Chmura wiedzy

Business Geek: Hunters Immortality, Doctor Jobs Tips i inne cotygodniowe hity

„Lenta.ru”: Jak ludzie szukają nieśmiertelności

Publikacja opublikowała świetny materiał o ludziach próbujących przezwyciężyć starzenie się i śmierć. W szczególności mówimy o „pierwszym cyborgu” Nigel Ekland, który otrzymał protezę od RSLSteeper po urazie przemysłowym. Mikroprocesor w nim pozwala wykonywać precyzyjne ruchy sztucznymi palcami. Ponadto artykuł mówi o futurystyce Kurzweilu, „człowieku z głosem Christophera Walkena, którego palce są splecione złotymi pierścieniami, jak pianista Liberace”, który przewiduje, że za 10 lat średnia długość życia wzrośnie do półtora wieku.

Inc .: 7 sposobów na rozpoczęcie wspaniałego dnia

Jak przyjść do pracy, by robić papugę i cieszyć się przy każdej pogodzie? Aby to zrobić, musisz poprawnie rozpocząć dzień. Publikacja zaleca sporządzenie planu wieczorów, a rano spędzić 15 minut na medytacji i czytaniu inspirujących książek, a także zastąpić zwykłą mocną kawę zieloną herbatą.

Business Insider: 19 trudnych rzeczy
na drodze do sukcesu

Lista trudnych rzeczy, które musisz zrobić, aby odnieść sukces, to: nawiązywać połączenia, których nie chcesz wykonywać, wstawać wcześniej niż chcesz, dbać o innych bardziej niż siebie, dawać więcej niż otrzymywać, inwestować w siebie, gdy nikt nie Nie zgadzam się na to i wiele więcej. Istnieje jednak możliwość, że ludzie sukcesu nigdy nie czytali takich list i po prostu robili to, co uważali za konieczne.

Przewodowe: Porady zdrowotne od osobistego lekarza Steve'a Jobsa

David Agus od wielu lat jest lekarzem Apple. Uważa się, że to on przekonał go, aby stale nosił czarny golf. W swojej książce dał 65 wskazówek, jak poprawić jakość swojego życia. Wśród nich piją kawę, uśmiechają się, jedzą dania z ryb z północy, piją wino przy obiedzie i biorą aspirynę dla dzieci, która w małych dawkach zmniejsza ryzyko raka i zawałów serca. Publikacja mówi o tym niesamowitym doktorze.

Szybka firma: najdziwniejsze zawody, które pojawią się w 2014 roku

Wraz ze zmianami w gospodarce i wynalezieniem nowych urządzeń zmieniają się również zawody, które są poszukiwane na rynku pracy. W tym roku, zgodnie z prognozą publikacji, będą wolne miejsca dla sprzedawcy legalnej marihuany, handlowca kryptowalutami, pracownika fabryki Foxconn w USA i eksperta od bezpieczeństwa dronów.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Chris Stevens „App Store Millionaires”
Skrzynie

Chris Stevens „App Store Millionaires”

H&F studiuje jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej najciekawsze momenty. Tym razem czytamy książkę słynnego dewelopera Chrisa Stevensa o tym, jak wygląd AppleStore wpłynął na życie zwykłych użytkowników i programistów, zamieniając niektórych z nich w milionerów, a innych w bankructwo.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej