Chmura wiedzy

Business Geek: Historia Spotify, zarządzanie czasem dla pokolenia Y i inne cotygodniowe hity

Inc .: Lekcje zarządzania czasem dla młodych

Na początku kariery dość trudno jest znaleźć sposób, aby właściwie rozdzielić swój czas. Spotkała się z tym również montrealska projektantka Etienne Garbouli, ale później zdała sobie sprawę, co należy zrobić, otrzymała duże zamówienia, została przedsiębiorcą i napisała książkę o zarządzaniu czasem. Publikacja zawiera kilka wskazówek. Na przykład pisze, że lepiej skoncentrować się na jednym, a nie na kilku zadaniach jednocześnie, zacząć od małych zadań, a następnie przejść do dużych, a także oddzielić pracę kierowniczą i planowanie strategiczne.

Mashable: jak Shraggy podbił Internet

Publikacja mówi o nowym symbolu w Internecie - wzruszającym wzroście emoji _ (ツ) _ / ¯, znanym również jako shruggie. Można go używać w zupełnie różnych sytuacjach: dzięki nim użytkownicy wyrażają zakłopotanie, obojętność lub po prostu wzruszają ramionami. Niektórzy nawet żartują, że tak szybko zadzwonią do dzieci. ¯ _ (ツ) _ / ¯

Businessweek: Spotify Service History

Serwis muzyczny Spotify przyciągnął 10 milionów użytkowników, którzy są gotowi zapłacić 10 USD miesięcznie za słuchanie utworów. Kolejne 30 milionów ludzi korzysta z niego za darmo. W tym samym czasie utrata usług wyniosła 200 milionów USD, a około 70% dochodów przeznacza się na artystów królewskich. Biuro firmy znajduje się w Sztokholmie, jego współzałożyciel Daniel Ek nie ma tam pulpitu - siedzi przy stoliku do kawy na kanapie przed dużą plazą. Publikacja mówi o tym, jak udało mu się stworzyć serwis, który pomimo strat szacuje się na 4 miliardy dolarów.

Business Insider: Co ludzie sukcesu chcą wiedzieć o młodych ludziach

Niedawno LinkedIn przeprowadził wśród użytkowników ankietę na ten temat: co chcieliby wiedzieć, kiedy mieli 22 lata? Publikacja wykazała, że ​​ludzie sukcesu, w szczególności przedsiębiorcy, mogą odpowiedzieć. Arianna Huffington chciałaby więc wytłumaczyć sobie, że ważne jest nie tylko praca, ale także relaks. Richard Branson uważa, że ​​byłoby miło powiedzieć, że Steve Jobs wyda iPoda - dzięki temu znacznie wcześniej sprzedawałby swoje sklepy muzyczne.

Szybka firma: słynne obrazy
o nowoczesnych kształtach

Ideały piękna uległy znaczącym zmianom: jeśli wcześniej pełna postać świadczyła o dobrym zdrowiu i dobrobycie, teraz najprawdopodobniej jej właścicielowi zaleci się dietę i zapisanie się na siłownię. Wybór arcydzieł malarstwa światowego, dostosowany do współczesnych standardów, pokazuje, jak bardzo zmieniło się nasze postrzeganie pięknego ciała.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Młodzi arystokraci
Ludzie w mieście

Młodzi arystokraci

Alexander Shatohin Dyrektor Departamentu Relacji z Klientami W oddziale ze strony matki jestem potomkiem Kutuzowa z jednej linii, a Golenishchev-Kutuzov z drugiej. Michaił Illarionowicz Golenishchev-Kutuzov jest również względnym, ale bardzo odległym siedmio kuzynem. Jako dziecko moja mama powiedziała mi, że jej dziadek został zastrzelony za swoje szlachetne narodziny w 1937 roku.
Czytaj Więcej
Jakie trudności napotykają teraz Ukraińcy w Moskwie?
Ludzie w mieście

Jakie trudności napotykają teraz Ukraińcy w Moskwie?

Miliony obywateli Ukrainy mieszkają w Rosji. Pracują, komunikują się, żenią i rodzą się bez względu na rewolucje i zmiany obywatelstwa. Ale ostatnie wydarzenia znacznie skomplikowały ich życie. Ktoś nie może uzyskać pozwolenia na pracę w kraju, w którym mieszka od kilkunastu lat. Kto boi się, że nie będzie mógł wrócić do swojej ojczyzny.
Czytaj Więcej
Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga
Ludzie w mieście

Okres retrogradacji rtęci: jak działają astrolodzy Instagram z Jekaterynburga

Astrologia, paranonauka, która bada wpływ planet na losy ludzi, ma swoje korzenie w głębokiej przeszłości: w starożytnej Mezopotamii była zaangażowana w przewidywanie wydarzeń o zasięgu ogólnokrajowym. Główną metodą aktywności astrologicznej jest konstruowanie i interpretacja wykresów astrologicznych - schematyczne obrazy lokalizacji ciał niebieskich w pewnym momencie.
Czytaj Więcej