kiedy rozmówca zdał sobie sprawę, że może zrobić coś znaczącego, a Mark Barrows z Contour - o tym, kto po raz ostatni zwolnił kandydata ubiegającego się o stanowisko kierownicze.

Mashable: najbardziej nękane przyjęcia
w filmach startowych

Jan Lomme, współzałożyciel Thinkmojo, który pomaga start-upom kręcić swój pierwszy film promocyjny, przyznaje, że ma dość zwykłych klisz. Publikacja opracowała listę najbardziej zhackowanych przyjęć w 2013 roku. W szczególności jest to obecność biodrówek w kadrze, imitacja dziecięcych kreskówek i zwrot „To taka osoba i ma problem, który możemy rozwiązać”.

Fast Company: 20 najważniejszych wydarzeń roku
w reklamie

Kolejną listą noworoczną są kampanie reklamowe, które są najbardziej zapamiętane w tym roku. Wśród nich znajduje się klip wideo z rysunkami Dove, rampy od IBM, słynny sznur Van Damme między dwoma ciężarówkami Volvo, a także nowy wynalazek sprzedawców, hybryda pączka i rogalika - kronat.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej