Ciekawe

Sprzedawcy Izvestia ogłaszają konkurs Pussy Riot Photojab w kolonii

Gazeta Izvestia opublikowała dziś raport fotograficzny z kolonii, w których członkowie Pussy Riot odbywają swoje wyroki. SMMs publikacji postanowili przyciągnąć uwagę użytkowników poprzez konkurs na najlepszy fotojab tych zdjęć. Zostało to ogłoszone w gazecie na Twitterze. Społeczność internetowa uznała takie działania za kpiny. Kilka godzin później konkurs został odwołany i na mikroblogu pojawił się post z przeprosinami. „To był niewybaczalny błąd początkujących menedżerów SMM. Sprawcy zostaną ukarani” - napisała Izvestia na Twitterze.

Według źródła w publikacji konkurs był rzeczywiście inicjatywą SMM-schiki. Wydawca gazety Aram Gabrelyanov był wściekły na takie amatorskie występy, o których poinformował wszystkich na spotkaniu. Jego zdaniem ten akt zepsuł całe wrażenie ekskluzywnego fotoreportażu.

Kanał publikacyjny na Twitterze jest prowadzony przez Evgenia Vintovkina i Sergey Samoilov. Vintovkina jest nowym pracownikiem firmy. Najwyraźniej była wcześniej odpowiedzialna za SMM wydawnictwa Hearst Shkulev Media. Nie wiadomo jeszcze, czy nadal będą pracować dla Izvestii.

Zdjęcie: Damir Bulatov (Izvestia).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland
Weekend

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland

Wystawa Abstrakty radzieckiego hałasu Wystawa-prezentacja interdyscyplinarnego projektu austriackiego artysty i kuratora Aleksandra Felcha, który od dawna mieszka w Petersburgu i gromadzi swego rodzaju archiwum radzieckich artefaktów, takich jak taśmy analogowe wyprodukowane pod koniec lat 80., losowe fotografie, nagrania dźwiękowe hałasu miejskiego, a także dokumentację wideo własnych akcji i występów.
Czytaj Więcej