Chmura wiedzy

Business Geek: Pinterest dla Firm, Wskazówki absolwentów LinkedIn i inne cotygodniowe hity

Inc.: Jak korzystać z Pinteresta w biznesie

Aaron O'Hanlon, dyrektor wykonawczy agencji marketingowej Footbridge Media, opowiada o tym, jak sieć społecznościowa zdjęć i zdjęć może pomóc w promocji firmy. Na początek radzi, aby nie postrzegać go jako bezpośredniego kanału zwiększającego ruch: na Pinterest możesz zwrócić uwagę tylko na swój produkt lub portfolio (oczywiście, jeśli wyglądają dość estetycznie). Z tego wynika druga zasada: oglądaj jakość obrazu. Ponadto nie zapomnij o słowach kluczowych w opisie.

Business Insider: Wskazówki absolwentów od współzałożyciela LinkedIn

Po ukończeniu Stanforda Reid Hoffman przez 15 lat nie mógł zrozumieć, dlaczego jego dusza leżała. Teoretycznie miał prowadzić wykłady z filozofii i rozmawiać z publicznością na temat sensu życia, ale chciał być znany nie tylko w wąskim kręgu intelektualistów. W 2002 roku został współzałożycielem sieci społecznościowej dla specjalistów LinkedIn i może teraz udzielać rad absolwentom. Publikacja przygotowała prezentację z najważniejszymi z nich. Dlatego zaleca zwiększenie konkurencyjności, podejmowanie ryzyka i korzystanie z połączeń.

Tydzień biznesowy: Wewnątrz tajnego laboratorium FBI

W Waszyngtonie istnieje tajne laboratorium, którego specjaliści badają urządzenia wybuchowe przeciwko amerykańskim żołnierzom. Do ich produkcji czasami wykorzystywane są części ze smartfonów, radia, zegary do robienia jajek, zegarki, a nawet sandały. Po eksplozji eksperci ostrożnie fotografują wrak bomby, wysyłają zdjęcie do laboratorium, którego pracownicy odtwarzają urządzenie wybuchowe w 3D. Przechowuje również dane odcisków palców, które pomagają złapać terrorystów.

Wired: Mundial Memes

Obecny Puchar Świata jest bogaty w nieoczekiwane zwycięstwa i niesamowite historie (warto ugryźć tylko Suarez!). Wired zebrał najważniejsze gry, ozdobione przez fanów. Po ich obejrzeniu możesz wyzdrowieć po wyjściu naszej drużyny z turnieju.

Szybka firma: jak Branson zaoszczędził na paliwie dzięki projektowi

Aby zmniejszyć wagę samolotu i tym samym zaoszczędzić paliwo, niektóre linie lotnicze używają lżejszych siedzeń lub pasów bezpieczeństwa. Jeden z przewoźników niedawno wprowadził specjalną opłatę za pasażerów pełnych. Firma Virgin Atlantic Richarda Bransona stosuje inną metodę. Jej projektanci byli w stanie zmniejszyć wagę każdego statku o 300 funtów z powodu kolacji. Opracowali cieńsze pudełko na lunch, które pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Jak i ile Rosjan odpoczywało
Liczby pierwsze

Jak i ile Rosjan odpoczywało

Wczoraj serwis OneTwoTrip opublikował badanie na temat tego, ile czasu Rosjanie spędzają na zagranicznych podróżach - czas wakacji jest skrócony czwarty rok z rzędu. Życie w okolicy pokazało, jak i ilu Rosjan odpoczywa tego lata. 50% zagranicznych wyjazdów letnich trwało 7 dni, w 2014 r. Ich udział wyniósł 33%.
Czytaj Więcej
Najdroższe i najtańsze świeże gazety
Liczby pierwsze

Najdroższe i najtańsze świeże gazety

Gazety biznesowe Kommersant, Vedomosti i RBC z 10 czerwca ukazały się na pierwszej stronie pod hasłem „I / We Ivan Golunov”. W wielu kioskach kopie już się wyczerpały, na internetowych tablicach ogłoszeń pojawiły się pierwsze oferty dealerów. Życie wokół mówi, ile możesz kupić rzadkie liczby.
Czytaj Więcej
Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu
Liczby pierwsze

Najdroższy i najtańszy burger w Petersburgu

Tylko w ciągu ostatnich sześciu miesięcy w Sankt Petersburgu otwarto ponad 10 nowych domów z burgerami, a obecnie istnieje ponad 40 niesieciowych placówek specjalizujących się w super popularnych fast foodach. Ponadto burgery są gotowane w wielu innych kawiarniach i restauracjach, w tym drogich, ponieważ zakres ich cen może być bardzo duży.
Czytaj Więcej
O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów
Liczby pierwsze

O ile wzrosły ceny mieszkań dla fanów

Zostały około dwa tygodnie przed Mistrzostwami Świata, które odbędą się w 11 miastach Rosji. Eksperci Avito Real Estate oszacowali krótkoterminowe ceny wynajmu w tych miastach dzięki Mistrzostwom Świata w 2018 r. I dowiedzieli się, ile wzrosły w przeddzień świątecznego futbolu. 250 tysięcy rubli dziennie to najdroższe mieszkanie dla fanów.
Czytaj Więcej