Chmura wiedzy

Dress code: Jakie marki odzieży pomogą wyrazić pozycję polityczną

W Rosji spotykają się nie tylko po ubrania: moda dzieli ludzi na przyjaciół i wrogów w taki sam sposób, jak polityka. Jednak w ostatnich latach w naszym kraju pojawiło się wiele marek, wprowadzając produkty, które nie będą zawstydzające nawet dla zaawansowanych patriotów mody. Jednocześnie, pomimo zaostrzenia zasad handlu online, zagraniczne marki pozostają wystarczająco dostępne dla tych Rosjan, którzy uważają się za obywateli świata.

Prosty i minimalistyczny strój, zarówno człowieka z Zachodu, jak i patrioty, można uzupełnić jasnymi elementami, które jasno wskazują poglądy polityczne właściciela. Zwolennik rosyjskiej polityki zagranicznej mógłby teoretycznie postawić na produkty marki Polite People, którą niedawno uruchomił hotelarz Roman Yeremyan. Tak długo, jak te rzeczy nie są dostępne w sprzedaży, możesz je zastąpić piechotą z faktycznym demotywatorem. Kosmopolitanie mogą urozmaicić wygląd typową amerykańską czapką baseballową lub koszulką w paski w kształcie gwiazdy od American Eagle. Ogólnie rzecz biorąc, patriota i kosmopolitka mogą tak wyglądać.

Łuk patriotyczny

Łuk kosmopolityczny

Redakcja dziękuje Dashie Knyazev za pomoc w wyborze rzeczy

Obejrzyj wideo: Our Miss Brooks: Deacon Jones Bye Bye Planning a Trip to Europe Non-Fraternization Policy (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Syfony, radiola i masło orzechowe: Jak działa sklep „pchli targ” w Irkucku
Biznesmenów

Syfony, radiola i masło orzechowe: Jak działa sklep „pchli targ” w Irkucku

„Twoja półka” to przestrzeń, która łączy ręcznie robioną galerię, sklep z antykami i pchli targ: to słowo nie jest nieśmiałe, przechodząc do szyldu i wspierając najlepsze tradycje europejskich pchli targ. Właściciel sieci Irkuck Nikita Chibiskov powiedział Life wokół, skąd pochodzą towary i klienci, dlaczego taka przestrzeń nie jest możliwa w Internecie i co kupuje większość mężczyzn i turystów.
Czytaj Więcej
Jak Busfor zmienia rynek autobusów
Biznesmenów

Jak Busfor zmienia rynek autobusów

„100 rubli za bilet autobusowy Busfor między Petersburgiem a Moskwą” - wygląda na to, że wszyscy napisali o tym wiadomości (i nie byliśmy wyjątkiem). Chociaż wszystko oczywiście nie jest do końca prawdą: tak, koszt to naprawdę 100 rubli, ale są tylko cztery bilety na każdy autobus. I sztuczki na tym się nie kończą: kampania rozpoczyna się w wyznaczonym czasie (albo o 10:00, a potem o 21:30), bilety są sprzedawane jeden po drugim i trzeba za nie zapłacić w 15 minut.
Czytaj Więcej
Pościg: jak Lamoda walczy o kupującego
Biznesmenów

Pościg: jak Lamoda walczy o kupującego

Pozostawienie bez zakupu w sklepie internetowym Lamoda nie jest takie proste. Rzecz na stronie, którą odwiedził potencjalny nabywca, wyprzedzi go w reklamach w przeglądarce i biuletynach ze zniżkami. Kilka wiadomości e-mail z różnymi promocjami, osobistymi ofertami i kodami promocyjnymi może pochodzić z Lamody dziennie, a oglądany produkt pojawia się na stronach e-mail, na Facebooku i Instagramie.
Czytaj Więcej