Niepowodzenie dnia

Sieć fitness SportLife wykopała gości za krytykę na Facebooku

Noworoczne pozdrowienia na stronie sieci klubów sportowych SportLife na Facebooku wywołały gorącą dyskusję na temat innowacji klubu fitness. Krótko przed świętami zmienili zasady wydawania ręczników i zamiast dwóch zaczęli wydawać jeden. „Chciałbym, aby w Nowym Roku w Sportlife zasady wydawania ręczników nie uległy zmianie i w automatach z wodą zawsze będzie gaz!” - odpowiedział jeden z użytkowników. Natychmiast wielu zgodziło się z tym komentarzem. „Oczywiście wszystkie one w nieuczciwy sposób oprawiły wszystkie ręczniki klubu 2 stycznia. Nie zgadzam się: to nie są drobiazgi, ponieważ wszystko zaczyna się od takich„ drobiazgów ”, a kończy co najmniej oszczędnością na klimatyzatorach. Niezwykle niewygodna innowacja, odpowiednia tylko dla kluby klasy ekonomicznej, które, jak wcześniej sobie wyobrażałem, „Sportlife” to nie ... Można tylko liczyć na zrozumienie administracji ”, napisał inny użytkownik. Ale administracja zareagowała w szczególny sposób. Po świętach noworocznych post znacznie zmniejszył liczbę negatywnych komentarzy. „Zmiany są ostateczne i nie podlegają zwrotowi. Ale, jak zawsze, możesz ubiegać się o zwrot niewykorzystanego czasu na kartach klubowych. Każdy, kto już napisał, że poszedł do SportLife z powodu dwóch ręczników, ocenił naszą pracę jako „Hańba”, a zmiany są tylko na gorsze, zawiesiliśmy karty klubowe i możesz wypłacić pieniądze w dogodnym dla ciebie momencie. Temat jest zamknięty, dalsze komentarze zostaną usunięte, a ich autorzy zostaną zablokowani, ”odpowiedzieli przedstawiciele klubu fitness.

W Rosji jest 13 klubów fitness SportLife, wszystkie w Sankt Petersburgu. Sieć została założona w 2001 roku w Kijowie przez amerykańskiego biznesmena rosyjskiego pochodzenia Dmitrija Jekimowa. Według Forbes Ukraine inwestycja w każdy klub fitness SportLife wynosi 4-5 milionów dolarów.

Popularne Wiadomości

Kategoria Niepowodzenie dnia, Następny Artykuł

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje
Liczby pierwsze

Pociągi i pokazy: Co mieszkańcy Jekaterynburga wydali na wakacje

Yandex.Money przeanalizował płatności Uralu w kasach kolejowych i lotniczych, biurach podróży, witrynach rezerwacji hoteli, wycieczkach i innych witrynach oraz dowiedział się, ile mieszkańcy Jekaterynburga, Niżnego Tagila i okolicznych miast spędzili na letnich wycieczkach po Rosji i za granicą. Okazało się, że w czerwcu, lipcu i sierpniu 2017 r. Mieszkańcy regionu wydali na podróże 5,5 razy więcej pieniędzy niż latem 2016 r.
Czytaj Więcej
Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?
Liczby pierwsze

Czym różnią się ceny wizyt u różnych lekarzy?

Według usługi mianowania lekarza DocDoc większość Moskali jest zapisywana do prywatnych klinik w Centralnym Okręgu Administracyjnym, a następnie Południowo-Zachodni Okręg Administracyjny, Północny Okręg Administracyjny i Południowo-Wschodni Okręg Administracyjny. Najbardziej pożądane są usługi otolaryngologów, dermatologów i ginekologów. Na prośbę Life wokół DocDoc obliczył średni koszt płatnej wizyty u specjalisty.
Czytaj Więcej
Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu
Liczby pierwsze

Ile sprzedaje kolekcja H&M x Moschino w Jekaterynburgu

8 listopada Jekaterynburg rozpoczął sprzedaż ograniczonej kolekcji rynku masowego H&M i marki Moschino. W ciągu dwóch godzin od rozpoczęcia sprzedaży goście wykupili wszystkie dostępne zapasy koszulek, bluz i czapek do współpracy, a przed lunchem rzeczy trafiły do ​​Avito i innych usług sprzedaży. Życie wokół Jekaterynburga porównuje ceny prezentowane na oficjalnej stronie H&M z ofertami dealerów.
Czytaj Więcej