Chmura wiedzy

Wzór luki: internetowy sklep odzieżowy

W Radzie Dyrektorów początkujący przedsiębiorcy często proszą o poradę, co naprawić na swojej stronie internetowej. H&F postanowił im pomóc i zaprosił profesjonalnego specjalistę ds. Użyteczności do demontażu sklepu internetowego naszego czytelnika Andreja Ushakova - rus-design.com. Wskazówki mogą być pomocne dla innych sprzedawców odzieży online.

Denis Ilyin

Współzałożyciel i dyrektor artystyczny Breadhead Studios

Projekt rus-design.com jest interesujący, ponieważ stawia sobie za cel połączenie najlepszych młodych projektantów z Rosji i krajów sąsiednich w jednym sklepie internetowym. To jest fajne, cieszę się, że w naszym kraju ktoś to robi.
Wiedząc o takim pozycjonowaniu, odwiedzający będzie chciał zobaczyć listę tych projektantów, przeczytać o nich, znaleźć rzeczy konkretnych marek. Teraz ta okazja jest starannie ukrywana - link do sekcji o projektantach można znaleźć tylko na niektórych stronach na samym dole. Ten problem należy rozwiązać w pierwszej kolejności. Aby rozpocząć - wystarczy umieścić link w menu głównym witryny. A następnie dodaj do katalogu filtr według marki.

Kolejnym ważnym zadaniem jest tożsamość. Myślę, że ten projekt, nawet na wczesnym etapie, wymaga interesującej nazwy i dobrego logo, a nie tylko nazwy domeny. Teraz sklep jest montowany na szablonie - najprawdopodobniej nakłada to wiele ograniczeń w zakresie poprawy jego struktury i wyglądu. Ale w tych warunkach można coś zrobić. Radzę na przykład porzucić ciemne tło i wyróżnić najważniejsze elementy interfejsu. Można to zrobić w ciągu pięciu minut i uzyskać natychmiastowe wyniki.

Ważne jest, aby wyczyścić nawigację. Menu katalogu nie powinno znikać na żadnej stronie - jest to sklep internetowy. To menu rozwiązuje dwa problemy jednocześnie: umożliwia przejście do katalogu i odpowiada na pytanie: „Gdzie poszedłem?” W końcu użytkownik może wejść na stronę przez bezpośredni link bezpośrednio do strony wewnętrznej. Ten sam problem należy rozwiązać za pomocą dodatkowego menu w piwnicy witryny.

Przeanalizuj wszystkie znaczące zmiany w interfejsie i projekcie, porównując wskaźniki. Połącz swoją witrynę z Google Analytics, jeśli jeszcze tego nie masz.

Ta strona ma wiele innych problemów, w tym trudności ze znalezieniem produktów w katalogu i złych stron informacyjnych. Całkowicie milczę na temat wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Ale na początku wszystko to nie jest tak ważne. Jest bardzo uzasadnione, że założyciel projektu nie zainwestował od samego początku w rozwój sklepu internetowego i użył gotowego szablonu. Za pomocą tej witryny możesz przetestować popyt i zainteresowanie odbiorców. Jeśli zainteresowanie się pojawi i jakiś materiał wróci ze sklepu, powinieneś skontaktować się z dobrym studiem.

Strona główna

Pierwsza połowa

Katalog

Karta produktu

Karta produktu 2

Koszyk i kasa

Strony informacyjne

 Jeśli chcesz, aby Twój projekt online stał się członkiem naszej sekcji, napisz na adres [email protected]

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej