Chmura wiedzy

Business Geek: Historia sieci Tor, popularne powiadomienia, idealne warzywa i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak czerpać wielkie korzyści z mentoringu

Publikacja publikuje kilka przydatnych wskazówek dla początkujących biznesmenów, którzy chcą znaleźć mentora, a także tych, którzy są gotowi uczyć młodych ludzi. Autor mówi, że ważne jest nie tylko uczenie się od innych, ale także dzielenie się własnym doświadczeniem. Rozpoczynając poszukiwania mentora biznesowego, musisz jasno zrozumieć, jaki cel chcesz osiągnąć. Podczas pracy ze startupami ważne jest, aby nie zostać dla nich szefem i nie przytłaczać ich dużą ilością porad.

Business Insider: najbardziej przereklamowane miejsca na relaks

Po ferii zimowych wielu wraca do domu z wrażeniami, z których niektóre są dalekie od przyjemnych. Aby uniknąć rozczarowania, możesz przeczytać artykuł o zbyt drogich kurortach i jakie są dla nich alternatywy. W szczególności autorzy nie zalecają wyjazdu do Montrealu, ale lepiej wybrać Quebec, odwiedzić Grenadę zamiast Bahamów, a także woli Filipiny od znanej Tajlandii.

Businessweek: Jak działa anonimowy
Sieć Tor

W czasopiśmie opublikowano duży artykuł na temat tego, w jaki sposób anonimowa sieć Tora sprzeciwia się pragnieniu rządów kontrolowania działań użytkowników w Internecie. Zaskakujące jest to, że Tor jest w dużej mierze projektem państwowym: w 2012 r. Ponad połowa dochodów z jego projektów, czyli 1,24 mln USD, pochodziła z dotacji od rządu USA. W artykule możesz znaleźć historię kierowników Tora o tym, jak oni działają.

Mashable: najpopularniejsze powiadomienia

Nowa fobia rozprzestrzenia się na całym świecie z wielką prędkością - FoMO (od angielskiego strachu przed zagubieniem - „strachu przed zagubieniem czegoś”). Publikacja wykazała, które powiadomienia push są najbardziej popularne wśród użytkowników smartfonów. Wśród nich są nieodebrane połączenia i SMS-y, nowe listy i aktualizacje aplikacji, wiadomości z sieci społecznościowych i prognozy pogody.

Przewodowe: nowe warzywa starą metodą

Dzisiaj coraz więcej osób nie chce kupować plastikowych, genetycznie modyfikowanych warzyw. Są skłonni przepłacać za produkty z certyfikatem ekologicznym uprawianym bez użycia nawozów. Ale takie warzywa są dość wrażliwe na szkodniki i mają mniej przyjemną prezentację. Specjaliści Monsanto znaleźli sposób, aby zadowolić miłośników przyrody, tworząc nowe odmiany roślin metodą selekcji stosowaną od tysięcy lat. Dzięki temu możesz tworzyć prawie idealnie wyglądające warzywa bez ingerencji w ich genetykę.

Szybka firma: Co Apple może zadowolić programistów

Publikacja pisze o tym, jakie zmiany w platformie dla programistów mogą zrobić Apple. Na przykład fajnie byłoby dać użytkownikom możliwość przetestowania aplikacji przed zakupem. Podczas gdy są zmuszeni kupić kilka, aby znaleźć to, co jest wygodne. Zmusza to programistów do pobierania niższych cen za swoje produkty. Byłoby również miło skonfigurować usługę iCloud.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej