Chmura wiedzy

10 cytatów o ambicjach z filmu „Working Girl” (Working Girl)

1988 Amerykański film o tym, jak robić wielkie interesy bez sukcesu i statusu społecznego i jak osiągnąć sukces w świecie biznesu. Tess McGill wpadła na pomysł, aby zainwestować w jednego z klientów jej firmy, ale kierownik dał jej własny pomysł. Dziewczyna próbuje przywrócić sprawiedliwość, komunikując się bezpośrednio z partnerami, podczas gdy jej szef jest w szpitalu.

Nie mogę uciec z imprezy, którą sam zorganizowałem. Teraz, jeśli poświęcisz mnie planom handlu nieruchomościami linii lotniczych ...

Nie pluj w studni. Dziś jest najmłodszym piekłem, a jutro głównym członkiem.

Trask Industries chce inwestować w media. Myślałem o tym i nagle przyszło mi do głowy, że to powinno być radio. Oczywiście radio nie jest tak prestiżowe jak telewizja, ale pod względem liczby jest znacznie więcej stacji radiowych niż stacji telewizyjnych. Ponadto Trask nie ma siły radzić sobie z tak poważnymi konkurentami, jak Japończycy.

Na tym świecie nic, czego chcesz, nie powstaje samo z siebie. Naucz się zmuszać, ucz się ode mnie. Wtedy dostajemy to, na co zasłużyliśmy.

Relacje biznesowe zależą od fryzury biznesowej.

- Musimy je nacisnąć. Połóż je na kolanach. Będziemy mieć je z naszych rąk. Co powiesz

- chcę się napić

Jesteś pierwszą kobietą, która ubiera się jak kobieta na tak cholerne sposoby, i nie myśl o tym, jak ubierałby się mężczyzna, gdyby był kobietą.

- Wszystkie te sztuczki są takie nudne.

„Nigdy bym nie pomyślał.”

- Moc dla ludzi?

- Moc dla ludzi!

Moja głowa jest w interesach, a moje ciało w miłości.

„Tess, to jest biznes”. Zakopmy siekierę wojny, cipkę.

- Zamknij siekierę, wiesz gdzie! I ogólnie, odsuń się.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych
Ludzie w mieście

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych

Strumienie gier komputerowych - lub transmisje z procesu gry z komentarzami samego gracza w Internecie - od dawna są znane w społeczności graczy, ale stały się stosunkowo popularne wśród szerokiej publiczności. Jednym z katalizatorów popularyzacji tego rodzaju rozrywki w sieci była streamerka Karina, ładna miniaturowa dziewczyna, która zasłynęła w sieciach społecznościowych ze względu na jej surowy, a nawet agresywny sposób komunikowania się z widzami.
Czytaj Więcej
Kto buduje stadion Zenit Arena
Ludzie w mieście

Kto buduje stadion Zenit Arena

W Petersburgu nadal budują stadion na półfinały Mistrzostw Świata 2018. Na tle ogólnego niezadowolenia mieszkańców miasta i masowych zarzutów w mediach, Życie wokół spotkało tych, którzy pracują nad projektem każdego dnia, i zapytało, jak wpływa na nie tło informacyjne i dlaczego mieszkańcy naprawdę potrzebują Zenit Arena.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej