Chmura wiedzy

Business Geek: The Wolf of Wall Street House, Bulk Obama's Tips and Other Weekly Hits

Inc .: Co robią szczęśliwi ludzie

Wiele osób wierzy, że ich sukcesy i porażki zależą od losu i zazdroszczą tym, którzy odnoszą sukcesy. Jednocześnie szczęściarze to nie tylko stwory losu. Być może nie zastanawiając się nad tym, przestrzegają określonej strategii, która pomaga im wygrać. Publikacja zawiera kilka wskazówek - podążając za nimi, możesz złapać szczęście za ogon. Musisz więc skupić się na tym, co działa najlepiej, przygotować się na problemy z wyprzedzeniem, rozpocząć dzień roboczy wcześniej, pozostać w kontakcie z ludźmi i podziękować za pomoc w listach zwrotnych.

Business Insider: The Wall Street Wolf

Po sukcesie filmu Martina Scorsese, postać byłego oszusta giełdowego, a obecnie pisarza i trenera biznesu Jordana Belforta, cieszyła się szerokim zainteresowaniem. Na stronie można zobaczyć, jak wyglądał jego prawdziwy dom na wybrzeżu Kalifornii, z czterema sypialniami, pięcioma łazienkami i kominkiem.

Businessweek: Co dzieje się z rosyjskimi firmami prywatnymi

Po ogłoszeniu aneksji Krymu grupa Detsky Mir postanowiła odłożyć IPO. Ze względu na obecną sytuację obligacje NLMK i Vimpelcom mogą być opóźnione. Biznesmen Aleksander Lebiediew mówi, że firma bardzo się boi, ale jednocześnie duzi przedsiębiorcy wolą milczeć. Według inwestora Berniego Sachera zachodni inwestorzy prawdopodobnie zawieszą działalność w Rosji. Z tego powodu wpływ państwa na prywatne firmy wzrośnie, a państwo, jak wiadomo, nie jest najskuteczniejszym menedżerem.

Szybka firma: nadchodzi rewolucja wirtualna

Coraz więcej firm zaczyna produkować gadżety na zasadzie wirtualnej rzeczywistości. Podczas gdy Oculus VR opracowuje specjalne okulary, Sixense zastanawia się, jak sterować komputerem za pomocą gestów w cyfrowej przestrzeni, a Alpha Gun tworzy specjalny pistolet do gier kompatybilny z okularami Oculus Rift. Publikacja mówi o perspektywach rozwoju tego rynku.

New York Times: Większość o tym, jak ukarać Putina

Wczoraj rano w gazecie pojawiła się kolumna Aleksieja Nawalnego, który był w areszcie domowym. Napisał, że sankcje wobec 21 urzędników i zastępcy nie wystarczą, aby przestraszyć Putina i zmusić go do ponownego rozważenia swojej pozycji na Krymie. Navalny doradził zachodnim przywódcom, aby zwrócili uwagę na braci Rotenbergów, Vladimira Yakunina, Giennadija Timczenkę i Jurija Kałałczyka - tradycyjnie zaliczani są do przyjaciół prezydenta. Wieczorem Barack Obama ogłosił drugą rundę sankcji, które dotknęły tych ludzi. W kolumnie wymieniono także Romana Abramowicza, Alishera Usmanova, Igora Sechina i Aleksieja Millera.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars
Chmura wiedzy

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars

Pewnego dnia rosyjski rząd zastanawiał się nad zalegalizowaniem pokera online. Wcześniej w Stanach Zjednoczonych, gdzie hazard jest również zabroniony, kilka stanów zniosło zakaz pokera online. PokerStars, największy na świecie poker room online, zdecydował się na skorzystanie z tego, ale się nie udało. Na początku czerwca okazało się, że mała kanadyjska firma Amaya Gaming kupuje PokerStars, które nie wróciły na rynek amerykański.
Czytaj Więcej
Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia

Przedsiębiorca: Najlepszy czas na publikowanie w sieciach społecznościowych LinchpinSEO opracowało infografikę, która wyraźnie pokazuje, kiedy najlepiej publikować w sieciach społecznościowych dla różnych firm. Co dziwne, najwięcej polubień w wiadomościach otrzymano w niedzielę, użytkowników najbardziej interesuje sport i technologia w poniedziałek, a finanse w sobotę.
Czytaj Więcej