Ciekawe

Sprzedawcy Izvestia ogłaszają konkurs Pussy Riot Photojab w kolonii

Gazeta Izvestia opublikowała dziś raport fotograficzny z kolonii, w których członkowie Pussy Riot odbywają swoje wyroki. SMMs publikacji postanowili przyciągnąć uwagę użytkowników poprzez konkurs na najlepszy fotojab tych zdjęć. Zostało to ogłoszone w gazecie na Twitterze. Społeczność internetowa uznała takie działania za kpiny. Kilka godzin później konkurs został odwołany i na mikroblogu pojawił się post z przeprosinami. „To był niewybaczalny błąd początkujących menedżerów SMM. Sprawcy zostaną ukarani” - napisała Izvestia na Twitterze.

Według źródła w publikacji konkurs był rzeczywiście inicjatywą SMM-schiki. Wydawca gazety Aram Gabrelyanov był wściekły na takie amatorskie występy, o których poinformował wszystkich na spotkaniu. Jego zdaniem ten akt zepsuł całe wrażenie ekskluzywnego fotoreportażu.

Kanał publikacyjny na Twitterze jest prowadzony przez Evgenia Vintovkina i Sergey Samoilov. Vintovkina jest nowym pracownikiem firmy. Najwyraźniej była wcześniej odpowiedzialna za SMM wydawnictwa Hearst Shkulev Media. Nie wiadomo jeszcze, czy nadal będą pracować dla Izvestii.

Zdjęcie: Damir Bulatov (Izvestia).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Kamera monitorująca: Moskwa oczami Natalii Lwowej
Ciekawe

Kamera monitorująca: Moskwa oczami Natalii Lwowej

Urodzony w Moskwie w 1966 r. Ukończyła wydział teatralny Art College w pamięci 1905 roku. Pracowała jako grafik, prowadziła pracownię malarstwa i rysunku w Pałacu Pionierów na Sokole. Nakręcony dla czasopism „New Witness”, „Russian Newsweek”, „Russian Pioneer”. Teraz jest etatowym fotografem magazynu. Jednak.
Czytaj Więcej
Pracuję w planetarium Niżny Nowogród
Ciekawe

Pracuję w planetarium Niżny Nowogród

Planetarium to miejsce, w którym zacierają się granice między człowiekiem a gwiazdami, a dziecięce marzenie o zostaniu astronautą zyskuje nowe życie. Życie wokół rozmawiało z pracownikami Planetarium w Niżnym Nowogrodzie o cechach ich pracy: sekretach produkcji filmów animowanych z pełną kopułą, jak zobaczyć międzynarodową stację kosmiczną na czystym niebie i dlaczego potrzebna jest astronautyka.
Czytaj Więcej
Plany na lato: 26 koncertów
Ciekawe

Plany na lato: 26 koncertów

2 czerwca Po raz pierwszy w Petersburgu odbędzie się Festiwal Muzyki Hot Chip Ahmad Tea - popularnym londyńskim Hot Chip stanie się głównym bohaterem. Dali już koncert w ramach Yota Space, ale tym razem zagrają swój dance rock w najbardziej aktywnej kompozycji, czyli pięciu z nich. „A2” 1 000–3 000 rubli Dodaj do kalendarza Godflesh (anulowany) Eksperymentalny metal Godflesh wpłynął na grupy Converge, Danzig, Faith No More, a także na całą muzykę alternatywną w ogóle.
Czytaj Więcej