Chmura wiedzy

Śmiało się i wystarczy: 10 prawie śmiesznych publiczności dotyczy prawie biznesu

Zakładając firmę, osoba od razu spotyka trzy złote koncepcje przedsiębiorcy: Motywacja - Przywództwo - Budowanie zespołu. Na tych wielorybach obsługiwany jest nie tylko cały rynek szkoleń biznesowych, ale także setki grup w różnych sieciach społecznościowych. Aby uzyskać inspirację i motywację, a także wskazówki, jak poprawić się, użytkownicy odwiedzają wiele miejsc publicznych pod nazwami „Cytaty biznesowe”, „Cytaty wielkich biznesmenów | Motywacja | Sukces”, „Właściwe myśli | Sukces, samorozwój, biznes”. H&F postanowił wybrać z istniejącej odmiany kilka interesujących i zabawnych grup dla tych, którzy kochają biznes i zwlekanie.

„Bądź mężczyzną | Biznes, sukces, motywacja”

Nagie kobiety, pieniądze, drogie akcesoria i mądre cytaty. Społeczność „Be a Man!” oferuje zestaw wszystkiego, co niezbędne dla referencyjnego przedstawiciela silniejszej płci. Tutaj możesz nauczyć się, jak prawidłowo wychowywać syna, jak rozwijać przedsiębiorcze myślenie i utrzymywać ukochaną kobietę (ponieważ mając wsparcie ukochanej osoby, możesz poradzić sobie z każdym problemem). Jako bonus - wieczorne zdjęcia erotyczne „przed snem”, a czasem rano „czas wstać!”. Prawie 180 000 subskrybentów chce zostać prawdziwym mężczyzną.

„Biznesowa dama jedzie! (Taksówka do SUKCESU!)”

Tam, gdzie jest publiczność dla biznesmenów, powinna istnieć platforma dla kobiet. Studiując społeczność „Biznesowa dama za kierownicą!”, Dość trudno jest zrozumieć, czym jest ta firma i jak „biznesowa kobieta” może być przydatna na proponowanych stanowiskach. Ale tutaj możesz znaleźć wskazówki, jak traktować dziecko, oraz wiele postów na temat „prezent marzeń od ukochanej osoby” (najczęściej jest to oczywiście samochód). Materiały dla kochającej żony i dobrej matki rozcieńczają motywacyjne posty i cytaty wielkich - na przykład Olega Tinkova. 11 000 czytelników uważa tę społeczność za pomocną.

„Biznesowa dama / sekrety kobiet sukcesu”

I „Kobieta biznesu”

Grupy dla kobiet prowadzących interesy są również popularne na Facebooku. Treść tutaj jest podobna. Grupa „Kobiety biznesu / Cytaty odnoszących sukcesy kobiet” uczy właściwych i użytecznych rzeczy: „Po prostu się nie kręć. A wszystko będzie cudowne !!!” - i przypomina, czym jest szczęście kobiety: „Mieć najlepszego mężczyznę, z którym wszystko jest wzajemne”. Angelina Jolie, Nicole Kidman, Katy Perry i inne odnoszące sukcesy kobiety dzielą się mądrością z czytelnikami tej strony. Na stronie „Business Woman” można znaleźć te same historie o inteligentnych kobietach, ale dominują tutaj cytaty z literatury i zabawne posty motywacyjne. „Tajemnice kobiet sukcesu” spodobało się 104 000 użytkownikom, a „Business Woman” 35 000.

„Typowy biznesmen”

Klasyczna społeczność z memami o typowej postaci - tym razem koncentruje się na „typowym biznesmenie”. Żarty nie zawsze są zabawne, ale czasem śmieszne i często niezbędne. W skrajnym przypadku zawsze możesz stworzyć „mema” na podstawie osobistych doświadczeń i podzielić się nim z innymi czytelnikami - społeczność liczy prawie 7 000 użytkowników.

