Ciekawe

Sprzedawcy Izvestia ogłaszają konkurs Pussy Riot Photojab w kolonii

Gazeta Izvestia opublikowała dziś raport fotograficzny z kolonii, w których członkowie Pussy Riot odbywają swoje wyroki. SMMs publikacji postanowili przyciągnąć uwagę użytkowników poprzez konkurs na najlepszy fotojab tych zdjęć. Zostało to ogłoszone w gazecie na Twitterze. Społeczność internetowa uznała takie działania za kpiny. Kilka godzin później konkurs został odwołany i na mikroblogu pojawił się post z przeprosinami. „To był niewybaczalny błąd początkujących menedżerów SMM. Sprawcy zostaną ukarani” - napisała Izvestia na Twitterze.

Według źródła w publikacji konkurs był rzeczywiście inicjatywą SMM-schiki. Wydawca gazety Aram Gabrelyanov był wściekły na takie amatorskie występy, o których poinformował wszystkich na spotkaniu. Jego zdaniem ten akt zepsuł całe wrażenie ekskluzywnego fotoreportażu.

Kanał publikacyjny na Twitterze jest prowadzony przez Evgenia Vintovkina i Sergey Samoilov. Vintovkina jest nowym pracownikiem firmy. Najwyraźniej była wcześniej odpowiedzialna za SMM wydawnictwa Hearst Shkulev Media. Nie wiadomo jeszcze, czy nadal będą pracować dla Izvestii.

Zdjęcie: Damir Bulatov (Izvestia).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”
Cotygodniowe rabaty

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”

Rabaty Yoox Kolejna promocja zagranicznego punktu internetowego: do 22 października włącznie, 25% zniżki na imponującą ilość towarów. Poszukaj produktów oznaczonych „dodatkowe 25% zniżki”, rabat aktywowany jest w sekcji „Moje zakupy”. Ponadto EMS jest nadal bezpłatny. Imago moskiewska marka odzieży damskiej w eleganckim formacie casual ogłosiła dwudniową kampanię z 40% rabatem na kolekcję jesienną.
Czytaj Więcej
Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym
Cotygodniowe rabaty

Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym

Co tydzień Life around dowiaduje się, co nowego w Moskwie i sklepach internetowych, i mówi o tym, gdzie możesz teraz skorzystać z rabatów i promocji. W nowym wydaniu - dziesięć niedrogich sklepów, w których można teraz znaleźć wyprzedaż sezonową. Zara Home - do 60% Zarahome.com Sprzedaż w Zara Home to już drugi miesiąc.
Czytaj Więcej