Chmura wiedzy

Co ludzie robią w biurze zamiast w pracy

Przybywając do pracy, niektórzy pracownicy moskiewskich biur najpierw sprawdzają portale społecznościowe, potem idą na kawę z kolegami, potem palą papierosy, a w pobliżu jest już lunch - czas na zakupy online. Życie w okolicy pokazało, co pracownicy biurowi spędzają na godzinach pracy zamiast robić interesy.

20 minut dziennie

większość Rosjan wydaje w sieciach społecznościowych

60% czasu w Internecie

pracownicy rosyjskich firm wydają na komunikację i rozrywkę

Wiosną, podczas kryzysu na Ukrainie, według szacunków grupy IB czas spędzony w sieciach społecznościowych wzrósł do 40 minut dziennie. Z powodu niewłaściwego wykorzystania czasu pracy rosyjska gospodarka traci średnio 300 miliardów rubli rocznie - są to budżety około 20 dużych rosyjskich miast.

50% pracowników

rozproszony przez telefon
połączenia

30% wydrukowano

na biurowej drukarce dokumentów
niezwiązany z pracą

Według usługi śledzenia czasu pracy Stakhanovets 90% pracowników używa drukarki biurowej do celów osobistych: drukuje dokumenty, dokumenty terminowe lub książki z Internetu

20% menedżerów

korzystać z zasobów firmy
dla twojej firmy

40% pracowników

podczas godzin pracy przeglądanie ofert pracy w Internecie

Ponadto Rosjanie aktywnie angażują się w poszukiwanie biletów lotniczych w pracy, a także zakupy online. Szczytowe zakupy online mają miejsce po 14 i 18 godzinach. Jednocześnie wielu nie różni się lojalnością wobec pracodawcy: 70% kompetentnych pracowników jest gotowych sprzedawać informacje konkurentom, wynika z badań Stakhanovets.

28% czasu pracownika

idzie do rzeczy nieistotnych dla głównej pracy

27% pracowników

rozproszony przez przerwy w dymie

Według CareerBuilder 42% ludzi rozprasza się rozmowami o biurowych plotkach. Ponadto głośni koledzy, pozbawione znaczenia spotkania i potrzeba odpowiadania na wiadomości e-mail uniemożliwiają skupienie się pracowników. Według Weekdone co czwarty pracownik narzeka, że ​​spędza czas na spotkaniach i dyskusjach, podczas gdy praca nie jest wykonywana. 40% pracowników biurowych uważa, że ​​lepiej by było, gdyby ich koledzy z otwartej przestrzeni rozmawiali mniej.

Obejrzyj wideo: 20 rzeczy, które można zobaczyć tylko w Japonii nawet jeśli podróżujesz po całym świecie (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Chmura wiedzy, Następny Artykuł

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars
Chmura wiedzy

House of Cards: Historia powstania i upadku największej witryny pokerowej PokerStars

Pewnego dnia rosyjski rząd zastanawiał się nad zalegalizowaniem pokera online. Wcześniej w Stanach Zjednoczonych, gdzie hazard jest również zabroniony, kilka stanów zniosło zakaz pokera online. PokerStars, największy na świecie poker room online, zdecydował się na skorzystanie z tego, ale się nie udało. Na początku czerwca okazało się, że mała kanadyjska firma Amaya Gaming kupuje PokerStars, które nie wróciły na rynek amerykański.
Czytaj Więcej
Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: Dobry czas na publikowanie w sieciach społecznościowych, błędach mózgu i innych hitach tygodnia

Przedsiębiorca: Najlepszy czas na publikowanie w sieciach społecznościowych LinchpinSEO opracowało infografikę, która wyraźnie pokazuje, kiedy najlepiej publikować w sieciach społecznościowych dla różnych firm. Co dziwne, najwięcej polubień w wiadomościach otrzymano w niedzielę, użytkowników najbardziej interesuje sport i technologia w poniedziałek, a finanse w sobotę.
Czytaj Więcej