Chmura wiedzy

Business Geek: przyszłość handlu detalicznego, jazda testowa Vertu, nowe moskiewskie centra i inne hity tygodnia

Business Insider: Badanie przyszłości handlu detalicznego

Publikacja przygotowała imponującą prezentację z przeglądem głównych trendów w rozwoju handlu. Mówi, że sklepy offline tracą odwiedzających: wszyscy idą do Internetu. Najlepiej sprzedaje się tam elektronikę, książki i ubrania - badanie zawiera ogromną liczbę harmonogramów sprzedaży dla różnych kategorii towarów.

Tydzień biznesowy: Linie lotnicze w stylu retro

Innego dnia w Stanach Zjednoczonych rozpocznie się sprzedaż biletów na nowo otwarty People Express. 25 lat temu zbankrutowała z powodu zapewnienia obecnego kierownictwa, że ​​świadczyła zbyt dobre usługi po zbyt niskich cenach. Kierownictwo firmy nie tylko nie boi się stawić na tym samym prowizji, ale stara się zrobić wszystko, co możliwe, aby nadać retro wizerunek nowemu przewoźnikowi. Firma poleci raczej starym samolotem Boeing 737-400. Ponadto dążyła do pustej niszy: miast, z których wyjechali duzi gracze z powodu spadku populacji lub konsolidacji w ostatnich latach.

Mashable: wszystkie twoje ulubione postacie z serialu
w jednym filmie

Publikacja przygotowała prawdziwy prezent dla fanów amerykańskich programów telewizyjnych: wybrała najlepsze momenty z najpopularniejszego serialu, w którym ich charyzmatyczni bohaterowie pokazują się w całej okazałości. Polecane do oglądania przez fanów teorii wielkiego podrywu, przyjaciół, biura, How I Met Your Mother i innych.

Przewodowy: przetestuj telefon za 10 000 USD

Ceny Vertu Signature Touch zaczynają się od 10 300 USD, ekran wykonany jest z szafirowego kryształu, obudowa jest obszyta prawdziwą skórą. Ponadto za jedyne 3000 USD rocznie możesz korzystać z usług konsjerża na żywo (a nie jakiegoś asystenta głosowego). Korespondent przewodowy przetestował gadżet - podobało mu się prawie wszystko oprócz baterii, która została rozładowana w ciągu pół dnia użytkowania.

Vedomosti: Z czego zbudowana jest Moskwa

Grigorij Revzin wraz ze swoimi kolegami przeprowadził zintegrowaną analizę danych społeczno-urbanistycznych rosyjskiej stolicy i ujawnił nowe „miejsca władzy” miasta. W rezultacie oprócz centrum i bez twarzy w Moskwie pojawiły się całe meta-miasta, których populacja czasem zbliża się do miliona. Tutaj koncentruje się aktywność życiowa ludzi, a miejsca te są w dużej mierze samowystarczalne. W szczególności badacze wyróżniają Maryino, Cheryomushki i Falcon.

Obejrzyj wideo: Kamila Sidor - Geek Girls Carrot w Business Misja - Inspirujące wywiady z ludźmi sukcesu (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars
Chmura wiedzy

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars

Pewnego dnia rosyjski rząd zastanawiał się nad zalegalizowaniem pokera online. Wcześniej w Stanach Zjednoczonych, gdzie hazard jest również zabroniony, kilka stanów zniosło zakaz pokera online. PokerStars, największy na świecie poker room online, zdecydował się na skorzystanie z tego, ale się nie udało. Na początku czerwca okazało się, że mała kanadyjska firma Amaya Gaming kupuje PokerStars, które nie wróciły na rynek amerykański.
Czytaj Więcej
Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia

Przedsiębiorca: Najlepszy czas na publikowanie w sieciach społecznościowych LinchpinSEO opracowało infografikę, która wyraźnie pokazuje, kiedy najlepiej publikować w sieciach społecznościowych dla różnych firm. Co dziwne, najwięcej polubień w wiadomościach otrzymano w niedzielę, użytkowników najbardziej interesuje sport i technologia w poniedziałek, a finanse w sobotę.
Czytaj Więcej