Cytaty biznesowe

Publikacje o nazwie „Cytaty biznesowe” w sieci społecznościowej można policzyć kilkadziesiąt. Ich treść jest mniej więcej taka sama. Ta strona różni się od reszty tym, że wydaje się, że prowadzi ją miłośnik drogich samochodów - zdjęcia wykwintnych samochodów są dołączone do prawie każdego cytatu o tym, jak postępować, aby osiągnąć sukces (połączenie słów ze zdjęciem jest zwykle niejasne). Niemniej jednak prawie 15 500 osób zapisało się na publiczne aktualizacje.

„Biznes jako proces twórczy”

Jeśli poprzednie publikacje były raczej śmieszne niż śmieszne, to autorzy strony „Biznes jako proces twórczy” naprawdę mają poczucie humoru. Ponadto często publikują ciekawe materiały, w ten czy inny sposób związane z biznesem. Aktualizacje tej strony są śledzone przez 5500 osób.

„Psy biznesowe i muzyka jugosłowiańska”

Pierwszy post ukazał się w publikacji „Business Dogs and Jugoslav Music” na początku kwietnia. Od tego czasu autorom strony udało się zwrócić uwagę prawie 2000 fanów zdjęć psów w strojach i muzyce jugosłowiańskiej. Nie można nie zakochać się w psach, w miejscach takich jak dwie krople wody podobne do uczestników różnych ocen najlepszych przedsiębiorców i najbogatszych przedsiębiorców. Muzyka jugosłowiańska to także nic.

„Kot biznesowy”

Dla tych, którzy nie lubią psów, jest publiczny „Business Cat”. Tradycyjnie koty są bardziej popularne niż psy, więc ta strona ma około 20 000 subskrybentów, chociaż jej administratorzy nie podeszli tak kreatywnie do pytania: oferują obejrzenie śmiesznych zdjęć z kotami, tylko zdjęć z pięknymi kotami i memów o kocie w garniturze.

„Konie matematyki”

Kontynuując temat zwierząt, przypominamy sobie główną motywacyjną publiczność „VKontakte”. Administratorzy „Koni matematyki” publicznie podali konie do zliczenia i, co zaskakujące, konie robią to bardzo dobrze. I nawet jeśli konie mogą poprawnie liczyć, możesz łatwo sobie z tym poradzić. Najważniejsze jest, aby pochwalić się po kolejnym poprawnym obliczeniu, mówiąc: „Dobra robota, poprawnie policzyłem” lub „Policzyłem tak, jak powinno”. Niestety społeczeństwo zostało opuszczone około rok temu. Na szczęście nadal możesz tu zaglądać do archiwum i pocieszyć się. Lojalni 16 000 subskrybentów właśnie to robi.

„ADVANST Plusy i minusy”

Społeczność Za i przeciw nie ma nic wspólnego z biznesem, ale pomaga rozwinąć umiejętności niezbędne dla każdego biznesmena - umiejętność rozważenia wszystkich za i przeciw. Ponadto często poruszane są tutaj kwestie dotyczące przedsiębiorców znacznie bardziej niż te, o których myślą administratorzy grup kobiet i mężczyzn w biznesie. Plusy i minusy różnych zjawisk są monitorowane przez ponad milion osób.

Zdjęcia na okładce: Shutterstock

Obejrzyj wideo: Enej - Symetryczno-Liryczna Official video (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”
Cotygodniowe rabaty

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”

Rabaty Yoox Kolejna promocja zagranicznego punktu internetowego: do 22 października włącznie, 25% zniżki na imponującą ilość towarów. Poszukaj produktów oznaczonych „dodatkowe 25% zniżki”, rabat aktywowany jest w sekcji „Moje zakupy”. Ponadto EMS jest nadal bezpłatny. Imago moskiewska marka odzieży damskiej w eleganckim formacie casual ogłosiła dwudniową kampanię z 40% rabatem na kolekcję jesienną.
Czytaj Więcej
Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym
Cotygodniowe rabaty

Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym

Co tydzień Life around dowiaduje się, co nowego w Moskwie i sklepach internetowych, i mówi o tym, gdzie możesz teraz skorzystać z rabatów i promocji. W nowym wydaniu - dziesięć niedrogich sklepów, w których można teraz znaleźć wyprzedaż sezonową. Zara Home - do 60% Zarahome.com Sprzedaż w Zara Home to już drugi miesiąc.
Czytaj Więcej