Chmura wiedzy

Business Geek: statystyki miłosne, tajemnice Map Google, historia Flappy Bird i inne hity tygodnia

Huffington Post: Idealne pary w liczbach

Popularny portal internetowy odkrył tajemnicę długich i szczęśliwych związków małżeńskich i stworzył piękną i zrozumiałą infografikę na podstawie dużej ilości danych. Sądząc po tym, para jest szczęśliwa razem, jeśli często mówią sobie dobre słowa, uprawiają seks i nie mają małych dzieci.

Liz Fosilien: ekonomiści deklarują miłość

Kolejny materiał poświęcony wakacjom miłośników. Pokazuje, że nawet zwolennicy dokładnych liczb i wzorów mogą namiętnie wyrażać swoje uczucia. Aby to zrobić, możesz użyć zwykłych wykresów zaufania konsumentów, które zaczynają stopniowo rosnąć po spotkaniu z wybranym, lub indeksem S&P (w przeciwieństwie do uczuć dla kochanka, czasami maleje).

Szybka firma: Aktywne kobiety stały się bardziej popularne niż kobiety seksualne (w banku zdjęć)

Pam Grossman, dyrektor trendów giełdowych Getty Images, obserwuje, jak zmienia się wizerunek kobiet na zdjęciach. Jeśli w 2007 roku popularne były półnagie kobiety, leniwie leżące na łóżku, teraz użytkownicy wolą inne zdjęcia. Z pięknego akcesorium kobieta zmieniła się w aktywną postać, mówi Grossman. Teraz w górnej części serwisu znajdują się zdjęcia kobiet, które jadą na wycieczkę lub do pracy. Nie pozują przed kamerą, bo nie mają czasu.

Inc.: Analizuj jak Google lub Amazon

Wiele firm gromadzi dane użytkowników, ale nie każdy może je przeanalizować jakościowo. Google i Amazon robią to lepiej niż inni - mają wiele do nauczenia się. Publikacja mówi, że obie firmy wykorzystują dane do różnych celów. Amazon chce zwiększyć sprzedaż, a Google gromadzi dane dla partnerów i reklamodawców. Wybór właściwego celu pomoże ci wydajniej przetwarzać dane użytkownika.

Business Insider: The Life and Death Story of Flappy Bird

Publikacja szczegółowo opowiada o rewelacyjnej zabawce Flappy Bird, której twórca, wietnamski projektant Nguyen Ha Dong, postanowił ją usunąć, zmęczony ciągłą dbałością o swoją osobę. Jednak eksperci podają inne powody tego aktu. W tej historii historia gry opowiedziana jest za pomocą zrzutów ekranu Twittera Nguyen: radość z sukcesu zostaje zastąpiona leniwymi próbami pozbycia się krytyków i inwestorów.

Przewodowy: jak korzystać z Google Maps bez dostępu do Internetu

Okazuje się, że nie potrzebujesz Internetu, aby uzyskać dostęp do usługi Google Maps. Aby pracować z nim offline, po prostu wpisz wyrażenie „OK Maps” w oknie aplikacji. Następnie żądana karta zostanie pobrana do telefonu i będzie zawsze dostępna. Publikacja szczegółowo opisuje, jak korzystać z tego hacka na życie.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Krajowy sprzedawca: 7 sztuczek do kupienia
Chmura wiedzy

Krajowy sprzedawca: 7 sztuczek do kupienia

Lustrzane neurony Specyfika działania neuronów lustrzanych wyjaśnia, dlaczego często nieświadomie naśladujemy zachowanie innych ludzi. Mechanizm działania neuronów lustrzanych wyjaśnia, dlaczego się uśmiechamy, gdy widzimy radosną twarz, lub wykrzywiamy się, gdy widzimy kogoś, kto odczuwa ból fizyczny. Nawet gdy tylko obserwujemy czyjeś działania innych ludzi lub czytamy o nich, nadal mentalnie je popełniamy.
Czytaj Więcej
Business Geek: Problemy z Airbnb, biznesem w Dniepropietrowsku i innymi hitami tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: Problemy z Airbnb, biznesem w Dniepropietrowsku i innymi hitami tygodnia

Inc .: Jak zostać dobrym słuchaczem Autor książek o motywacji Brenda Bens uważa, że ​​dobry sprzedawca powinien nie tylko pięknie mówić, ale także uważnie słuchać. Daje siedem wskazówek tym, którzy chcą się tego nauczyć. W szczególności musisz dostroić się poprawnie, wybrać dobre (niezbyt głośne) miejsce do rozmowy, skoncentrować się na najważniejszej rzeczy i spróbować zrozumieć, jak się czuje rozmówca.
Czytaj Więcej
Business Geek: Najgorsze reklamy na Facebooku, wycieczki do Game of Thrones i inne cotygodniowe hity
Chmura wiedzy

Business Geek: Najgorsze reklamy na Facebooku, wycieczki do Game of Thrones i inne cotygodniowe hity

Rosyjski reporter: jakie rosyjskie firmy przeżyły w ciągu pierwszych 25 lat Publikacja obchodzi 25. rocznicę przyjęcia ustawy o współpracy, która położyła podwaliny pod rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju. Założyciele Almaz Capital Partners Alexander Galitsky, były warsztat, który później otworzył Wimm-Billa-Danna, Davida Yakobashvili, szefa ru-Net i jednego z pierwszych inwestorów Yandex Leonida Bogusławskiego i innych, dzielą się swoimi wspomnieniami o tym, jak to wszystko się zaczęło.
Czytaj Więcej