Chmura wiedzy

Business Geek: interfejsy roku, Airbnb Birdhouses, Missing Amazon Parcels i inne cotygodniowe hity

Inc.: O czym myślą właściciele szybko rozwijających się firm?

Publikacja przeprowadziła ankietę właścicieli szybko rozwijających się firm, aby dowiedzieć się, co myślą o sytuacji w kraju, jak oceniają swoje sukcesy w ubiegłym roku i jak widzą swoją przyszłość. Większość z nich radziła sobie dobrze, a 37% dobrze. Przede wszystkim martwią się o wartość swojego biznesu, a przede wszystkim o płace. Oczekują, że sytuacja w amerykańskiej gospodarce poprawi się nieznacznie w przyszłym roku.

Business Insider: Jakie było Apple we wczesnych latach

Young Jobs i Woźniak śmieją się z czegoś, pracując w garażu, pierwsi pracownicy firmy pozują na tle pudeł z Apple II, ale z planu biura, z którego wynika, że ​​założyciele firmy siedzieli w tym samym biurze z pięcioma pracownikami. Publikacja opublikowała zdjęcia z pierwszych lat Apple i napisała o tym, jak to wszystko się zaczęło.

Mashable: co zrobić, gdy zamówienie z Amazon zostanie utracone w Sylwestra

Okazuje się, że problem zwiększenia liczby paczek w sylwestra dotyczy nie tylko użytkowników rosyjskiej poczty. Strona przygotowała instrukcje dla tych, którzy nie otrzymali zamówienia ze sklepu internetowego Amazon w świątecznym zamieszaniu. Musisz spojrzeć na śledzenie paczki i, jeśli to konieczne, skontaktować się z przedstawicielami UPS.

Przewodowe: Amazing Birdhouse Airbnb Apartments

W prywatnej usłudze wynajmu można znaleźć 550 000 mieszkań na całym świecie. Wśród nich są bardzo imponujące apartamenty: w szczególności domek na drzewie, przyczepa w terenie i inne. Niedawno firma rozpoczęła kampanię Birdbnb, podczas której artyści budowali repliki tych mniejszych domów dla ptaków.

Szybka firma: najlepsze interfejsy roku

Publikacja przypomniała najbardziej niezwykłe interfejsy użytkownika opracowane przez projektantów w ubiegłym roku. Wśród nich znajduje się „kiełkujący” wyświetlacz z MIT, pierścienie parowe z wiatrówki Disney Research, a także wyświetlacz Microsoft, który maluje ścianę domu zgodnie z tym, co dzieje się na ekranie.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej