Chmura wiedzy

Grupuj z tatuażem: kto i dlaczego wykonuje tatuaże z logo swoich firm

Sergey BELOUSOV

Współwłaściciel Acronis

Pod koniec kwietnia CEO Acronis, współwłaściciel i założyciel Parallels, Sergey Belousov, dostał tatuaż z logo Acronis na prawym ramieniu. „Ja i mój nowy tatuaż AAcronis. Bezbolesne, tylko 30 minut, dobra zabawa!” („Ja i mój nowy tatuaż AAcronis, to bolesne, tylko 30 minut, zabawa!”), - przedsiębiorca podzielił się swoimi nowymi doświadczeniami ze swoimi subskrybentami na Instagramie. Acronis opracowuje rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, odzyskiwania po awarii i ochrony danych do zarządzania danymi na urządzeniach mobilnych. Została założona w 2002 roku, ale przedsiębiorca dopiero teraz zdecydował się na tak ważny krok i niezapomniany rysunek na skórze.

Evgeny VOLK

Założyciel Integratora

Evgeny Volk założył internetowy serwis reklamowy Integrator w 2012 roku. Jego projekt szybko przyciągnął uwagę publiczności dzięki pięknej historii o tym, jak przedsiębiorca sprzedał mieszkanie, aby założyć firmę, a w szczególności zamówić logo swojej firmy w Artemy Lebedev Studio. Później studio zasugerowało, że Wolf wymyślił historię związaną z nowym logo w sekcji „Zdjęcie dnia”. Było więc zdjęcie, na którym szef „Integratora” w salonie tatuażu położył na ramieniu logo firmy. Teraz Integrator jest zamrożony z powodu konfliktu z inwestorem, agencją reklamową Boulevard Ring.

„Przed stworzeniem moich projektów pracowałem nad MTV i, powiedzmy, przyjąłem wiele sztuczek z branży show-biznesu. Niektóre żywe obrazy są czasem bardziej interesujące do omówienia niż to, co robią właściciele dziwaków. Zapisałem się na bezdomnego z tatuażem z logo z Lebedev Studio, i nie ma znaczenia, jaki projekt prowadzę, gdy ta historia jest omawiana gdzie indziej - powiedział Wolf. Przedsiębiorca dodał, że w przyszłości może mieć nowe zdjęcie na przeciwległym nadgarstku swojego obecnego projektu Workplace od Lebedev Studio. Teraz logo jest w fazie rozwoju.

Kirill LEVASHOV

Copywriter Red Keds

Kirill Levashov pracował jako copywriter w agencji kreatywnej Red Keds od 2009 roku. W 2011 r. Natychmiast wykonał dwa tatuaże z logo agencji. Lewaszow opuścił Red Kedsa kilka razy i teraz nie ma nic wspólnego z firmą, jednak nadal cieszy się z podjętej niegdyś decyzji o pamiętnym losowaniu.

Vladislav SOLODKIY

Partner zarządzający Life.Veda Venture Fund

Vladislav Solodky dostał tatuaż z nowym logo grupy finansowej Life zaraz po jego pojawieniu się. Jak stwierdził Solodky w rozmowie z Cossa.ru, tatuaż pomógł przekonać pracowników, że logo naprawdę pasuje i może konkurować ze starym (przestarzałym, ale kochanym). Solodky nie ma już tatuaży - przeciwstawia się malowaniu na ciele. Logo FG Life jest wyjątkiem, ponieważ było pełne rozważań ideologicznych.

Ildar Chalet

Dyrektor kreatywny Punk You Brands

Pierwszym tatuażem, który wykonał dla siebie Ildar Chalet, dyrektor kreatywny agencji brandingowej Punk You Brands, było logo agencji. Wypełnił go w wieku 40 lat, a następnie wykonał kilka kolejnych rysunków na skórze. Chalet Agency jest organizatorem fałszywego konkursu reklamowego Fakestival - przedsiębiorca ma zamiar wytatuować symbol tego festiwalu, łosia przez około rok, ale jego ręce jeszcze nie dotarły: „Jeszcze nie napełniałem łosia, ale nie rezygnuję z tego pomysłu. Właśnie skończyłem kolejny tatuaż”.

Fredrik OLSSON

Współzałożyciel Miami Advertising

Jeden z założycieli szwedzkiej agencji reklamowej Miami Advertising w 2010 roku wypełnił na ramieniu niezwykły krajobraz dla rodzinnego miasta Gothenborg - trzy palmy (i skrzyżowane pistolety). W tym roku firma znacznie się rozrosła i przestała być uważana za nowicjuszkę na rynku: współzałożyciel Gustav Inger postanowił odejść z projektu, a Fredrik Olsson był zdenerwowany i postanowił zrobić równie radykalny krok - aby wypełnić logo agencji na ramieniu. Olsson miał już kilka tatuaży w tym czasie, ale nazwał rysunek z logo Miami ważnym wydarzeniem w swoim życiu, ponieważ uważał, że firma ma niewątpliwie świetlaną przyszłość.

Darrin HEFNER

Założyciel Danny's Process Serving

Darryn Hefner, właściciel firmy Danny's Process Serving, małej kancelarii prawnej w amerykańskim mieście Blythe, wymyślił dowcipny i chwytliwy tatuaż: na wewnętrznej stronie dłoni napisał „Zostałeś obsłużony” („Zostałeś obsłużony” lub „Zostałeś stworzony”). Tak więc właściciel firmy obiecuje swoim klientom, że ich rywale w sądzie po prostu nie mają szans. Biznesmen udostępnił zdjęcie swojego tatuażu w popularnej grupie Tattooed Entrepreneurs („Tattooed Entrepreneurs”) na Facebooku - wielu subskrybentów doceniło ten żart.

Renzo ROSSO

Założyciel Diesel

Renzo Rosso, założyciel firmy projektowej Diesel, ma tatuaże z logo różnych firm. Jego spółka holdingowa OTV jest właścicielem niektórych z najbardziej znanych marek: Maison Martin Margiela, Marni, Viktor & Rolf, Diesel & Staff International, Just Cavalli, Vivienne Westwood i Marc Jacobs Men. Na lewym ramieniu biznesmena znajduje się profil Indian Irokezów - logo Diesel i znak firmowy Maison Martin Margiela na piersi. Według Rosso ta marka jest drugą najważniejszą w jego życiu.

Frank AYERO

Założyciel Skeleton Crew

W 2005 roku były gitarzysta zespołu rockowego My Chemical Romance, Frank Iero, dostał tatuaż z logo firmy Skeleton Crew za lewym uchem, które założył wraz z żoną na początku tego roku. Marka połączyła zarówno wytwórnię płytową, linię odzieży, jak i wydawnictwo. W grudniu 2010 roku Iero opublikował list na oficjalnej stronie internetowej Skeleton Crew. W nim przedsiębiorca poinformował, że był zmuszony przestać robić interesy i skupić się na tym, co było dla niego ważniejsze - na swojej rodzinie (w tym samym roku miał córkę) i kreatywności w ramach My Chemical Romance. Grupa rozpadła się w 2013 r. Etykieta Skeleton Crew jest nadal aktywna w sieciach społecznościowych, a Iero ma tatuaż, aby zapamiętać to starcie.

Sean PALMER

Założyciel Palmer

Legenda snowboardu, olimpijski snowboardzista, mistrz X Games, Sean Palmer, podbił prawie wszystkie sporty ekstremalne, które podejmował: narciarstwo, snowboard, motocross i wiele innych. Stał się jednym z najbardziej znanych i wpływowych snowboardzistów w historii sportu. W 1995 roku sportowiec założył markę snowboardową Palmer. Od początku swojej kariery snowboardzista przyciągał uwagę dzięki swoim licznym tatuażom. Najbardziej znanym tatuażem na ciele jest logo Palmera na brzuchu.

Zdjęcie na okładce: Henry Padilla

Obejrzyj wideo: Jak czerpać korzyści z trudnych chwil? 20m2 talk-show, odc. 318 (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej