Chmura wiedzy

10 cytatów o męstwie z filmu „Dallas Buyers Club” (Dallas Buyers Club)

on Woodruff (Matthew McConaughey) mieszka w Teksasie, pracuje jako elektryk, przemawia na rodeo, non-stop pali i pije, gardzi stanem i gejami. Po wypadku trafia do szpitala, gdzie nagle dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory i został mu tylko miesiąc. Jedyne, co może przedłużyć jego życie, to nielegalne narkotyki. Zaczyna je transportować do Ameryki i sprzedawać innym ciężko chorym pacjentom.

Na podstawie twojego stanu i analizy oszacowaliśmy, że masz około 30 dni na uporządkowanie swoich spraw.

Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak rozczarowany powinien być, gdy jego syn jest gliną.

„Nie czujesz się szalony, kiedy widzisz ludzi mówiących o uzdrawianiu chorych i mieniących się złotymi Rolexami?” Co wiedzą o leczeniu pacjentów?

„Są przedstawicielami farmaceutycznymi, a nie lekarzami”. I czy ci się to podoba, czy nie, to jest biznes.

Jedynymi osobami, które pomaga AZT, są ci, którzy ją sprzedają.

„Czy rozumiesz, że sprzedaż nielegalnych tabletek jest przestępstwem?” Jeśli okaże się, że sprzedajesz te pigułki, na bardzo długi czas trafisz do więzienia, ojcze.

„Każda pigułka w tych pudełkach jest tylko dla mnie.” Moje życie zależy od nich, synu.

Nie sprzedaję już tabletek, sprzedaję członkostwo i rozdaję je za darmo. 400 USD miesięcznie - i otrzymujesz wszystkie potrzebne leki.

Zarejestruj się tutaj. Nie ponosimy odpowiedzialności za otrzymywane leki. Jesteście martwi i jesteście martwi, to są wasze problemy, nie nasze.

W Nowym Jorku jest grupa pedałów, którzy tworzą takie miejsca spotkań, jak ten. Tam podniosłem swój pomysł. Witamy w Dallas Buyers Club.

- Ta osoba mówi, że w klubie na Florydzie kupujący są tańsi.
„Cóż, powiedz mu, żeby upadł ten cholerny słoneczny stan!”

Pomagamy pięciokrotnie większej liczbie osób niż klinikom. Umiera tu tylko co dziesiąty.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych
Ludzie w mieście

Serpentyny - jak zarabiać na transmisjach gier komputerowych

Strumienie gier komputerowych - lub transmisje z procesu gry z komentarzami samego gracza w Internecie - od dawna są znane w społeczności graczy, ale stały się stosunkowo popularne wśród szerokiej publiczności. Jednym z katalizatorów popularyzacji tego rodzaju rozrywki w sieci była streamerka Karina, ładna miniaturowa dziewczyna, która zasłynęła w sieciach społecznościowych ze względu na jej surowy, a nawet agresywny sposób komunikowania się z widzami.
Czytaj Więcej
Kto buduje stadion Zenit Arena
Ludzie w mieście

Kto buduje stadion Zenit Arena

W Petersburgu nadal budują stadion na półfinały Mistrzostw Świata 2018. Na tle ogólnego niezadowolenia mieszkańców miasta i masowych zarzutów w mediach, Życie wokół spotkało tych, którzy pracują nad projektem każdego dnia, i zapytało, jak wpływa na nie tło informacyjne i dlaczego mieszkańcy naprawdę potrzebują Zenit Arena.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej